Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annopol: Czytelnicy pomagają w zbiórce dla psów z Rachowa

Utworzony przez Fotonews, 9 listopada 2011 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Ludzie nie kupujcie tych karm w tym markecie co tam go reklamujecie... Wątroba psia po tych karmach nie wytrzymuje kilku lat jak już możecie kupujcie coś lepszego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile jest głodnych dzieci w Polsce? Może dla nich też trzeba zorganizować zbiórkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacu napisał:
A wiecie ile jest głodnych dzieci w Polsce? Może dla nich też trzeba zorganizować zbiórkę?
Głodnymi dziećmi niech się zajmie Kościół, księża niech oni łożą na te dzieciaki!!! W końcu Ci faceci w sukienkach mają najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o antykoncepcje itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacu napisał:
A wiecie ile jest głodnych dzieci w Polsce? Może dla nich też trzeba zorganizować zbiórkę?
Moze i trzeba? Na co czekasz? Zamiast komentowac artykuly, na ktore jestes obojetny, zacznij zbierac jedzenie dla glodnych dzieci. Tak latwo jest pouczac innych, jednoczesnie samemu nic nie robiac dobrego. P.S. Ja zostane przy psach. Glodne dzieci nie siedza przytwierdzone na lancuchach lub zamkniete w klatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Glodne dzieci nie siedza przytwierdzone na lancuchach lub zamkniete w klatkach.
A myślałaś kiedyś dlaczego? Spróbuj, to naprawdę nie boli! Może wtedy i do ciebie dotrze że dzieci nie gryzą przypadkowych osób które nawiną im się pod pysk, natomiast psy owszem, tak więc psy trzeba trzymać na łańcuchach lub w klatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pomyślałeś czemu te psy trzymane na krótkim łańcuchu czy ciasnej klatce są agresywne? myślę że nie więc może tobie przydałby się taki łańcuch czy klatka a na pewno inaczej byś śpiewał jełopie!!! zwierzęta też czują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci, bezdomni, zwirzęta, hospicja, kaleki... wiele środowisk potrzebuje pomocy. Dlaczego ktoś krytukuje mnie za to, że między innymi postanowiłam pomóc psom! A Ci którzy piszą, że należy pomóc dzieciom a psy zostawić na łańcuchach pewnie grosza nie wydałeś na pomoc potrzebującym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotonews napisał:
Ludzie nie kupujcie tych karm w tym markecie co tam go reklamujecie... Wątroba psia po tych karmach nie wytrzymuje kilku lat jak już możecie kupujcie coś lepszego....
Myśle, że lepsze to niż ziemniaki dla tych psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...