Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aquaparku w Kraśniku nie będzie, bo nie ma pieniędzy

Utworzony przez mhm, 14 grudnia 2011 r. o 20:11 Powrót do artykułu
no blagam, miasto wojewodzkie nie ma aquaparku a ten mialby powstac w Krasniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kraśniku jest basen odkryty w mieście Lublinie nie , dlaczego nie aqua park ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a w lublinie w ramach promocji wybudują kolejny market i głąby będą do niego chodzić. Janów Lubelski pływalnie z atrakcjami już ma 3 lata, za 2 lata będzie gotowy przebudowywany zalew janowski z zoom-em natury. zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie glaby pomyslcie, co h** wam agua park i zalez jak dojechac nie ma na czym? droga miedzy krasnikami az prosi sie o remont. Pomyslcie co wazniejsze? czy agua park czy pozadna jezdnia.? tłuczecie sie wysluzonymi bm'kami i starymi audicami 80-kami a narzekacie ze kolejny, ze dziura za dziura, ze omijac trzeba i niebezpiecznie, czy agua park zapewni wam bezpieczeństwo na drodze? Powodzenia w mysleniu, typowy krasniczanin i PO-lak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to wybuduja wam new brand tesco w starym krasniku na przeciwko USC na rodu w strone parkowej, to juz kompletnie kobiety ( nie mile i wredne) beda siedziec cale dnie w tesco i zakupy robic. na urzedasów bata niema a podwyzek rzadaja, POrzadzic to mozecie sobie w kiblu kiedy stolca stawiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqua park? Na Boga miasto nie jest samo w stanie zrealizować takiej inwestycji mimo posiadanej wstępnego zaplecza w postaci ładnego i dobrze usytuowanego odkrytego basenu. Tereny koło basenu od dawna aż się proszą o dodatkowe zagospodarowanie. No cóż, nowa armia "super urzędników" na czele z eks-posłem i uzdrowicielem Pinokio Kłamczuszkiem nie mają pojęcia jak pozyskać jakiekolwiek pieniądze na rozwój Kraśnika. To już aż razi, tak ich ignorancja jak i bufonada! Oni nie mieli wcale pomysłu na Kraśnik i po prostu jawnie oszukali kraśniczan! Jeżeli jest inaczej to niech pokażą po tym roku choć jedną inwestycję, którą sami zainicjowali i realizują z udziałem pieniędzy unijnych!? Nie musi być to wielki projekt, tylko jakikolwiek projekt z twardych funduszy. Jeżeli jest te 3 miliony na inwestycje to przynajmniej kolejnych 7 mln powinno być dodatkowo pozyskanych! A ile jest??? ZERO! To jest banda, która przez kolejne 3 lata będzie wyłącznie administrować i to też niezbyt udolnie naszym Miastem. Bez pojęcia i bez pomysłu. Zaś swą nieudolność będą zawsze tłumaczyć złą kondycją finansów Miasta, z tym że Janów, Puławy czy Lublin są jeszcze bardziej zadłużone w przeliczeniu na jednego mieszkańca i mimo to nadal coś się tam dzieje! ROK TEMU OKŁAMALI KRAŚNICZAN A TERAZ ŚMIEJĄ SIĘ NA W TWARZ! Szkoda jednak, że P. Janczarek nie wygrał tych wyborów byłaby przynajmnej szansa na cokolwiek w tym mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm napisał:
no blagam, miasto wojewodzkie nie ma aquaparku a ten mialby powstac w Krasniku.
przecież w Lublinie jest od lipca tego roku nie aquapark ale spa obok ul Orkana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty porownujesz miasto 40 tysieczne odotego rozlegle polozone do waszej miescinki!! po 1 kiedy u nas byl basen to wy jesczce mieliscie furmanki w miesci a z tego co wiem basen co roku wiekszy dlug i teraz basen ma kazda wies a jakis zomm to tylko bedzie generowal dlugi, skonczy sie kasa z unii bedziecie mieli problem duzy zreszta o czym mowa w takim miescie jedna szkola podstawowa troche smieszne co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mamcie kilka nowych dębów wsadzonych tuż przed skrętem do Carrefoura. Takie ładne. Wycięte stare, duże, brzydkie drzewa, a posadzone małe i o wiele ładniejsze. Po co dodatkowe inwestycje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Przecież mamcie kilka nowych dębów wsadzonych tuż przed skrętem do Carrefoura. Takie ładne. Wycięte stare, duże, brzydkie drzewa, a posadzone małe i o wiele ładniejsze. Po co dodatkowe inwestycje?
Nawet ostatnimi czasy zadbali o nią, chociaz na od samej jej granicy sąsiedztwo nie za urokliwe, ale w kupie mniej rzucało sie w oczy. Ciekawe ile nasz kosztuje pielęgnacja miejsca pamieci? A drugą inwestycja będzie aleja mało komu znanych sław krasnickiego sportu, to gdzie tu miejsce na większe inwestycje, jak potrzeba będzie pieniędzy na ugoszczenie wszystkich zaproszonych gosci na koszt mieszkanców miasta. A niestety to co się przedstawia to tylko propozycje na wyrost, mieszczace się w samych obietnicach, że nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek dojdzie do ich realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrowicielowi niepotrzebne fjerwerki. jemu nic nie potrzebne. Wystaczy że ma wraż ze swoim wice koryto. Bo niczym sie w ten rok nie popisał. Zero jakiejkolwiek inicjatywy. Zero pozyskanych funduszy, wnioski jakie są złozone o dodtacje unijne czekają na rozpatrzenie w kolejce...ale przypomnę że zostały złożone za poprzednika. Ale to typowe dla Pisowców. Stać ich aby na oczernianiu i wypominaniu innym a sami nie mają zupełnie pojęcia na rządzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
Uzdrowicielowi niepotrzebne fjerwerki. jemu nic nie potrzebne. Wystaczy że ma wraż ze swoim wice koryto. Bo niczym sie w ten rok nie popisał. Zero jakiejkolwiek inicjatywy. Zero pozyskanych funduszy, wnioski jakie są złozone o dodtacje unijne czekają na rozpatrzenie w kolejce...ale przypomnę że zostały złożone za poprzednika. Ale to typowe dla Pisowców. Stać ich aby na oczernianiu i wypominaniu innym a sami nie mają zupełnie pojęcia na rządzenie.
A ja wolę jednego Włodarczyka niż 100 Czu. i jego cwaniaków co wyprowadzali z miasta kasę aż miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
A ja wolę jednego Włodarczyka niż 100 Czu. i jego cwaniaków co wyprowadzali z miasta kasę aż miło.
A gdzie obiecane zarzuty na wyprowadzanie tej kasy z miasta, że ciagle sie nas tylko karmi odgrzewanym kotletem z wyjazdu z Alpy? Włodarczyk nie wyprowadzał, ale zawzięcie oszczędzał, co prawda nie na tym co trzeba, a i tak nie obyło się bez deficytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ZOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
A ja wolę jednego Włodarczyka niż 100 Czu. i jego cwaniaków co wyprowadzali z miasta kasę aż miło.
A JA WOLĘ 100 CZU.NIZ JEDNEGO NIEUDACZNEGO WŁODARZA! PRECZ! Z KRASNIKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z WŁODARZEM napisał:
A JA WOLĘ 100 CZU.NIZ JEDNEGO NIEUDACZNEGO WŁODARZA! PRECZ! Z KRASNIKA!
Precz z preczem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie do Marysieńki czytam sobie komentarze ostatnio do artykułów dzw i mam wrażenie że ty nic nie robisz tylko siedzisz i pi.rd..ol..i sz takie głupoty że głowa mała. Może ty jakieś książki poczytasz. Tobie to ani Czub ani Włodar nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyprecz napisał:
Precz z preczem!!!
PRECZ Z WŁODARZEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taka tam napisał:
Ja mam pytanie do Marysieńki czytam sobie komentarze ostatnio do artykułów dzw i mam wrażenie że ty nic nie robisz tylko siedzisz i pi.rd..ol..i sz takie głupoty że głowa mała. Może ty jakieś książki poczytasz. Tobie to ani Czub ani Włodar nie pomoże. [/quote] [quote name='A taka tam' timestamp='1323981976' post='571100'] Ja mam pytanie do Marysieńki czytam sobie komentarze ostatnio do artykułów dzw i mam wrażenie że ty nic nie robisz tylko siedzisz i pi.rd..ol..i sz takie głupoty że głowa mała. Może ty jakieś książki poczytasz. Tobie to ani Czub ani Włodar nie pomoże.
Ty jak moze spędzasz czas tylko na czytaniu ksiażek , to i moze twoja głowa mała. Mnie nikt nie wyręcza w wykonywaniu wszystkich moich obowiązków domowych, wynikajacych z opieki nad osobą niepełnosprawną, a także od innych prac, chociazby remontowo budowlanych, które w tym roku udało mi się przeprowadzić, na ile mi czas i skromne mozliwości finansowe pozwaliły.Jeśli masz życzenie, to mogę ci przedstawić ich dokładniejsze zestawienie i będziesz mogła przyjśc i sprawdzić czy rzeczywiście zostały wykonane, a nie tylko moi najbliźsi sąsiedzi będa mogli potwierdzic ich wykonanie moimi rekoma. A na czytanie ksiażek, to juz u mnie wzrok nie ten. Okularów nie mam, to i literki mi się rozmazują. Ale pisanie na takim forum jest doskonałą formną rozrywki intelektualnej. Pobudza do myślenia, a przez to jest lepszym treningiem dla mózgu niż samo czytanie. I dla ciebie to co piszę moze byc pier***eniem, ale dla innych moze już tym nie byc. A czy coś jest pier***eniem czynie jest, bardziej decyduje o tym zajmowane stanowisko, które potwiedza zasada, że "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wzrok nie ten, to radzę pójść do okulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...