Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Maj nowym starostą kraśnickim?

Utworzony przez miuvf, 14 sierpnia 2013 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Pan Andrzej Maj na pewno będzie dobrym starostą, jest to człowiek wykształcony i na poziomie.Poza tym w końcu ktoś z młodych. Gratuluję Panie Andrzeju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to jedna wiellka pomyłka!Karierowicz i nic więcej.czlowiek bez kregoslupa i szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha..."zaproponowano mi to stanowisko" cytat z Maja, wiewiórki ze Starostwa w Kraśniku twierdzą, ze od początku roku były naciski na Wojtaka, aby oddał fotel Majowi. Sam Andrzej kilkakrotnie "zachęcał" Pana Taduesza do odejścia. Szkoda Wojtaka, bo to jest naprawdę porządny gość. Szacunek panie Satrosto, bo o nowy na szacunek ludzi musi dopiero pracować, ale czy mu się uda ????      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana do boju Panie Andrzeju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ostatno jak Wojtak rozmawiał z Majem żadnej wojny pomiendzy nimi nie było widać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwony gnojas -dziwię się Hetmanowi że daje tak sobą sterować, powinien uważać na przybłędę. Tadziu trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" zaproponowanu mu" Andrzej nie bądź śmieszny i nie rób głupa z siebie.Tak krótka masz pamięć co wyprawiales i wyprawiasz od tamtego roku. Wojtakowi nigdy nie dorośniesz do pięt i stoczysz sie tak szybko jak awansowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tadziu! Wielki szcunek dla Pana i Pańskiej działalności.Maj to tylko karierowicz, tak jak i Hetman  ale juz nidługo!!!!!!!PSL przegoni ich wszystkich!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tadziu! Wielki szcunek dla Pana i Pańskiej działalności.Maj to tylko karierowicz, tak jak i Hetman  ale juz nidługo!!!!!!!PSL przegoni ich wszystkich!!!!!!
Maj jest z PSL to ma przegonić sam siebie? Nie kumam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej jak możesz takie bzdury opowiadać" zaufanie" do Ciebie chyba żartujesz? Jaką propozycje otrzymałeś - sam sie pchasz jak tylko możesz. żeby wygryść Wojtaka. On  jest za porzady facet,żeby szrpac sie z g.......jami.Bienko od ciebie odpocznie!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, powodzenia!! Najważniejsze by kontynuować politykę poprzednika i w miarę środków i pomysłów ją rozszerzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj jest za g.....pi ,zeby kontynuowac polityke porzednika,  nie wypisuj glupot jesli ich nie znasz obu "obserwatorze scen politycznych" Maj w niczym nie doruwnuje Wojtakowi a w  zasadzie jest jego przeciwienstwem i niczego juz wiecej nie osiagnie, bo ludziom wreszcie otworzysły sie oczy na jego parcie na władze , juz niedługo ogłosi sie posłem , i kupi mieszaknaie w Warszawie jak to zrobił w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody człowiek z pomysłami i zapałem! Takich ludzi potrzebuje powiat, chociaż Pan Wojtak również bardzo dobry człowiek. Byłam u niego kilka razy i nigdy nie olał mnie. Miejmy nadzieję, że nowy starosta będzie równie uczynny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko z klucza partyjnego PO i ZSL, Ale czas wyborczy się zbliża. Widać co robią, a raczej, że nic nie robią dla dobra wsi polskiej. Niszczą ją od 1945 r. a PO od kilku lat niszczy Polskę. Czas nadchodzi! Będzie PO stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla ustępującego starosty. Świetny facet z dużym doświadczeniem jako samorządowiec. Przed nowym starostą spore wyzwania, ale na pewno sobie poradzi, bo również ma już pomimo młodego wieku spore doświadczenie. Trzymam kciuki jako mieszkaniec powiatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw wygryzł gnój z Prezesa PSL teraz ze starosty powiatu, czy temu konusowi nie może ktoś w ryja dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że zmiany są potrzebne i potrzebna jest świeża krew. Maj jest młodszy, ma dużo energii i może wiele dobrego dla powiatu zrobić, co nie zmienia faktu, iż Wojtak to również bardzo doświadczony i porządny człowiek. Nie znam nikogo kto by powiedział o nim źle. Dajmy Majowi sznse, niech się pokaże. Po co skreślać na starcie. A zmiany są czymś naturalnym i zawsze budzą swoich przeciwników, ale nie o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana na plus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba podziękować Wojtakowi za wieloletnią, owocną pracę ale i trzymać kciuki za następcę i dopingować go by był jeszcze lepszy. A wybory za rok i wyborcy rozliczą, Maj jest doświadczonym samorządowcem i zdaje zapewne sobie z tego sprawę. Wie, że musi dużo zrobić bo wie jaka to odpowiedzialność. Czy ktoś mądry pchałby się na stanowisko, nie mając pomysłów i nie wierząc w ich realizację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, nowa krew i nowe pomysły. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...