Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Kraśniku. Disneyland i lodowisko

Utworzony przez Arti, 22 stycznia 2014 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Ja bym proponował nowe miejsca pracy dla bezrobotnych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan czerw się lansuje i zajmuje budżetem obywatelskim miasta zamiast pracować jako wicestarosta. Niech zajmie się dziurawymi drogami powiatowymi a nie mami nas mieszkańców Disneylandem. Panie czerw a skąd pan weźmiesz pieniądze na te bajery??? Przecież budżet obywatelski ma być pokryty z pieniędzy wirtualnych, których nie ma i nie będzie. Po co pan nabijasz mieszkańców w butelkę i ich mamisz? Panie czerw z PO weź się pan do robty w starostwie, poza to panu płacimy jako mieszkańcy. A NIE KAMPANIE SOBIE ROBISZ! MAMY NADZIEJĘ ŻE ZA WŁASNE PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet w jedną stronę dla ekipy Cz. bez prawa powrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubiś Czerw robi sobie kampanię wyborczą i wciska mieszkańcom głupoty i fikcję z budżetem obywatelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy mam inicjatywe budżetu obywatelskiego na 2015 r. Proponuję, że dam Wam 50 mln zł do podziału. Wyrmontujecie sobie mieszkania a ja zbuduję Wam pole golfowe, park jurajski i tor formuły 1. Głosujcie na stefana bołądzia z samoobrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie, które uczy dzieci przechodzić przez ulice... to jakieś jaja. Spójrz w lewo, spójrz w prawo, i nzów w lewo. Jeżeli doktor ma nam tak dużo do zaproponowania to od mojej rodziny i znajomych nie otrzyma głosów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie, które uczy dzieci przechodzić przez ulice... to jakieś jaja. Spójrz w lewo, spójrz w prawo, i nzów w lewo. Jeżeli doktor ma nam tak dużo do zaproponowania to od mojej rodziny i znajomych nie otrzyma głosów...
Ciekawe, czy w czasie przeprowadzania dzieci doktorek wziął wolny dzień, czy też robił to w ramach obowiązków służbowych? http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/bezpieczna-droga-do-szkoly-w-krasniku-zdjecia,1986884,6569500,t,id,zid.html#galeria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Wreszcie ktoś pomyslał o mieszkańcach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jarku. Bardzo dobry pomysł. Trzymam za Pana kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO POŁOŻY NOWY ASFALT MIĘDZY KRAŚNIKAMI?.CZY BURMISTRZ WŁODARCZYK MA ZAPLANOWANE PIENIĄDZE NA TEN CEL?.ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWDĘ PROBLEMAMI A NIE GŁUPOTAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO POŁOŻY NOWY ASFALT MIĘDZY KRAŚNIKAMI?.CZY BURMISTRZ WŁODARCZYK MA ZAPLANOWANE PIENIĄDZE NA TEN CEL?.ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWDĘ PROBLEMAMI A NIE GŁUPOTAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez Czerw to czlowiek Czubinskigo. Mieszkancy pamietaja skad jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO POŁOŻY NOWY ASFALT MIĘDZY KRAŚNIKAMI?.CZY BURMISTRZ WŁODARCZYK MA ZAPLANOWANE PIENIĄDZE NA TEN CEL?.ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWDĘ PROBLEMAMI A NIE GŁUPOTAMI.
Remont ulicy Urzędowska nie leży w gestii Urzędu Miejskiego. To jest droga wojewódzka o ile dobrze pamiętam. Miasto najwyżej może dołożyć się do remontu choć nie musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czerw a przy okazji tej pracy jako wicestarosta proszę pomyśleć też o szpitalu na fabrycznym, bo to jakiś Wietnam jest. Wyjeżdżasz pan codziennie z tego starostwa (czyt. dziadostwa) i nie razi w oczy ta rudera? Dzieci przeprowadzać przez ulicę uczą szkoły, rodzice i nie odbieraj im pan tej przyjemności. Zajmij się pan czymś konkretnym bo ta za naszą kasę przecie. A Czubisiom dość w Kraśniczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha... A Stawiarski i Włodarczyk to nie ludzie Czubińskiego?? To ludzie tez pamiętają !!!! Bardziej ich niż Pana Czerwa!! Usrało się niektórym i wypisują na forach takie bzdury że az już nudne to się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital na Fabrycznym a dokladniej  oddział dziecięcy , krtóy ma przeniesiony zostać do starej części miasta....est ruderą to fakt...ale ta ruydera na sprzedaż była  z tego co pamiętam.. więc po co wkładać kase w coś co jest na sprzedaż??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory plują na Czerwa bo wyszedł z fajną inicjatywą czego oni nie potrafili zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest wszystko przenieście do starego a fabryczny sprzedajmy kardiologię, ginekologię i położnictwo też do starego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czerw zapraszam na odcinek drogi powiatowej Wilkołaz-Urzedów .W Wilkołazie Trzecim jest problem z wyjazdem z posesji przez koleiny które pozostały po sam.ciężarowych kolejny rok z tym nic się nie robi !! Ta droga staje się coraz bardziej niebezpieczna ograniczcie tonaż na tym odcinku ruszcie swoimi mózgownicami i na wiosne ma się coś dziać !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze szkoda mi tego miasta i wiem że po studiach pracy w nim nie znajdę. Za Czubka było źle, zadłużenie po uszy, inwestycje jedynie w to co dać może trochę punktów w wyborach np.park na fabrycznym lub skatepark(dla młodzieży która nie jest w stanie pójść na studia albo chociaż w normalnym czasie skończyć liceum lub technikum i iść do pracy tylko się wożą i alkohol piją). Ludzie oglądają tą propagandę w tej g.wniane telewizji i potem głosują na takich populistów i złodziei jak były burmistrz pan CZ. albo pan Czerw się starszym ludziom Czerw już sobie robi od 2-3 miesięcy kampanię wyborcza w tej "telewizji" i gdzie tylko może. Osobiście nie wiem czy zagłosował bym na Pana Włodarczyka  drugi raz ale wiem że za jego rządów coś się w tym kraśniku zaczyna zmieniać na lepsze (np. ogromnie zmniejszono zadłużenie które miastu po sobie i swoich przekrętach zostawił pan cz. ). No ale zawsze znajda się ludzie którym bardziej od miejsc pracy zadłużenia i bezpieczeństwa w mieście bardziej zależy za skateparkach , drużynkach piłkarskich czy wycieczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...