Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zabierac takim dzieci a potem rodzicow wieszac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się można w Wiśle kompać? nie dość, że syf to jeszcze nurty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad , jak można pisać słowo "kąpać"- czyli myć się, pływać przez "om"?? Wracaj do szkoły, albo nie wypowiadaj się na forach. Po drugie, nikt nie każe Ci wchodzić i " kompać" się w rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
sad , jak można pisać słowo "kąpać"- czyli myć się, pływać przez "om"?? Wracaj do szkoły, albo nie wypowiadaj się na forach. Po drugie, nikt nie każe Ci wchodzić i " kompać" się w rzece.
on jest po studiach ! trudno będzie wrócić do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyśleć że pewien cieśla z Nazaretu chodził po wodzie .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
A pomyśleć że pewien cieśla z Nazaretu chodził po wodzie .........
Cuda się zdarzają...,ale nie w tym przypadku.Szkoda dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e to nie wina matki tylko slonca bo w taki upal ogranicza myslenie, nic jej nie zrobia bo chlopczyk sam sie kompal co innego jakby ona tez, w dzisiejszych czasach wystarczy zamordowac dziecko i nic ci nie zrobia, poprostu wystarczy powiedziec ze upadlo lub wypdlo, wypadek i media z ciebie gwiazde zrobia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecka żal [*] Sorry' tylko pytam, z lubelskiej czy lublińskiej policji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
A pomyśleć że pewien cieśla z Nazaretu chodził po wodzie .........
Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozak napisał:
Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lori wysmukły napisał:
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
Taka tragiczna informacja, a wy sobie żarty robicie , co to za w ogóle za matka co jest totalnie pijana i zabiera małe dzieci kąpać w Wiśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zabierac takim dzieci a potem rodzicow wieszac
Przeciez matka zareagowala prawidlowo - wezwalal pomoc. Dlaczego chcesz ja powiesic, katoliku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROBLEM JEST TAKI, ŻE JEST OGÓLNE PRZYZWOLENIE DLA MATEK OD SĄDÓW RODZINNYCH, RODKów itp instytucji na takie a nie inne zachowanie kobiet w stosunku do własnych dzieci.Matka w naszym państwie jest bezkarna.Moja zniszczyła moje życie bo sędzia nie dał mnie pod opikę ojcu, który chciał mnie wychować a jest uczciwym człowiekiem.Jeżeli urzędnicy nie zrozumią, że KULT MATKI POLKI JUŻ NIE ISTNIEJE, to patologia będzie się rozszerzać jak zaraza. PROŚBA DO SĘDZIÓW RODZINNYCH , NIE ODBIERAJCIE NAM OJCÓW I NIE SKAZUJCIE NAS NA ŻYCIE W RODZINACH PATOLOGICZNYCH PRZY "MATKACH".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obydwoje rodzice pod wpływem alkoholu..., to już normalne nie jest. Dlaczego nikt z sąsiadów , bliskich, wcześniej nie poinformował ,że tak dzieje się w tej rodzinie. Pewnie utrzymywali się z jakiś zasiłków z opieki , bo skoro byli w domu , więc nie mogli pracować i zamiast na dzieci przeznaczali je na alkohol. Nie należy szukać winnych ale nikt tych wydatków z opieki nie kontroluje czy rzeczywiście są prawidłowo wykorzystywane czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, kiedy matka była pijana? Czy w czasie spaceru czy też po informacji iż dziecko porwał nurt i utopiło się? Bardzo lakoniczny artykuł nic nie opisujący stanu faktycznego kobiety w trakcie zabawy z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...