Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annopol-II tura wyborów

Utworzony przez Gość, 24 listopada 2010 o 19:22
Na kogo oddacie swój głos w II turze?Przyznam,że wynik może być nieoczekiwany....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem żaden z kandydatów nie nadaje się na to stanowisko!!!!!!!!!!!
0
Oczywiście, że na Liwińskiego!!!! Sprawdził się, niech dalej działa!!!! Przecież nie oddamy głosu na samoobronę i to jeszcze z kościoła narodowego!!!!
0
co on narobił dał prace po znajomosci do szkoły uczyć w-f
0
EEEE... Żeby w-f uczyć to trzeba mieć znajomości??? no coś Ty?? Myślę,że wiele na lepsze się zmieniło w gminie, zresztą sam Annopol wygląda wreszcie jak miasto, droga, chodniczki, drzewka... Ja tam na Liwińskiego zagłosuje.
0
Ciekawe kto będzie wiceburmistrzem?Słyszałem,że układ Liwiński-Wiśniewski nadal obowiązuje....
0
Gość napisał:
Ciekawe kto będzie wiceburmistrzem?Słyszałem,że układ Liwiński-Wiśniewski nadal obowiązuje....
Tylko do II tury, później zmiana Jest już nowy kandydat, nie zdziwcie się jak powiem że to nauczyciel (ponoć......)
0
Jak Wiśniewski??? On nie może być, bo wystartował przeciw Liwińskiemu (tak się nie robi!!!!) zresztą zdobył bardzo mało głosów,Skórski go przegonił!!! Wiśniewski zabrał głosy Liwińskiemu, normalnie fikołek by przeszedł w I turze!!! Tylko idiota by go wziął na zastępce w takich okolicznościach!!!
0
Gość napisał:
Jak Wiśniewski??? On nie może być, bo wystartował przeciw Liwińskiemu (tak się nie robi!!!!) zresztą zdobył bardzo mało głosów,Skórski go przegonił!!! Wiśniewski zabrał głosy Liwińskiemu, normalnie fikołek by przeszedł w I turze!!! Tylko idiota by go wziął na zastępce w takich okolicznościach!!!
I to racja na drugi dzień po wyborach powinien Liwiński zwolnić go powinien..... oj nie ładnie ta się nie robi swoiemu szefowi bzi,bzi
0
Oj tak,oj tak....I jeszcze za takie zachowanie ma być nagroda?
0
Przecież o tym trąbi cały Annopol ,że zastępcą ma być Szczygłowa.
0
Nauczycielka napisał:
Przecież o tym trąbi cały Annopol ,że zastępcą ma być Szczygłowa.
Toć już sami nauczyciele beda rzadzić Gminą, Burmistrz nuczyciel, z-ca nauczyciel, no i jeszcze pewnie Przewodniczący Rady też nauczyciel (choć juz emerytowany). Nie wiem ale czy to dobrze wróży......
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
0
a może zabawmy się.... Kto wg Was byłby najlepszym kandydatem na Z-ce Burmistrza Annopola....?
0
Jeszcze nie wiadomo, kto będzie burmistrzem
0
Dobry pomysl mozemy typowac V-ce ja stawiam na Pana Plewę moim zdaniem byly oficer zrobi wreszcie dyscypline a poza tym jego rodzina tez dziala w polityce wiec bedzie mial sie gdzie doszkolic jak by mu zabraklo wiadomoscii znajomosci
0
Nie ma lepszego od Wieśka Liwińskiego!!!!!!!
0
gość napisał:
0
gość napisał:
0
a ja zawsze uważałam że najlepszy będzie Pan Sendrowicz
0
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: