Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie opłatek w Betlejem koło Kraśnika

Utworzony przez urzędowiak, 24 grudnia 2009 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Weźcie Państwo ze sobą pana Wójta,będzie miał się czym później szczycić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry pomysł,dziw że Wójt się nie wypowiedział na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konia z rzędem temu, kto mi pokaże Betlejem koło Urzędowa, hehe... Bęczyn, a na część pod lasem starsi ludzie mówią Betlejem, ale to nie jest żadna oddzielna miejscowość, gdzie "mieszka nie więcej niż 30 rodzin". Te pismaki z DW są coraz gorsze. Przynajmniej zdjęcie Pani Hołodziny się zgadza :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sąsiedzi się nie ruszą ? sami katolicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś któś mówił że jest to tz. ,, trójkąt bermicki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='urzędowiak' date='24.12.2009, 16:54:37' post='210419'] Weźcie Państwo ze sobą pana Wójta,będzie miał się czym później szczycić. [/quotewójt ma ciepły stołek, oraz mieszkańców bęczyna głęboko w... (do wyborów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie zmartwił artykuł w DW na temat samotnej Wigilii. Nie znam dokładnie sprawy ale mam wrazenie, że P. Ciosmak wpadła na nowy sposób promocji swojej osoby. Ma za mało zajęc i zamiast piec placki na święta postanowiła zaistnieć w mediach. Podyktowała red. Suliszowi trochę bzdur i wywołała szczere oburzenie w mieszkańcach Bęczyna. Jestem pewna,że gdyby tylko bohaterka reportażu chciała - znalazłaby miejsce przy wigilijnym stole u p. C. Co miała odpowiedzieć gościom z Lublina: że nie cieszy się z ich wizyty? Każdy byłby zakłopotany. Szkoda,że pani Ciosmak nie poszła do kościołai zobaczyła kto przywozi choinki, sprząta kapliczkę Św. Otylii. To wszystko Bęczyniacy. Posądzać ich o brak serca i nieczułość i nazywać biedotą to bardzo niesprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...