Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AUTORYTET PIS

Utworzony przez CIEKAWY, 27 lutego 2012 r. o 18:06
Chciałam zapytać jakie jest stanowisko senatora Czeleja w sprawie tego sporu ???Gra razem ze Stawiarskim???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego sporu ???? Czelej od ponad ćwierćwiecza mieszka w Lublinie, tam jest ożeniony, tam ma dzieci, tam ma własny buisness (drukarnię), i tam ma poparcie lubelskiego PiS-u. Z Kraśnikiem łączyło go jedynie tylko to, że za "komuny" tu mieszkał, chodził do podstawówki (SP nr 2), i LO (na "górce").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystając z okazji, ze mamy temat dotyczący senatora Czeleja, zdziwiała mnie dzisiaj tresć zamieszczona na nowym bilbordzie na Piaskach, a jak podejrzewam reklamowana/sponsorowana przez wydawnictwo pana senatora. I otórz na tym bilbordzie mamy wprowadzanie ludzi w błąd i zachęcanie ich do przekazywania 2% podatku na organizacje pozytku publicznego.Czyzby nam sie zasady w odpisywaniu podatków zmieniły, a wiadome tylko temu wydawnictwu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy senator Czelej to aby nie przewodniczący zeszłokadencyjnego Bloku dla Lubelszczyzny który to nigdy się nie zebrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Korzystając z okazji, ze mamy temat dotyczący senatora Czeleja, zdziwiała mnie dzisiaj tresć zamieszczona na nowym bilbordzie na Piaskach, a jak podejrzewam reklamowana/sponsorowana przez wydawnictwo pana senatora. I otórz na tym bilbordzie mamy wprowadzanie ludzi w błąd i zachęcanie ich do przekazywania 2% podatku na organizacje pozytku publicznego.Czyzby nam sie zasady w odpisywaniu podatków zmieniły, a wiadome tylko temu wydawnictwu?
Nocą, po schadzce z owczarkiem niemieckim sąsiada przemalowałaś spray'em cyfrę, a teraz głupich szukasz ? I od kiedy ty czytać ze zrozumieniem potrafisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Nocą, po schadzce z owczarkiem niemieckim sąsiada przemalowałaś spray'em cyfrę, a teraz głupich szukasz ? I od kiedy ty czytać ze zrozumieniem potrafisz ?
Jaka noca, jak wczoraj po południu był wieszany i jak przechodziłam to trwały prace wykonczeniowe, a po powrocie pisałam o zauwazonym fakcie. Ale ze mnie to jednak musi być wybitna zdolniacha, skoro "sprajuję", że nie da sie odróżnić naniesionych przeze mnie poprawek od druku, a i do tego jak nie zauwazona potrafię to zrobic, ze pracownik go szczotkujący mnie przeoczył i mnie swoim narzędziem pracy nie pogonił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w sumie to jest smieszne, że wydawnictwo wypuszcza takiego bubla i jeszcze go firmuje. Chyba, żeby to była celowa robota, że nieswiadomi poodpisują te 2%, US przepusci i w ten sposób zyskają więcej kosztem oczywisćie dochodu panstwa, za który przyjdzie społeczenstwu zapłacic kolejnymi ustawowymi zmianami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ale w sumie to jest smieszne, że wydawnictwo wypuszcza takiego bubla i jeszcze go firmuje. Chyba, żeby to była celowa robota, że nieswiadomi poodpisują te 2%, US przepusci i w ten sposób zyskają więcej kosztem oczywisćie dochodu panstwa, za który przyjdzie społeczenstwu zapłacic kolejnymi ustawowymi zmianami.
Napisał "autorytet" na temat autorytetu! Śmiechu warte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ale w sumie to jest smieszne, że wydawnictwo wypuszcza takiego bubla i jeszcze go firmuje. Chyba, żeby to była celowa robota, że nieswiadomi poodpisują te 2%, US przepusci i w ten sposób zyskają więcej kosztem oczywisćie dochodu panstwa, za który przyjdzie społeczenstwu zapłacic kolejnymi ustawowymi zmianami.
Marysieńka, czy ty kiedykolwiek wypełniałaś PITa???? bo w moich do tej pory było napisane w rubryce H. ( na 3 stronie PITa 37 ) tak: " WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" - to zdanie jest już napisane w formularzu PIT - i czy chcesz czy nie chcesz ma być 1 % !!!NIKT NIEŚWIADOMIE NIE WPISZE 2 % BO TAM JEST TŁUSTYM DRUKIEM NAPISANE ŻE MA BYĆ 1 % !!!Nie twórz jakichś niestworzonych historii po to zeby błysnąć intelektem , bo znów ci nie wyszło, jak z tym "żartem" na forum w temacie : "Wandale usiłowali odbić kompana z rąk policji "( jak ktoś nie czytał, niech zajrzy i oceni radosną twórczość Marysieńki ) Marysieńko - dobra rada: zanim zaczniesz coś smarować na klawiaturze- zmów zdrowaśkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Marysieńka, czy ty kiedykolwiek wypełniałaś PITa???? bo w moich do tej pory było napisane w rubryce H. ( na 3 stronie PITa 37 ) tak: " WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" - to zdanie jest już napisane w formularzu PIT - i czy chcesz czy nie chcesz ma być 1 % !!!NIKT NIEŚWIADOMIE NIE WPISZE 2 % BO TAM JEST TŁUSTYM DRUKIEM NAPISANE ŻE MA BYĆ 1 % !!!Nie twórz jakichś niestworzonych historii po to zeby błysnąć intelektem , bo znów ci nie wyszło, jak z tym "żartem" na forum w temacie : "Wandale usiłowali odbić kompana z rąk policji "( jak ktoś nie czytał, niech zajrzy i oceni radosną twórczość Marysieńki ) Marysieńko - dobra rada: zanim zaczniesz coś smarować na klawiaturze- zmów zdrowaśkę.
I cóż z tego , że jest napisane, jak niektórzy ludzie potrafią dawać wieksza wiarę temu, co rzeczą do nich pisowskie i popierające ich autorytety . I ludzie mogą kierowac sie tym co zostało im wielkimi cyframi rzucającymi sie w oczy zasugerowane, tym bardziej, że na niektórych wszelkie reklamy mają ogromną moc przekonywania. Mało to przypadków, że ciemny lud kupuje wszystko i dlatego nie skąpi się wysiłków i pieniędzy na wszelkie akcje propagandowe i reklamowe. I az się wierzyc nie chce , że nikt nie zauwazył takiego byka, że został wydrukowany i powieszony. Tym bardziej, że to nie jest mała cyferka, na którą trzeba wytęrzac wzrok, żeby ją wyłapać pomiędzy innymi. A co do mojego zartu w innym temacie, to coś nie możesz przeboleć trafnych spostrzezeń, których żadnym słowem nie skłamałam, i dlatego w żaden sposób nie jestes w stanie ich podwazyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisał "autorytet" na temat autorytetu! Śmiechu warte!
Tia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisał "autorytet" na temat autorytetu! Śmiechu warte!
Czyzbys sie obawiał, ze dla niektórych moge być autorytetem? bo ja sama sie nim nie czuje, ani za niego nie uwazam. Do niczego mi to nie jest potrzebne. Ot po prostu piszę w granicach swoich przekonan. Kto chce to czyta, kto chce temu wierzy. Ale nie muszę tak jak inni uciekać sie do szkalowania i obrazania swojego oponenta, tak jak robią to niektórzy w stosunku do mnie, chyba ze strachu, że moje konstruktywne, uargumentowane wypowiedzi mogą mieć moc przekonywania innych. W przeciwnym wypadku nie mieli by potrzeby tego robic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyzbys sie obawiał, ze dla niektórych moge być autorytetem? bo ja sama sie nim nie czuje, ani za niego nie uwazam. Do niczego mi to nie jest potrzebne. Ot po prostu piszę w granicach swoich przekonan. Kto chce to czyta, kto chce temu wierzy. Ale nie muszę tak jak inni uciekać sie do szkalowania i obrazania swojego oponenta, tak jak robią to niektórzy w stosunku do mnie, chyba ze strachu, że moje konstruktywne, uargumentowane wypowiedzi mogą mieć moc przekonywania innych. W przeciwnym wypadku nie mieli by potrzeby tego robic.
Tia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyzbys sie obawiał, ze dla niektórych moge być autorytetem? bo ja sama sie nim nie czuje, ani za niego nie uwazam. Do niczego mi to nie jest potrzebne. Ot po prostu piszę w granicach swoich przekonan. Kto chce to czyta, kto chce temu wierzy. Ale nie muszę tak jak inni uciekać sie do szkalowania i obrazania swojego oponenta, tak jak robią to niektórzy w stosunku do mnie, chyba ze strachu, że moje konstruktywne, uargumentowane wypowiedzi mogą mieć moc przekonywania innych. W przeciwnym wypadku nie mieli by potrzeby tego robic.
Marysieńka, na pewno nie jesteś autorytetem w znajomości wypełniania deklaracji PIT, o czym mowa kilka postów wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Marysieńka, na pewno nie jesteś autorytetem w znajomości wypełniania deklaracji PIT, o czym mowa kilka postów wcześniej
Ta, a do tego to rzeczywiście trzeba być autorytetem. Ale jak do tej pory mi nie kwestinowali, to może i przechodzi każda kwota jaką sie wpisze, a niekoniecznie tylko ten 1%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ta, a do tego to rzeczywiście trzeba być autorytetem. Ale jak do tej pory mi nie kwestinowali, to może i przechodzi każda kwota jaką sie wpisze, a niekoniecznie tylko ten 1%.
przecież ci piszę, że nie da się wpisać dowolnej kwoty większej niż 1%, bo tam już jest wpisane 1 % !!! jedyne co zależy od ciebie to to, czy chcesz przekazać ten 1% czy nie . Wówczas przesuwasz przecinek o 2 miejsca w lewo i masz wartość 1% od całej należnej kwoty podatku.Zobacz sobie wzory PITów na stronie Ministerstwa Finansów, bo może używasz jakiś radzieckich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
przecież ci piszę, że nie da się wpisać dowolnej kwoty większej niż 1%, bo tam już jest wpisane 1 % !!! jedyne co zależy od ciebie to to, czy chcesz przekazać ten 1% czy nie . Wówczas przesuwasz przecinek o 2 miejsca w lewo i masz wartość 1% od całej należnej kwoty podatku.Zobacz sobie wzory PITów na stronie Ministerstwa Finansów, bo może używasz jakiś radzieckich
Wpisac to da się każdą , bo tam jest wolne pole do odręczego wpisania przez człowieka. który jest istotą omylną. W picie mamy jedynie informację o przekazaniu 1% z kwoty podatku po zaokrągleniu jej do pełnych dziesiątek groszy. Ale w takim przypadku może nam dojśc siła sugestii, a wiec sugerowanie się tym, co było napisane duzymi literami na bilbordzie, który powieszony na widok publiczny nie ma powodów do przekłamywania informacji, tym bardziej, że jest firmowany przez powazne wydawnictwo. Poza tym w związku z tym , że po wyborach w mediach duzo się mówiło o zmianach w odliczeniach, często padała propzycja 2% odliczen, że niektórzy mogli zartracic orientacje, czy te zmiany zostały już wprowadzone i rozliczen za który rok mogą dotyczec. I ten fakt mógł zostac wykorzystany na bilbordzie, żeby mniej zorientowanym sugerować, że zmiany sie juz dokonały i na ten czas tylu procentowe odliczenie jest aktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wpisac to da się każdą , bo tam jest wolne pole do odręczego wpisania przez człowieka. który jest istotą omylną. W picie mamy jedynie informację o przekazaniu 1% z kwoty podatku po zaokrągleniu jej do pełnych dziesiątek groszy. Ale w takim przypadku może nam dojśc siła sugestii, a wiec sugerowanie się tym, co było napisane duzymi literami na bilbordzie, który powieszony na widok publiczny nie ma powodów do przekłamywania informacji, tym bardziej, że jest firmowany przez powazne wydawnictwo. Poza tym w związku z tym , że po wyborach w mediach duzo się mówiło o zmianach w odliczeniach, często padała propzycja 2% odliczen, że niektórzy mogli zartracic orientacje, czy te zmiany zostały już wprowadzone i rozliczen za który rok mogą dotyczec. I ten fakt mógł zostac wykorzystany na bilbordzie, żeby mniej zorientowanym sugerować, że zmiany sie juz dokonały i na ten czas tylu procentowe odliczenie jest aktualne.
skoro nawet ty zaczaiłaś jak się pity wypełnia przy odliczaniu 1% na organizacje pożytku publicznego , to myślę, że nie ma się co bać o innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
skoro nawet ty zaczaiłaś jak się pity wypełnia przy odliczaniu 1% na organizacje pożytku publicznego , to myślę, że nie ma się co bać o innych
No niestety, widząc, słysząc i czytając, jak na niektórych działa magia reklam, albo jak potrafią być łatwowierni, dając wiarę wszystkiemu, co próbuje im sie wcisnąć, nie byłabym tego taka pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wpisac to da się każdą , bo tam jest wolne pole do odręczego wpisania przez człowieka. [/quote] Nieeeee .... no ja tu już nie wytrzymam z tą kretynką ! Przecież wyraźnie ci już napisano: [quote](na 3 stronie PITa 37 ) tak: " WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" - to zdanie jest już napisane w formularzu PIT - i czy chcesz czy nie chcesz ma być 1 % !!!NIKT NIEŚWIADOMIE NIE WPISZE 2 % BO TAM JEST TŁUSTYM DRUKIEM NAPISANE ŻE MA BYĆ 1 % !!!Nie twórz jakichś niestworzonych historii po to zeby błysnąć intelektem
Naprawdę trzeba deb***a (lub tow. Marysieńki), żeby w tej rubryce wpisać więcej, niż wzmiankowany 1% Czy ten komunistyczny pomiot będzie jeszcze długo zaśmiecał spamem to forum ? Czy jest tu jakiś moderator ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...