Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakby to nie było poważnych problemów w Kraśniku do załatwienia tylko takimi pierdołami się "władza" zajmuje..... żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor. Wiceburmistrz powiedział również: "Nie było żadnych składek i nie było żadnego zmuszania. Równie dobrze może pani napisać, że molestowałem pana Madejka i go zgwałciłem. Nie molestowałem, nie zgwałciłem, nie podrywałem ani jego, ani jego partnera Konrada W............. i nie zmuszałem nikogo do płacenia składek. Nie jestem homofobem, ale nich ci panowie zajmą się sobą - mówi zastępca burmistrza Kraśnika." Ta część wypowiedzi jest chyba jeszcze ciekawsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto o kogo jest zazdrosny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metody uzbeckie? czy dziennikarzyna pisał ten artykuł autokorektorem w wordzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posadzic łysego za kraty z jego zachowanie pisowcy nie sa tacy swieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To są uzbeckie chwyty" co mają Uzbecy do waszych pedałów???? Proszę o pilne wyjaśnienie!!!! Śmieją się z was na całym Pomorzu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne są wypowiedzi pana Stawiarskiego nie tak dawno na sesji chciał zwalniać z urzedu wszystkich którzy są z poza Kraśnika potem wytłumaczył że to było tak dla przykładu powiedziane, teraz mówi ,, Równie dobrze może pani napisać, że molestowałem pana Madejka i go zgwałciłem. Nie molestowałem, nie zgwałciłem, nie podrywałem ani jego, ani jego partnera Konrada W............. ,, Napewno lada moment ukarze się wyjaśnienie pana Romana B na swoim blogu który wie wszystko najlepiej i pana burmistrza wytłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam, najlepiej to wytłumaczy sprytny asystencik:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Abu al-Chajr-chana jestem uzbekiem zapewniam KRAŚNICZAN, że wśrów nas nie ma pedałów!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby mówi się, ze prawda sama się obroni, ale profilaktycznie Roman B. wziął wiceburmistrza w obronę ( www.romanbijak.eu )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać, że władza zajmuje się nie tym czym powinna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pedały i lesbije opanowały juz wszystko? Władze też mają swoich przedstawicieli "partnerskich"? No nie, jestem zdruzgotany... Jestem absolutnym przeciwnikiem legalnych związków partnerskich kobieta-kobieta, facet-facet. Nie jestem ani zagorzałym katolikiem, ani zagorzałeym przeciwnikiem wiary i akceptuję to, że ktoś jest wypaczony przez naturę. Ale nie mogę się zgodzić, by ktoś stwarzał zgodnie z prawem sytuacje, by moje dziecko patrzyło na np. całujących się na ulicy dwóch facetów... Niestety do tego będzie w majestacie prawa dochodziło gdy lobby homoseksualne zalegalizuje związki tego typu i nie trzeba być wielkim myślicielem, aby domyśleć się, że jak da się komyś dłoń, to pociągnie dalej - kolejnym krokiem będzie chcęć posiadania dzieci, itp... Mózg kobiety w męskim ciele to wypaczenie natury. Akceptuję takie wypaczenie, że jest. Ale nie mogę zgodzić się na zalegoalizowanie związków partnerskich. Równie dobrze można zezwolić prawnie na pedofilię. To też wypaczenie natury jak homoseksualizm.... Jak ktoś jest chory, to niech się leczy, a nie WYPACZA i ZNIESMACZA NNYCH. PEDAŁOM i LESBIJOM MÓWIĘ NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za obu panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje dla mieszkańców Kraśnika za wybór godnych reprezentantów.Tacy ,,ludzie" na pewno dają powody do dumy. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Czy pedały i lesbije opanowały juz wszystko? Władze też mają swoich przedstawicieli "partnerskich"? No nie, jestem zdruzgotany... Jestem absolutnym przeciwnikiem legalnych związków partnerskich kobieta-kobieta, facet-facet. Nie jestem ani zagorzałym katolikiem, ani zagorzałeym przeciwnikiem wiary i akceptuję to, że ktoś jest wypaczony przez naturę. Ale nie mogę się zgodzić, by ktoś stwarzał zgodnie z prawem sytuacje, by moje dziecko patrzyło na np. całujących się na ulicy dwóch facetów... Niestety do tego będzie w majestacie prawa dochodziło gdy lobby homoseksualne zalegalizuje związki tego typu i nie trzeba być wielkim myślicielem, aby domyśleć się, że jak da się komyś dłoń, to pociągnie dalej - kolejnym krokiem będzie chcęć posiadania dzieci, itp... Mózg kobiety w męskim ciele to wypaczenie natury. Akceptuję takie wypaczenie, że jest. Ale nie mogę zgodzić się na zalegoalizowanie związków partnerskich. Równie dobrze można zezwolić prawnie na pedofilię. To też wypaczenie natury jak homoseksualizm.... Jak ktoś jest chory, to niech się leczy, a nie WYPACZA i ZNIESMACZA NNYCH. PEDAŁOM i LESBIJOM MÓWIĘ NIE.
Powinieneś się leczyć stawiając na równi pedofilię z homoseksualizmem. Mały bojący się ludzik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze to ponizej pasa,moze pan Stawiarski ma tak wszystko ok.w swoim związku?Najlepiej jak kazdy pilnuje swoich partnerów i nie wpie.....się w cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Madejka osobiście, moim zdaniem to jest dopiero wsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz napisał:
Powinieneś się leczyć stawiając na równi pedofilię z homoseksualizmem. Mały bojący się ludzik...
Pedzio ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Pedzio ?????
A tak wnioskujesz? Muszę być pedziem by się nie zgadzać z takim stwierdzeniem (homo=pedofil)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...