Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma takiej miejscowosci jak blidow, jest blinow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi się chłopak przygotować na następny Woodstok w 2011 roku. Skoro go zwolnili wbrew umowie z Agusty to z czegoś musi żyć i mieć na imprezowy bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff napisał:
nie ma takiej miejscowosci jak blidow, jest blinow
też mi się tak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno wiecie...!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma chłopak rękę do ogrodnictwa, tylko z doborem miejsce przesadził.. szkoda, bo teraz ma nie ciekawie.. jak można karać ludzi za sadzenie jakiej rośliny, chory świat, chore państwo, chorzy ludzie... a niby w boga wszyscy wierzą, a wszystko co bóg stworzył jest dla ludzi, niektóre rzeczy tylko dla ludzi mądrych, ale czemu ktoś decyduje za innych... fuck the system.. greenWar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oni doszli czyje to były krzaczki? pewnie znowu zadziałał jakiś konfident... Prawo w Polsce trzeba zliberalizować a policja niech się lepiej zajmie ściganiem przestępstw w których są jakieś ofiary i poszkodowani, bo póki co to policja krzywdzi bogu ducha winnych ludzi, którzy chcieli wychodowac coś dla siebie żeby nie musieć kupować od dilerów, żeby nie musieć dorabiać mafii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz upierdliwego sąsiada to zasadz mu ze dwa ziarenka - hahahha- a co? jak chłopak jest niewinien ino ktos inny posadził to za to jego posadzą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
też mi się tak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma takiego miasta jak Londyn jest Lądek, Lądek Zdrój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada mi to na hase,musialbym sie przyjzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konopie rosły na jego polu więc on jest ich właścicielem i za to beknie ! A kiedyś takie rosły w klombie przed sądem ( chyba w Gdańsku ) to kto był ich właścicielem ? Prezes sądu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste ze mnie ktos zajebal:( jakas kur...a jeszcze ze 4 tyg i by bylo jaranko he na szczescie nic u mnie nie znalezli i tylko samo chodowanie co karane nie powinno by!!!! i jeba.n,e zawiasy tylko dostalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** je***e psy takie krzaki zajebiste nie no aż sie nóż w kieszeni otwiera eeeh co za prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzaki powyrywali i sami będą chandlować, przecież to paranoja jest trawa powinna być traktowana jak inne rośliny i koniec. Legalizacja w 100% ograniczony zakaz dla nieletnich alkochol od 20 lat "a papierosy najlepiej zdelegalizować" !!!!!!!!!!! dlaczego mam niby płacić sukinsynom za ich wyroby rakotwórcze jak mógłbym robić swoje skręty, To powinno się zmienić... pozdrawiam a typów co mówią, że onkologia nie powinna być refundowana przez fundusz zdrowia powinno się spalać na stosach, tacy ludzie nie mieli na pewno nigdy osoby chorej w rodzinie i nie mają zielonego pojęcia o nowotworach, żal mi tych biednych kretynów i rzyczę im aby nigdy nie zachorowali na nowotwór chyba, że są milionerami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale niema tak żle... ten chłopak to mój kumpel i już po dwóch dniach go wypóścili i jest spoko ziomem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e w d*** psy, suki, sku***syny, niebieskie psy, jak można zabić biedną, niewinną dojrzewającą Marysie ;( Bede płakał!!! ZALEGALIZOWAC!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co my mozemy ?? ku*** takie piekne ja juz sie zakochalem w tych krzaczkach. Oj bedą oni ukarani przez JAH-a!!!!!!!! tak nie można!!! SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...