Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annopol: Stara kopalnia zagraża miastu

Utworzony przez Gość, 23 stycznia 2009 r. o 06:03 Powrót do artykułu
Informuję mieszkańców Annopola, że poseł PiS Jarosław Stawiarski w dniu 19 grudnia 2008 r. złożył interpelację poselską w tej sprawie. Poseł w ciągu trzech tygodniu musi otrzymywać odpowiedzi na swoje interpelacje, ale w państwie rządzonym przez PO jest taki bałagan, że musi jeszcze trochę poczekać: Tu niebawem powinna pojawić się treść interpelacji i uzyskana odpowiedź: http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/3001bd878...20?OpenDocument
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Informuję mieszkańców Annopola, że poseł PiS Jarosław Stawiarski w dniu 19 grudnia 2008 r. złożył interpelację poselską w tej sprawie. Poseł w ciągu trzech tygodniu musi otrzymywać odpowiedzi na swoje interpelacje, ale w państwie rządzonym przez PO jest taki bałagan, że musi jeszcze trochę poczekać: Tu niebawem powinna pojawić się treść interpelacji i uzyskana odpowiedź: http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/3001bd878...20?OpenDocument
Panie Sznajder, proszę dać sobie spokój z tą agitką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki tylko PO-PIS-kujący nie przepuszczą żadnej okazji. Mamy kandydata na króla!!!! "Zacny Ci on i biegły we wszytkiem". Królu(jaki byś nie był) - klakierów już masz!!! Nie potrzebujesz jeszcze błazna??? On prawdę Ci powie gdy wokół miód leją. Aż ślisko od tej wazeliny... Ale uważaj - niedługo będą pchać się wyżej i wyżej...i gdzie wtedy wślizną się??? Rządź i nie wstawaj z tronu - ot moja pierwsza rada - za friko... Czekać, nie czekać oto jest pytanie.... póki co zjem śniadanie A ja znałem byłego dyrektora tych zakładów. Dobry był chłop, choć komuch. Żeby nie było, że nie na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Panie Sznajder, proszę dać sobie spokój z tą agitką!
A ja nie mam nic przeciwko temu, żeby jeszcze więcej ludzi dowiedziało się, że prawdą jest nie tylko to o czym pisze reżimowa gazeta i co pokazywane jest w prywatnej, choć opłacanej z moich podatków tvkraśnik. I apeluję! Panie Sznajder, proszę pisać więcej, może Kraśniczanie otrząsną się i zaczną używać rozumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aja napisał:
A ja nie mam nic przeciwko temu, żeby jeszcze więcej ludzi dowiedziało się, że prawdą jest nie tylko to o czym pisze reżimowa gazeta i co pokazywane jest w prywatnej, choć opłacanej z moich podatków tvkraśnik. I apeluję! Panie Sznajder, proszę pisać więcej, może Kraśniczanie otrząsną się i zaczną używać rozumu!
Ciekawe, ile do obiadu, zauszników król-kandydata się znajdzie??? O i reżimy chcą obalać!!!! Ja zasiadam do stołu o 13:30. Kupą mości panowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aja napisał:
Panie Sznajder, proszę pisać więcej, może Kraśniczanie otrząsną się i zaczną używać rozumu!
"Panie Sznajder, proszę" "zaczną używać rozumu" "i" "pisać więcej, może Kraśniczanie otrząsną się !" Tak by zacytowała Cię gazeta reżimowa-??? Którego słowa nie napisałeś - kolego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2_tyż_friko napisał:
Ciekawe, ile do obiadu, zauszników król-kandydata się znajdzie??? O i reżimy chcą obalać!!!! Ja zasiadam do stołu o 13:30. Kupą mości panowie....
Mam nadzieję, że udało ci się zrobić tą kupę? Na zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
"Panie Sznajder, proszę" "zaczną używać rozumu" "i" "pisać więcej, może Kraśniczanie otrząsną się !" Tak by zacytowała Cię gazeta reżimowa-??? Którego słowa nie napisałeś - kolego???
Widzę medialną mobilizację jak po przegranych wyborach? To tak z powodu wytycznych guru po straconym tygodniu? Nie dziwię się. Zaczynacie się bać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ten napisał:
Widzę medialną mobilizację jak po przegranych wyborach? To tak z powodu wytycznych guru po straconym tygodniu? Nie dziwię się. Zaczynacie się bać...
Chłopie/babo/dzieciaku - wisi mi kogo wybiorą. I tak przyjdą kolejni kolesie ze swoimi interesikami i rodzinkami. Wiele działań, np Akcja Katolicka(przepraszam tych co działają z potrzeby serca) to trampolina by być na wierzchu. Taki swoisty ruch TERAZ MY z nowymi zausznikami. Przecież mieszkamy w jednym grajdole... nie jesteśmy anonimowi... pracujemy, uczymy się, leczymy się czytujemy tutejsze gazetki... Wytyczne wodza obchodzą chyba tylko Ciebie Chłopie/babo/dzieciaku - bojowniku o lepsze jutro, mnie nie!!! Nie jestem też towarzyszem laluś -więc nie mów do mnie WY. Inna epoka panie... Boli prawda koleś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aja napisał:
Mam nadzieję, że udało ci się zrobić tą kupę? Na zdrowie!
Jesteś ŻAŁOSNY!!!! Zero dowcipu, 100% chamstwa!!! Ot algorytm na to co napisałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aja napisał:
A ja nie mam nic przeciwko temu, żeby jeszcze więcej ludzi dowiedziało się, że prawdą jest nie tylko to o czym pisze reżimowa gazeta
A która to reżimowa gazeta i kiedy i jak skłamała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że to temat o Annopolu i konkretnym problemie. Ale Kraśniczanie wszystko sprowadzą do kłótni i polityki. Jesteście żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAnnopola napisał:
Myślałem że to temat o Annopolu i konkretnym problemie. Ale Kraśniczanie wszystko sprowadzą do kłótni i polityki. Jesteście żałośni.
Przepraszam, masz pan rację!!! Zostałem sprowokowany powszechnie sianymi linkami.... gdzie tylko wlezie - ni przypiął ni dopiął. Znikam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAnnopola napisał:
Myślałem że to temat o Annopolu i konkretnym problemie. Ale Kraśniczanie wszystko sprowadzą do kłótni i polityki. Jesteście żałośni.
Problem pewnie i konkretny, ale chyba niewielu Was obchodzący.... Spadam, bul, bul... Sorki, dzięki za gościnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy czy nie potraficie zostawić polityki w obliczu zidentyfikowanej katastrofy w Annopolu (tfu!) To problem wielkiej skali i to co robi Burmistrz i pozostałe osoby w tej kwestii zasługuje na wielką pochwałę. Za chwilę ci którzy tak politykują zamiast popierać projekt identyfikacji szkód górniczych i zapobieganiu zapadnięcia się drogi krajowej - mogą wołać o pomoc z czeluści kopalni fosforytów gdy zapadnie się grunt pod nogami. To sprawa nie tylko Annopola lecz również bezpieczeństwa logistycznego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Moi drodzy czy nie potraficie zostawić polityki w obliczu zidentyfikowanej katastrofy w Annopolu (tfu!) To problem wielkiej skali i to co robi Burmistrz i pozostałe osoby w tej kwestii zasługuje na wielką pochwałę. Za chwilę ci którzy tak politykują zamiast popierać projekt identyfikacji szkód górniczych i zapobieganiu zapadnięcia się drogi krajowej - mogą wołać o pomoc z czeluści kopalni fosforytów gdy zapadnie się grunt pod nogami. To sprawa nie tylko Annopola lecz również bezpieczeństwa logistycznego kraju.
Nie przesadzaj pan. To problem lokalny i peryferyjny... strona dziewiąta w dziesięciostronicowej gazecie. Do czasu gdy coś w tę dziurę wjedzie. A co miałby do powiedzenia ktoś ze Śląska. Tam byłych kopalń i na nich dróg więcej... Myślę, że cały naród nie będzie łatał dróg w gdziekolwiek. A może jakiś czyn samorządowców...dla dobra wspólnego i bezpieczeństwa logistycznego? Pomożecie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
(...) to co robi Burmistrz i pozostałe osoby w tej kwestii zasługuje na wielką pochwałę.(...)To sprawa nie tylko Annopola lecz również bezpieczeństwa logistycznego kraju.
....."to mówił Jarząbek". "U-bu-du-bu, u-bu-du-bu niech żyje prezes naszego klubu...." O kurczę, coś tu "Misiem" zalatuje. U-bu-du-bu, u-bu-du-bu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać I CZUĆ ŻE TE PRZYZIEMNE I ZŁOŚLIWE POSTY PISZĄ "PIćki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
widać I CZUĆ ŻE TE PRZYZIEMNE I ZŁOŚLIWE POSTY PISZĄ "PIćki"
A to już jest chamskie, koleżanko. Ni zabawne ni mądre... Ale jaki kraj tacy pisarze. Pa lalka, nic tu po mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
widać I CZUĆ ŻE TE PRZYZIEMNE I ZŁOŚLIWE POSTY PISZĄ "PIćki"
Jakiś ten uśmieszek....bezzębny. Wyleciały koleżance??? Ja bym takich nie pokazywał bo wstyd!!! Nowe trzeba wstawić "państwowe" - dla bezpieczeństwa gastrologicznego i wizerunku osobistego" Pa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...