Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nosił Wilk razy kilka i ponieśli i WILKA . Wilk tez dobra pyskata morda, popieral w wyborach przeciwnika z innego ugrupowania ( chyba pierwszy w polsce) Oj bedą przymierac dzieci jego glodem. Zostanie im karnet na basen -jak sie pomieszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
Niewdzięczni Kraśniczanie. Burmistrz wybudował dla was fontannę wartą wartości jego domu {http://www.bip.lublin.pl/miastokrasnik/upload/pliki/P.Czubinski_-_koniec_kadencji_2010.pdf ], a wy tego nie doceniacie.
ż Super!!!tylko te pieniądze można było inaczej zainwestować...szkoda że burmiutrz mysli tylko o rozgłosie jak on to inwestuje w ten Kraśnik, tylko że nic konkretnego to nie zrobił rozdał kiełbaski, piwko i ciemny naród na niego głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTRA KOSZMAR napisał:
Nosił Wilk razy kilka i ponieśli i WILKA . Wilk tez dobra pyskata morda, popieral w wyborach przeciwnika z innego ugrupowania ( chyba pierwszy w polsce) Oj bedą przymierac dzieci jego glodem. Zostanie im karnet na basen -jak sie pomieszczą
no coś ty, basen to za mało!!!dobrze, że zalew wybudował hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja z tymi wyborami! Ja, moja rodzina i wszyscy moi znajomi moherowcy głosujemy na Włodarczyka! Zupełnie jak Niesiołowski - jesteśmy po to, żeby zniszczyć przeciwnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. napisał:
czy ktoś ma informację nt. kosztów fontanny w kraśniku fabrycznym, którą zafundował czubiński.
Za takie pieniądze jestem w stanie wybudować dom i fontannę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubiński jest najlepszy!! Lekarz niech leczy a o Kraśniku Włodarczyk nic nie wie wiec niech sie nie pcha tam gdzie nie trzeba.No a jesli chodzi o wykorzystanie twarzy swojej corki do promowania siebie mowie tu o plakatach to zostawie to bez komentarza bo same bluzgi mi sie cisna na jezyk...dla mnie to Czubinski moze miec harem wazne jest co robi dla miasta!!!Wam nikt nie zaglada do łóżka z kim śpicie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku telewizja lokalna wyłączona, portal: krasnik.pl prezentuje wiadomości sprzed weekendu. Jak za komuny, burmistrz przegrał, więc żadnych wiadomości nie będzie. "Wielki Czu" chyba dalej na wdechu. I dobrze. Za tyle przekrętów i niegodziwości, niech się trochę postresuje. A poza tym droga "Asiu", ważne jest jaką burmistrz ma reputację, bo daje przykład zwłaszcza młodym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
Michalino zapewne jesteś młodą osobą, ja również, ale mam odmienne zdanie od Twojego. Twierdzisz,ze Pan Czubinski jest najlepszym kandydatem na burmistrza a ja sie z Toba nie zgadzam. Mozesz mi wyjasnic w czym ten pan pomogl modym ludziom? Od wielu lat w Krasniku nie powstaja zadne konkretne miejsca pracy, ktore dalyby zatrudnienie wlasnie mlodym ludziom co zmusza do nagminnej emigracji z tego miasta. Pan Czubinski doprowadzil do ogromnego zadluzenia ktore bedziemy splacac przez niestety, ale wiele lat CCZAS NA ZMIANY!!!!!
Zobaczymy za pół roku jakie będą komentarze jak lekarz będzie burmistrzem w rękach posła. Chętnie poczytam jakie bóle wtedy każdy będzie miał, ale będzie za późno. Niech panujący nam burmistrz będzie jak najdłużej. Niech robi tak dalej na rzecz kraśnika. wszyscy widzą aby nie mieszkańcy. Śmieszne. Nagonka na niego trwa parę ładnych lat. Żenada. Wychylcie głowy poza Kraśnik, żeby zobaczyć co zrobił dla miasta. A nie słuchać niedowartościowanych polityków przez lata. Mimo tego nie poddał się. Ale wybory to wybory.Powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraś napisał:
W Kraśniku telewizja lokalna wyłączona, portal: krasnik.pl prezentuje wiadomości sprzed weekendu. Jak za komuny, burmistrz przegrał, więc żadnych wiadomości nie będzie. "Wielki Czu" chyba dalej na wdechu. I dobrze. Za tyle przekrętów i niegodziwości, niech się trochę postresuje. A poza tym droga "Asiu", ważne jest jaką burmistrz ma reputację, bo daje przykład zwłaszcza młodym ludziom.
Popieram wyższą wypowiedź.Pan Władca rozżalony---zupełna cisza wokół.Najwyższy czas na zmiany!Trochę odwagi mieszkańcy,a będziecie luźni,swobodni a nie żyli w fałszu .Lizać można lody a nie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli za fontanne faktycznie zapłaciło miasto 480 tys zł. to ja juz wiem skąd burmistrz miał pieniądze na kiełbaski. żenada, prokuratura powinna tym sie zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek Kraśniczanin napisał:
Zobaczcie jak to jest, że żona Czubińskiego wygrywa przetargi na wszelkie szkolenia.
Teraz pewnie będzie wygrywac żona Włodarczyka, albo innego działacza PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Men napisał:
Ale jaja z tymi wyborami! Ja, moja rodzina i wszyscy moi znajomi moherowcy głosujemy na Włodarczyka! Zupełnie jak Niesiołowski - jesteśmy po to, żeby zniszczyć przeciwnika!
Witamy w Platformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witamy w Platformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu jaka ciemnota jest na tej lubelszczyźnie!! brak słów!! wszyscy głosują za PISem!! jedynie wschodnia część Polski jest taka zacofana bo jest za Kaczyńskim i jeszcze teraz Kraśni pokazuje jaki jest inteligentny!! moherowe berety idą głosować na Włodarczyka bo Czubiński nie załatwił im ławeczki pod klatką i nie mają gdzieś przesiadywać i obrabiać du*ę sąsiadom!! Czy Wy nie widzicie ile Czubiński robi dla Kraśnika?? Każdy walczył za obwodnicą a teraz jak już jest to wszyscy mają to w du*** i nie doceniają tego, że tak szybko zrobiona została!! Powinni moherom ze Starego Kraśnika zamknąć obwodnicę i niech męczą się znowu z tirami przejeżdżającymi przez rynek!! Lekarz powinien być lekarzem!! Ludzie obudźcie się!! myślicie, że z Włodarczykiem będzie lepiej?? on ma takie pojęcie o rządzeniu o świnia o gwiazdach!! Jeżeli Włodarczyk zostanie burmistrzem to takie czystki będą w Kraśniku- teraz to dopiero młodzież będzie uciekać do wiekszych miast! Zanim nakradnie i nacieszy się wladzą to minie 4 lata a dla Kraśnika nic nie będzie zrobione!! CIEMNOTA!! CIEMNOTA!! CIEMNOTA LUBELSKA I TYLE!! ZACOFANIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraś napisał:
W Kraśniku telewizja lokalna wyłączona, portal: krasnik.pl prezentuje wiadomości sprzed weekendu. Jak za komuny, burmistrz przegrał, więc żadnych wiadomości nie będzie. "Wielki Czu" chyba dalej na wdechu. I dobrze. Za tyle przekrętów i niegodziwości, niech się trochę postresuje. A poza tym droga "Asiu", ważne jest jaką burmistrz ma reputację, bo daje przykład zwłaszcza młodym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kotka89 napisał:
jezu jaka ciemnota jest na tej lubelszczyźnie!! brak słów!! wszyscy głosują za PISem!! jedynie wschodnia część Polski jest taka zacofana bo jest za Kaczyńskim i jeszcze teraz Kraśni pokazuje jaki jest inteligentny!! moherowe berety idą głosować na Włodarczyka bo Czubiński nie załatwił im ławeczki pod klatką i nie mają gdzieś przesiadywać i obrabiać du*ę sąsiadom!! Czy Wy nie widzicie ile Czubiński robi dla Kraśnika?? Każdy walczył za obwodnicą a teraz jak już jest to wszyscy mają to w du*** i nie doceniają tego, że tak szybko zrobiona została!! Powinni moherom ze Starego Kraśnika zamknąć obwodnicę i niech męczą się znowu z tirami przejeżdżającymi przez rynek!! Lekarz powinien być lekarzem!! Ludzie obudźcie się!! myślicie, że z Włodarczykiem będzie lepiej?? on ma takie pojęcie o rządzeniu o świnia o gwiazdach!! Jeżeli Włodarczyk zostanie burmistrzem to takie czystki będą w Kraśniku- teraz to dopiero młodzież będzie uciekać do wiekszych miast! Zanim nakradnie i nacieszy się wladzą to minie 4 lata a dla Kraśnika nic nie będzie zrobione!! CIEMNOTA!! CIEMNOTA!! CIEMNOTA LUBELSKA I TYLE!! ZACOFANIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego Dziennik wschodni tylko oczernia Czubińskiego, potrafi wykorzystać przeciwko nim nawet szczegóły, nawet to że ma spotkanie z seniorami, przecież to normalne zawsze tak było, ciekawe czy dziennik wschodni będzie tak pisał na Włodarczyka jak będzie miał z kimś spotkanie??? Czyżby jego prywatna gazetka ???? Lekarz powinien leczyć , przecież on nie ma o tym pojęcia a pcha sie nie wie do czego? Zobaczymy ile pomoże młodym, ciekawe jaki będzie miał plan na miejsca pracy, ludzie nie wierzcie w cuda!!!! Teraz Kraśnikiem będą rządzić lekarze, przecież to najuboższy naród!!!!! Teraz Kraśnik będzie funkcjonował jak służba zdrowia w Polsce, czyli TRAGEDIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elka121 napisał:
a dlaczego Dziennik wschodni tylko oczernia Czubińskiego, potrafi wykorzystać przeciwko nim nawet szczegóły, nawet to że ma spotkanie z seniorami, przecież to normalne zawsze tak było, ciekawe czy dziennik wschodni będzie tak pisał na Włodarczyka jak będzie miał z kimś spotkanie??? Czyżby jego prywatna gazetka ???? Lekarz powinien leczyć , przecież on nie ma o tym pojęcia a pcha sie nie wie do czego? Zobaczymy ile pomoże młodym, ciekawe jaki będzie miał plan na miejsca pracy, ludzie nie wierzcie w cuda!!!! Teraz Kraśnikiem będą rządzić lekarze, przecież to najuboższy naród!!!!! Teraz Kraśnik będzie funkcjonował jak służba zdrowia w Polsce, czyli TRAGEDIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałbym otrzymać 213 tysięcy PLN jak OBECNA żona burmistrza, chciałbym też pojechać na darmowe szkolenie w Alpy i korzystać z wielu przyjemności za publiczne pieniądze tak jak to robił burmistrz. Budowa obwodnicy nie jest zasługą burmistrza! Co z inwestycjami w starej dzielnicy Kraśnika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk raptem znajdzie miejsca pracy dla nas?? dla młodzieży?? wybuduje jakąś stodołe gdzie będziemy sadzić pieczarki albo sałatki robić jak w Anglii?? to ja już wole wyjechać stąd i robić to samo ale za większe pieniądze!! Z nieba spadną pieniązki na miejsca pracy?? ludzie jacy wy jesteście łatwowierni!! Włodarczyk chce uzdrawiać Kraśnik?? Niech uzdrawia w szpitalu ale i tak tego nie robi!! moja teściowa leżała, wiła się z bólu a ten przechodził obok niej obojętnie!! zrobimy wszystko żeby nie dopuścić tego UZDROWICIELA KRAŚNIKA do władzy!! Czubiński zainwestował w ulicę Graniczną co jest bardzo pożyteczne bo nie trzeba stać na światłach i gnieść się w mieście tylko na około sobie przejechać szybko!! no ale przecież pan Piotr nic nie robi dla Kraśnika, w ogóle!! Bloki ocieplone, ładnie pomalowane też Czubiński nie zrobił!! Imprezy organizowane przez niego w końcu jakoś ożywiają Kraśnik, jest jakaś rozrywka no ale przecież UZDROWICIEL będzie zapraszał do Kraśnika Lady Gage albo Eminem bo on wszystko może i wszystko potrafi!! o boniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 71

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...