Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aquaparku w Kraśniku nie będzie, bo nie ma pieniędzy

Utworzony przez mhm, 14 grudnia 2011 r. o 20:11 Powrót do artykułu
belzebub napisał:
Jeśli wzrok nie ten, to radzę pójść do okulisty.
A dziękuję za radę, ale po pierwsze nie stać mnie na marnowanie czasu na wyczekiwanie w kolejce do ukulisty, po drugie okulary kosztują, a po trzecie w przypadku treningu mózgu, na który i tak nie mam zbyt duzo czasu, uznaję wyzszosć udzielania sie na forum od czytania książek. Mimo wszystko mózg bardziej pobudzany jest do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E Marysieńka idź od razu do psychiatry. Tam kolejek nie ma. Najpierw piszesz że nie masz czasu a potem że masz dużo czasu na forum. A jak kasy nie masz to do pracy rodacy tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Aqua park? Na Boga miasto nie jest samo w stanie zrealizować takiej inwestycji mimo posiadanej wstępnego zaplecza w postaci ładnego i dobrze usytuowanego odkrytego basenu. Tereny koło basenu od dawna aż się proszą o dodatkowe zagospodarowanie. No cóż, nowa armia "super urzędników" na czele z eks-posłem i uzdrowicielem Pinokio Kłamczuszkiem nie mają pojęcia jak pozyskać jakiekolwiek pieniądze na rozwój Kraśnika. To już aż razi, tak ich ignorancja jak i bufonada! Oni nie mieli wcale pomysłu na Kraśnik i po prostu jawnie oszukali kraśniczan! Jeżeli jest inaczej to niech pokażą po tym roku choć jedną inwestycję, którą sami zainicjowali i realizują z udziałem pieniędzy unijnych!? Nie musi być to wielki projekt, tylko jakikolwiek projekt z twardych funduszy. Jeżeli jest te 3 miliony na inwestycje to przynajmniej kolejnych 7 mln powinno być dodatkowo pozyskanych! A ile jest??? ZERO! To jest banda, która przez kolejne 3 lata będzie wyłącznie administrować i to też niezbyt udolnie naszym Miastem. Bez pojęcia i bez pomysłu. Zaś swą nieudolność będą zawsze tłumaczyć złą kondycją finansów Miasta, z tym że Janów, Puławy czy Lublin są jeszcze bardziej zadłużone w przeliczeniu na jednego mieszkańca i mimo to nadal coś się tam dzieje! ROK TEMU OKŁAMALI KRAŚNICZAN A TERAZ ŚMIEJĄ SIĘ NA W TWARZ! Szkoda jednak, że P. Janczarek nie wygrał tych wyborów byłaby przynajmnej szansa na cokolwiek w tym mieście...
Jak jesteś taka światła to powiedz ile pozyskał czu ? Nie bronię nowego ale jak jestem zadłużony to staram się to jakoś spłacić a nie szukam nowego banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A dziękuję za radę, ale po pierwsze nie stać mnie na marnowanie czasu na wyczekiwanie w kolejce do ukulisty, po drugie okulary kosztują, a po trzecie w przypadku treningu mózgu, na który i tak nie mam zbyt duzo czasu, uznaję wyzszosć udzielania sie na forum od czytania książek. Mimo wszystko mózg bardziej pobudzany jest do działania.
Myślę, że jak cię stać na przeprowadzenie małego remontu, to na jakieś tanie okulary do czytania również. Bo jednak na kilometr widać, że mało czytasz, bo błędami stylistycznymi, interpunkcyjnymi i ortograficznymi sypiesz jak z rękawa. Więc mimo wszystko radzę zacząć czytać książki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a taka tam napisał:
E Marysieńka idź od razu do psychiatry. Tam kolejek nie ma. Najpierw piszesz że nie masz czasu a potem że masz dużo czasu na forum. A jak kasy nie masz to do pracy rodacy tyle. [/quote] A to tak regularnie chodzisz do tego psychiatry , że jestes taka pewna, ze u niego nie ma kolejek? I gdybys była bardziej inteligentna, ale jej się nie da wyczytac z ksiązek, to bys załapała, że posiadanie i nieposiadanie przeze mnie czasu uzaleznione jest całkowicie od sprawowania opieki nad osobą niepełnosprawną. Znacznie łatwiej jest przerwać kazda czynnosc wykonywaną w domu, żeby się nia zająć zaleznie od potrzeby, niz wyjść i pozostawic ją samą bez żadnej opieki. I opieka nad osobą niepełnosprawną jest pracą, nawet bardzo cieżką, wymagająca wyrzeczenia sie własnego życia prywatnego,a podporządkowania go jej życiu. Tyle tylko, ze wykonywanie tej pracy nie przekłada sie na pieniądze. Ale taką pracę tez ktos musi wykonywac. Masz cos jeszcze do dodania? [quote name='belzebub' timestamp='1324041849' post='571323'] Myślę, że jak cię stać na przeprowadzenie małego remontu, to na jakieś tanie okulary do czytania również. Bo jednak na kilometr widać, że mało czytasz, bo błędami stylistycznymi, interpunkcyjnymi i ortograficznymi sypiesz jak z rękawa. Więc mimo wszystko radzę zacząć czytać książki.
Mały remont to dużo powiedziane. Po prostu wykonywałam prace, które były konieczne i duzo bardziej wazniejsze od takich okularów, brak których tylko mi w czytaniu przeszkadza. A błędy byc może nie wynikają z niedouczenia a sa czymś uwarunkowane, tak jak np. niektóre osoby maja problemy z nauczeniem sie czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia czy matematyki. Być może to jakaś forma dys..., tylko kiedy ja byłam dzieckiem takie okreslenia jeszcze nie funkcjonowały.Ale forum nie jest tylko dla poprawnych językowo. Poza tymm na nim nawet nie przywiązuje sie wagi, zeby tak pisac.Ale też czym moje błędy na forum sa w porównaniu z błaźnieniem sie błędami tych na górze, czy tez błędami, które można ujrzec na stronie internetowej naszego miasta, a o których nie tak dawno w którymś z tematów pisałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A
błędy byc może nie wynikają z niedouczenia a sa czymś uwarunkowane, tak jak np. niektóre osoby maja problemy z nauczeniem sie czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia czy matematyki. Być może to jakaś forma dys..., tylko kiedy ja byłam dzieckiem takie okreslenia jeszcze nie funkcjonowały.Ale forum nie jest tylko dla poprawnych językowo. Poza tymm na nim nawet nie przywiązuje sie wagi, zeby tak pisac.Ale też czym moje błędy na forum sa w porównaniu z błaźnieniem sie błędami tych na górze, czy tez błędami, które można ujrzec na stronie internetowej naszego miasta, a o których nie tak dawno w którymś z
... I tak popier***eniec z Piask tłumaczy swoją niegramotność w czytaniu/ pisaniu .... Jest to bardziej niż żałosne - analfabetyzm wtórny objął 50 latków z przeszłością PZPR - ludzie - z kim wy dyskutujecie, z kim prowadzicie polemiki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak jesteś taka światła to powiedz ile pozyskał czu ? Nie bronię nowego ale jak jestem zadłużony to staram się to jakoś spłacić a nie szukam nowego banku
to ile pozyskał Cz ostatnio przedstawił Burmistrz Włodarczyk - nie ma tego 100 milionów, ale kilka się nazbierało - patrz: Graniczna, zalew, Mickiewicza, Orliki - dla malkontentów to zawsze mało, ale zobaczymy ile nowa władza pozyska....a poza tym, w tym roku M.W wziął kredyt na 1 mln zł i w 2012 kolejny kredyt chce zaciągnąć a inewstycją tego dziesięciolecia bedzie ul Kwiatkowicka ( z wiadomo kim tam mieszkającym) - w projekcie budżetu jest 4,5 mln zł!!!!!! ot i filozofia nicniemogących :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
A ... I tak popier***eniec z Piask tłumaczy swoją niegramotność w czytaniu/ pisaniu .... Jest to bardziej niż żałosne - analfabetyzm wtórny objął 50 latków z przeszłością PZPR - ludzie - z kim wy dyskutujecie, z kim prowadzicie polemiki ???
No cóż nie kazdy jest takim wielkim uczonym w mowie i piśmie,jak ty, który nie dostrzega walonych przez siebie ortografów. I jakiż to może być wstyd dla takiego zwykłego obywatela robienie niepoprawnosci jezykowych na forum, jesli osoba, która reprezentyje nasze miasto, do mistrzów mowy polskiej nie nalezy i zdarza sie mu kaleczyc ten język. Oprócz tego nie leszych ortografów zatrudnia i płaci im , żeby swoimi błędami promowali urząd na stronie internetowej miasta. Ale ty juz nie widzisz, tylko dla ciebie zasadniczy problem robi jakas forumowiczka, tylko dlatego , ze nie popiera twojej obłudy. I do pelemiki poprzód wszystkich sam sie wyrywasz, tylko jakoś pokrętnie ją pojmujesz w swojej uczonej mądrości, że w niej swoją gramotność w czytaniu , pisaniu i rozumieniu az nad wyraz pokazujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja widzę plusy w nowej władzy (takie malutkie) - że wreszcie miastem rządzi były Poseł - nie z tyłu, a legalnie i wreszcie bedzie inaczej :-) kolesie i przewałki na legalu!!!! - że UM to już nie sprawny Urząd, a jedynie siedlisko ludzi, któzy dla pieniędzy zrobią wszystko i z każdym - no i ostatni plus - że Radni PISu zrozumieli, że na nic ich starania bo i tak ich mają wiadomo gdzie... szkoda Miasta :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakąż to arcy wazną arterią komunikacyjną prowadząca w pole będzie Kwiatkowicka, że jej budowa przewidziana jest az na 4 lata i juz w przyszłym roku pochłonie 1 milion. Przeciez takie pieniądze nie idą na zwykłą asfaltówkę, których i tak nie ma wiele ulic w miescie.Dla przykładu taką Bojanowską chciano zrobic za 400000 tysiecy. I to nie wiadomo czego miasto starało sie o dofinansowanie na ulicę, która miałaby kosztowac mniej, a ta która miałaby kosztować wiecej chce robić całkowicie z kosztów własnych. Czyzby przy okazji planowało się wybrukować całe posiadłości osób zamieszkujących przy niej? A przeciez oprócz naszego pana vice mieszka tam tez ten co użyczał swojego auta na przedwyborcze wozenie śniezynek, a i nie wiadomo czy też inni zasłuzeni w kampani przedwyborczej przy niej nie zamieszkują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalić Pana, że I zastępca nie ma nic wspólnego z Powiatem pamiętamy go dobrze pamiętamy i jak odetchnęli wszyscy z ulgą jak odszedł był do sejmu, ale nie współczujemy urzędnikom z miasta , choć słyszymy o jego wybrykach i lizaniu pewnej części ciała przez tzw. ciocię, lub jak kto woli babuleńkę, pragnęli zmian to mają, i nie zapomnimy tych wszystkich lizaków za czu, jak chodzili za podpisami poprzednika, a teraz są zajęci lizaniem komu innemu, ale przyjdzie czas, że posprawdza się im języki u doktora i jak się okaże , że są brązowe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, liczydeł zabraknie żeby policzyć tych lizołków! a teraz chorągiewki gdzie zawieje tam lecą! zmienili obiekt westchnień. Pierwsze Czu, opokowa itd właziły w du.. aż się dymiło! listy , podpisy i inne duperele a teraz jak to źle było kiedyś teraz super, żarty! jak to teraz się odpoczywa i w ogóle! tylko że się bez zmian na baczność chodzi to nikt nie gada, sprzeciwiasz się to out!! teraz Chol cud miód malina co to za zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "urzędnik",sam coś napisał,sam sobie odpowiedział(jako "gość"). Ciekawe w jakim urzędzie tacy rozgarnięci ludzie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...