Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Włodarczyk to idiota i nie umie sie wypowiadac.Tylko fałszywe recepty umie przepisywac chcieliscie to macie.Bedziecie jeszcze piszczec i żałowac zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryna napisał:
Włodarczyk to idiota i nie umie sie wypowiadac.Tylko fałszywe recepty umie przepisywac chcieliscie to macie.Bedziecie jeszcze piszczec i żałowac zobaczycie.
o tak już tesknie, ojjj bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EKONUTKI napisał:
Tu możesz zagłosować DIĘKUJEMY KRAŚNIKOWI. Dięki Waszym głosom przesunęliśmy się o 12 miejsc do góry. Jeśli teraz poświęcicie nam 10 sekund, wejdziecie na link konkursu i zagłosujecie to nasz filmik możemy otrzymać nagrodę. Liczymy również na Twój głos. Tu możesz zagłosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIĘKUJEMY KRAŚNIKOWI. Dięki Waszym głosom przesunęliśmy się o kilkanaście miejsc do góry. Wy dokonaliście już wyboru. Teraz pomóżcie nam. Jeśli teraz poświęcicie nam 10 sekund, wejdziecie na link konkursu i zagłosujecie to nasz filmik możemy otrzymać nagrodę. Liczymy również na Twój głos. To tak niewiele potrzeba, żeby nam pomóc Tu możesz zagłosować [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam w KTV słychać???!!! Ha ha ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o tak już tesknie, ojjj bardzo
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie) co za kretyn niewychowany kto to napisał!!!!!!idiota i baran zreszta tak samo jak i Pan W!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalka napisał:
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie) co za kretyn niewychowany kto to napisał!!!!!!idiota i baran zreszta tak samo jak i Pan W!!
kolejna alimenciara sie odezwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''kolejna alimenciara sie odezwała kolejny idiota się odezwał. ssij włodarczykowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróg włodarczyka napisał:
''kolejna alimenciara sie odezwała kolejny idiota się odezwał. ssij włodarczykowi
lalka?! a to ty!!! do dzis nie wiem czy jestes plastikowa czy żywa.....ale na pewno Czub to wie jak cię dymał hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalka?! a to ty!!! do dzis nie wiem czy jestes plastikowa czy żywa.....ale na pewno Czub to wie jak cię dymał a Ciebie jak dyma Włodarczyk to Ci odpowiada wiem wiem:D:D ''Wujek sam'' tak do siebie wołacie jak wkładacie sobie do japy?? niezły z Ciebie pedalski ogier!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ncsdjghkhgvb napisał:
lalka?! a to ty!!! do dzis nie wiem czy jestes plastikowa czy żywa.....ale na pewno Czub to wie jak cię dymał a Ciebie jak dyma Włodarczyk to Ci odpowiada wiem wiem:D:D ''Wujek sam'' tak do siebie wołacie jak wkładacie sobie do japy?? niezły z Ciebie pedalski ogier!!!!!
a co? zazdroscisz? hehe,jestes tak paskudny i morde masz rozje***a jak pekniety kibel,ze mozesz startowc tylko do osla i to nie wiem czy cie kopytem nie kopnie w ten poje***y leb hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam głosowałem na himlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 71 z 71

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...