Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annopol-II tura wyborów

Utworzony przez Gość, 24 listopada 2010 r. o 19:22
Ten kto tak myśli to idąc jego tokiem.... elektryk Wałęsa powinien dalej w stoczni zajmować się elektryką, prawnik Kaczyński prowadzić swoje biuro, sprzedawca w sklepie handlować, policjant pilnować porządku, emeryt już ma emeryturę więc pensja burmistrza kusi?, Może i tak powinno być Może wtedy k kraju było by normalniej.... Ni wiem dlaczego jesteś tak zchwycona Liwińskim, dla mnie jest Burmistrzem nawet w porywach bardzo przeciętnym, pewnie lepszym niż Skorski, ale nie ma sie nad kim zachwycać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
To że Liwiński wygra to się wie,inaczej być nie może pokazała to już pierwsza tura,każdy ma swój gust jeśli wybieralibyśmy najprzystojniejszego faceta z tych kandydatów ja bym głosowała na Sendrowicza bo w moim guście i wolnego stanu to by dopiero miał interesantów wśród pań na wydaniu
No faktycznie przyjemny ten młody Sendrowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni wiem dlaczego jesteś tak zchwycona Liwińskim, dla mnie jest Burmistrzem nawet w porywach bardzo przeciętnym, pewnie lepszym niż Skorski, ale nie ma sie nad kim zachwycać....... [/quote] Nie wiesz???, to będziesz miał czas przez kolejne 4 lata się dowiedzieć!!! Nie ma lepszego od Wiesia Liwińskiego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
Bardziej tu chodzi o to teraz kto będzie vice.Liwiński-tak!Wiśniewski-nie!
Zgadzam się!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZOŁOMY! GDYBY NIE STARE DEWOTY Z ZABEŁCZA /JANISZOWA I GRABÓWKI TO TEN WASZ CAŁY SKÓRSKI NIE MIAŁBY SZANS. ZACOFANE GAMONIE NIE ZNAJĄCE SIĘ NA POSTĘPIE TYLKO GŁOSOWAŁY I BĘDĄ GŁOSOWALI NA SKÓRSKIEGO! LIWIŃSKI WYGRA A ZASTĘPCĄ BĘDZIE WIŚNIEWSKI, CHOĆ TO ON POWINIEN BYŁ ZOSTAĆ BURMISTRZEM, BO TO ON ZAŁATWIAŁ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY. ZARÓWNO JA JAK I WSZYSCY MIESZKAŃCY NASZEJ OKOLICY JESTEŚMY ZADOWOLENI ZE ZMIAN JAKIE OBAJ PANOWIE WPROWADZILI DO NASZEGO MIASTA. OBY TAK DALEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNOPOLANNN napisał:
OSZOŁOMY! GDYBY NIE STARE DEWOTY Z ZABEŁCZA /JANISZOWA I GRABÓWKI TO TEN WASZ CAŁY SKÓRSKI NIE MIAŁBY SZANS. ZACOFANE GAMONIE NIE ZNAJĄCE SIĘ NA POSTĘPIE TYLKO GŁOSOWAŁY I BĘDĄ GŁOSOWALI NA SKÓRSKIEGO! LIWIŃSKI WYGRA A ZASTĘPCĄ BĘDZIE WIŚNIEWSKI, CHOĆ TO ON POWINIEN BYŁ ZOSTAĆ BURMISTRZEM, BO TO ON ZAŁATWIAŁ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY. ZARÓWNO JA JAK I WSZYSCY MIESZKAŃCY NASZEJ OKOLICY JESTEŚMY ZADOWOLENI ZE ZMIAN JAKIE OBAJ PANOWIE WPROWADZILI DO NASZEGO MIASTA. OBY TAK DALEJ!
Po pierwsze nie obrażaj ludzi, bo było ich ponad 1000 , jest demokracja głosowali jak chcieli i z tego powodu nie masz prawa z nich szydzić, trochę szacunku. Po drugie pisz w swoim imieniu, a nie wszystkich mieszkańców okolicy ( ja Cię do tego nie upoważniłem byś pisał w moim imieniu) Po trzecie jak Pan Wiśniewski, załatwiał wszystkie sprawy (nie wiem osobiście może i tak było) to dlaczego nie umiał tego w odpowiedni sposob "sprzedać" i dotrzec do ludzi..... Mieszkańcy nie ocenili go pozytywnie czego dali dowód w wyborach, gdzie wypadł kiepsko........ Jest demokracja, jeśli ludzie wybiorą Liwińskiego, będzie rządził Liwiński, jeśli odwrotnie to będzie rządził Skórski, ale Ty przecierz o tym wiesz bo "znasz sie na postępie"...... Ja osobiście nie jestem sympatykiem żadnego z kandydatów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy na to aby vice był pan Gazda no wiem ktoś juz pisał że nauczyciel ale on ma wielki potencjał i uznanie w gminie gdyby starował na burmistrza to kto wie jakby sie to wszystko ułożyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sęp napisał:
Ten kto tak myśli to idąc jego tokiem.... elektryk Wałęsa powinien dalej w stoczni zajmować się elektryką, prawnik Kaczyński prowadzić swoje biuro, sprzedawca w sklepie handlować, policjant pilnować porządku, emeryt już ma emeryturę więc pensja burmistrza kusi?, Może i tak powinno być Może wtedy k kraju było by normalniej.... Ni wiem dlaczego jesteś tak zchwycona Liwińskim, dla mnie jest Burmistrzem nawet w porywach bardzo przeciętnym, pewnie lepszym niż Skorski, ale nie ma sie nad kim zachwycać.......
No wiesz ja sie nim znów tak bardzo nie zachwycam ale uważam że ostatnie lata pokazały ze moze być normalnie bez żadnych głupot i robienia z ludzi marionetek.teraz gdy wygra Liwiński powinien uczyc sie na swoich błędach a pewnie wie gdzie ich popełnił a także powinien wziac pod uwagę to co mieli mu do zarzucenie kontrkandydaci i sprostac tym zadaniom to wtedy w 2014 r znów bedzie miał z górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNOPOLANNN napisał:
OSZOŁOMY! GDYBY NIE STARE DEWOTY Z ZABEŁCZA /JANISZOWA I GRABÓWKI TO TEN WASZ CAŁY SKÓRSKI NIE MIAŁBY SZANS. ZACOFANE GAMONIE NIE ZNAJĄCE SIĘ NA POSTĘPIE TYLKO GŁOSOWAŁY I BĘDĄ GŁOSOWALI NA SKÓRSKIEGO! LIWIŃSKI WYGRA A ZASTĘPCĄ BĘDZIE WIŚNIEWSKI, CHOĆ TO ON POWINIEN BYŁ ZOSTAĆ BURMISTRZEM, BO TO ON ZAŁATWIAŁ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY. ZARÓWNO JA JAK I WSZYSCY MIESZKAŃCY NASZEJ OKOLICY JESTEŚMY ZADOWOLENI ZE ZMIAN JAKIE OBAJ PANOWIE WPROWADZILI DO NASZEGO MIASTA. OBY TAK DALEJ!
A kto Cię upoważnił do wypowiadania się w imieniu mieszkańców????? Każdy wypowiada się tu za siebie!!!! I dlaczego takim zajałym tonem ???? Nie zaniżaj nam tu poziomu !!!! Widzę,że nie możesz spać (wpis o takiej porze!!!) Może zamiast na forum obrażać ludzi, trochę poodśnieżaj sobie przy domu:) od razu lepiej się człowiek czuje jak popracuje trochę fizycznie na powietrzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
A co wy na to aby vice był pan Gazda no wiem ktoś juz pisał że nauczyciel ale on ma wielki potencjał i uznanie w gminie gdyby starował na burmistrza to kto wie jakby sie to wszystko ułożyło.
No wlaśnie???? Pan Gazda chyba zdobył dużo głosów, ile dokładnie??? Pan Stachula też ma niezłe poparcie ( z tym, że on do powiatu, ale to chyba można zrezygnować)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
No wlaśnie???? Pan Gazda chyba zdobył dużo głosów, ile dokładnie??? Pan Stachula też ma niezłe poparcie ( z tym, że on do powiatu, ale to chyba można zrezygnować)
Stachula na wiceburmistrza..... o czym ty piszesz człowieku, niech już lepiej działa w powiecie....... Gazda jest juz przewodniczacym rady więc więc z układanki - kto na wice- odpada. Moim zdaniem wice burmistrzem powinien zostać ktoś ze świeżym spojrzeniem, mogący rozruszać miasto i gminę......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też annopolanin napisał:
Stachula na wiceburmistrza..... o czym ty piszesz człowieku, niech już lepiej działa w powiecie....... Gazda jest juz przewodniczacym rady więc więc z układanki - kto na wice- odpada. Moim zdaniem wice burmistrzem powinien zostać ktoś ze świeżym spojrzeniem, mogący rozruszać miasto i gminę......
Noooo.... może i racja.. ale Wiśniewski się nie nadaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeśli ma być zmiana vice to ja proponuję jakąś obrotną kobietę dlaczego mają w gminie rządzić sami mężczyźni,jeśli to forum czyta któryś z kandydatów to panowie nie ma to jak kobieca dłoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak ludzie skórskiego zaklejają plakaty Liwińskiemu, to już chyba przesada jest!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zima przyszła!!! Strasznie sypie!!!! Miejmy nadzieję,że nikt nie marznie i wszyscy siedzą w ciepłych domkach teraz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikołaj napisał:
Ale zima przyszła!!! Strasznie sypie!!!! Miejmy nadzieję,że nikt nie marznie i wszyscy siedzą w ciepłych domkach teraz ...
no i do wyborów się szykują....bo jak sypnie jeszcze śniegiem to na wybory pójedziemy saniami no i wtedy będzie fajnie hi,hihiiii!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie...dlaczego nie kobieta??? Z drugiej strony Liwiński pokaże dobre serce jak zostawi BIEDNEGO Wiśniewskiego. Ale sie gość przewiózł...a taki była pewien siebie. Tylko Liwiński musi wyciągnąć wnioski do dalszej wspólpracy. Mnie się Liwiński podoba i jako reprezentant naszej gminy i jako facet:). A ze wszystkim nie dogodzi- nie da pracy i mieszkania za darmo...no cóż takie czasy. Ale jak go wybierzemy to powstanie zakład i będzie praca. Co do nauczycieli...jasne, że nie wszyscy to nauczyciele z pasją i tacy naj... ale popatrzmy na dzisiejszą młodzież- wcale im nie ułatwia pracy:) Bez względu na pogodę idźmy na wybory i wybierzmy tego najlepszego - Liwińskiego! Pomyślcie co będzie gdy znowu nami będzie rządzić "wentylek"- obciach na całego. Pozdrawiam i zachęcam do pójścia na wybory. Swoją drogą Annopol pięknie zagłosował ( chyba ok 50proc frekwencji:) i oby tak dalej.Głosujmy na Liwińskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może kulig?...ale jak przestanie wiać)) Ale na wybory idziemy bez względu na pogodę. Po to nam dano demokrację abyśmy mogli wybierać- oczywiście Wiesia Liwińskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Nie ważne jaki środkiem lokomocji. Ważne zeby zagłosować aby ten wentyl nie wygrał. Gdzie on się pcha. A co - źle wam teraz??? Tylko złośliwcy mogą zagłosowac przeciwko Liwińskiemu. Ale cóż -taki jest Annopol. Wiecznie nam źle. jak się nic nie robiło- było źle, jak się robi- też źle (oczywiście nie wszystkim). Głosujmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
No właśnie...dlaczego nie kobieta??? Z drugiej strony Liwiński pokaże dobre serce jak zostawi BIEDNEGO Wiśniewskiego. Ale sie gość przewiózł...a taki była pewien siebie. Tylko Liwiński musi wyciągnąć wnioski do dalszej wspólpracy. Mnie się Liwiński podoba i jako reprezentant naszej gminy i jako facet:). A ze wszystkim nie dogodzi- nie da pracy i mieszkania za darmo...no cóż takie czasy. Ale jak go wybierzemy to powstanie zakład i będzie praca. Co do nauczycieli...jasne, że nie wszyscy to nauczyciele z pasją i tacy naj... ale popatrzmy na dzisiejszą młodzież- wcale im nie ułatwia pracy:) Bez względu na pogodę idźmy na wybory i wybierzmy tego najlepszego - Liwińskiego! Pomyślcie co będzie gdy znowu nami będzie rządzić "wentylek"- obciach na całego. Pozdrawiam i zachęcam do pójścia na wybory. Swoją drogą Annopol pięknie zagłosował ( chyba ok 50proc frekwencji:) i oby tak dalej.Głosujmy na Liwińskiego!!!
Nie wiem, czy to będzie dobre serce, czy raczej gol samobójczy :/... Przewiózł się gość, racja, ale tak to jest kiedy górę biorą ambicje, a nie przyjażń i lojalność... Ja na miejscu Liwińskiego nie miałbym żadnych skrupułów! Zresztą wynik wyborczy też o czymś świadczy, gdyby ludzie chcieli Wiśniewskiego na fotelu vice, to byłby w II turze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...