Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogaty może więcej ?

Utworzony przez Zniesmaczona, 8 sierpnia 2011 r. o 18:39
Krew mnie zalewa ,kiedy kolejny raz muszę wąchać smród wydobywający się ze spalanych śmieci (folia,kartony)na posesji najbogatszych Modliborzaków państwa Salów!Noc z niedzieli na poniedziałek przepełniła czarę goryczy.Jak tak można kiedy ludzie odpoczywają,zasypiają przy otwartych oknach.Czy naprawdę nie stać Państwa na worek za 1.50 zł?Bogactwo nie stanowi o wartości człowieka trzeba czegoś więcej... najwyrażniej WAM tego brakuje!Społeczeństwo jest biedne ,ale stać Nas na worek dla Państwa, dlatego proszę kupujmy worki na tworzywa sztuczne za 1.50 zł i wysyłajmy je na adres Państwa Salów wszak trzeba wspomagać ludzi których nie stać na taki wydatek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczona napisał:
Krew mnie zalewa ,kiedy kolejny raz muszę wąchać smród wydobywający się ze spalanych śmieci (folia,kartony)na posesji najbogatszych Modliborzaków państwa Salów!Noc z niedzieli na poniedziałek przepełniła czarę goryczy.Jak tak można kiedy ludzie odpoczywają,zasypiają przy otwartych oknach.Czy naprawdę nie stać Państwa na worek za 1.50 zł?Bogactwo nie stanowi o wartości człowieka trzeba czegoś więcej... najwyrażniej WAM tego brakuje!Społeczeństwo jest biedne ,ale stać Nas na worek dla Państwa, dlatego proszę kupujmy worki na tworzywa sztuczne za 1.50 zł i wysyłajmy je na adres Państwa Salów wszak trzeba wspomagać ludzi których nie stać na taki wydatek!
super,trzeba nauczyć porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczona napisał:
Krew mnie zalewa ,kiedy kolejny raz muszę wąchać smród wydobywający się ze spalanych śmieci (folia,kartony)na posesji najbogatszych Modliborzaków państwa Salów!Noc z niedzieli na poniedziałek przepełniła czarę goryczy.Jak tak można kiedy ludzie odpoczywają,zasypiają przy otwartych oknach.Czy naprawdę nie stać Państwa na worek za 1.50 zł?Bogactwo nie stanowi o wartości człowieka trzeba czegoś więcej... najwyrażniej WAM tego brakuje!Społeczeństwo jest biedne ,ale stać Nas na worek dla Państwa, dlatego proszę kupujmy worki na tworzywa sztuczne za 1.50 zł i wysyłajmy je na adres Państwa Salów wszak trzeba wspomagać ludzi których nie stać na taki wydatek!
My w Janowie mamy darmowe,ale oczywiście z chęcią się podzielę nawet przyjadę,spakuję i zabiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
super,trzeba nauczyć porządku.
Piękna akcja ,piękny gest- macie moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Piękna akcja ,piękny gest- macie moje poparcie.
Gdzie kupić te worki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by pomyślał? państwo salowie? taka porządna rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego piszecie o nich "Państwo" skoro palą plastik na podwórku to zwykłe źle wychowane dziady. W Janowie za coś takiego zaraz sąsiedzi wysłaliby nam policje i straż, a wy sobie wąchajcie jak nie macie odwagi i niech wam mózgi wyżera jakiś "Pan Sala" bo jest bogaty wolno mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogactwo nie ma tu nic do rzeczy to sprawa wychowania i kultury jak zauważył Jaś, a swoją drogą ciekawa jestem kto to są ci PAŃSTWO SALOWIE bo faktycznie ton w jakim piszecie ich nazwisko jest zupełnie inny niż wcześniejsze wypowiedzi Modliborzaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fuj ,niezłe kwiatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów wieśniaki smrodzą na całą okolicę!!!Dzisiaj ok. 16.00 znowu wypalali śmieci!Gdzie są odpowiednie służby,dlaczego nikt nie przegoni tego możnowładcy! KMIOTA choćby w mercedesie poznasz od razu.Sąsiedzi pogońcie tego brudasa ze swojego osiedla!Zakupujmy dla brudasów worki na śmieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły burak z tego Salego ,za nic ma mieszkańców ,myśli ze jak jest bogaty to mu wszystko wolno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...