Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brat gwałcił siostrę?

Utworzony przez Gość, 15 września 2008 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanpakowiec napisał:
Witam! Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac??? Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje. Pozdr.
Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.chaturbate.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...