Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Auto zderzyło się z łosiem na obwodnicy Kraśnika

Utworzony przez aww, 10 września 2012 o 08:11 Powrót do artykułu
Może to był mój sąsiad - Łoś Parkingowy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...ta weterynarz, zmieńcie informatora
0
to który z Radnych łazil po nocy na obwodnicy?
0
mojeimie napisał:
to który z Radnych łazil po nocy na obwodnicy?
Ten który najwięcej POchlał.
0
aww napisał:
Może to był mój sąsiad - Łoś Parkingowy?
POdobno to nie tyle łoś,co LATEKSOWA PAŁA vel ŚWIŃSKI RYJ,widziano go 10 min po zdarzeniu jak POmykał w kierunku Biłgoraja,utykając na lewą nogę.
0
ten łos dalej lezy w rowie wiec lepiej uwazac teraz trzeba na inne zwierzeta
0
U nas są takie rzeczy nie widzialem nie wiedzialem
0
A łoś jeszcze leży w rowie i śmierdzi... gdzie władza do POsprzątania.........
0
Nie uspił go weterynarz tylko policjanci do zastrzelili, skracając mu męki bo weterynarz nie mógł do niego podejśc bo wieżgał kopytami.
0
„euNOmia” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw. Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie, rowniez TEREN UE DZWON, bo to bezplatna porada Tel. 794213288 cool48@wp.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: