Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujący burmistrz czyli mąż żenujacej żony, kończ waść i wstydu oszczędź, wracaj do szkoły historii nauczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemianin z Biłgoraja, herbu fajfus i słońce kraśnika to dwie najjaśniej świecące gwiazdy PO-paprańców na lubelszczyźnie. Ale obciach!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze znam ten T-shirt pana burmistrza, sprzątnięto mi go sprzed oczu w ciuchlandzie w centrum Kraśnika.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jemu zawdzieczam to ze nasze psy sa nauzcone takich podstawowych komend jak "siad" " LOL QWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"jemu zawdzieczam to ze nasze psy sa nauzcone takich podstawowych komend jak "siad" " LOL QWA
A Kraśniczanie "milczeć i płacić firmie żony"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Czubiński w Kraśniku ma telewizję, którą częściowo finansuje budżet miasta a wójt Majewski z Chodla ma proboszcza Sowę do opiewania jego inicjatyw społecznych. Trzeba było być w kościele w Chodlu 8.09 br. Tam można było usłyszeć z ust proboszcza jaki to wójt gospodarny i zapobiegliwy bo z pieniędzy gminnych wysypał alejki na parafialnym cmentarzu tłuczniem tak, że wszystkie panie żeby nie zniszczyć obuwia idą obok. Wójt też nie szczędził pochwał proboszczowi. Brak wielu dróg publicznych (Budzyń,Granice,Książ, Świdno, Ratoszyn)schodzi na drugi plan bo tuż przed wyborami trzeba błysnąć za gminną kasę przed ciemnym narodem, który na cmentarz przychodzi dwa-trzy razy w roku a na codzień łazi u siebie na wsi po błocie i dobrze, oświetlenie uliczne nieczynne i dobrze, wysypisko obok cmentarza i dobrze, wysypisko nad zalewem i dobrze, brak koszy na śmieci i dobrze. I tak to wygłąda początek kampani czerwonego wójta w parze z czarnym watykańczykiem. Ciekawostką jest, że dawny milicjant zwalczający księży obecnie wlazi w dupę, za przeproszeniem proboszczowi i odwrotnie. Widocznie swój trafił na swojego, ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada. Ale równie żenująca jest blondyna na początku rzucająca banały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka napisał:
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
Obywatelu/ko "Ka" prawie masz rację, film jest super ale artykuł już nie, chwalić można ale krytyka jest już be.... Tak to jest może na Białorusi, Kubie czy Korei Płn (nie obrażam żadnego obywatela) Mam wrażenie że niektórzy przed wyborami mocno trzęsą spodenkami i stąd te dziwne reakcje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznajder na burmistrza. On na pewno nie jest "umoczony" w układy. Jeśli wystartuje to ja i cała moja familia na niego zagłosuje ! Juz ja się o to postaram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zagłosowałabym na Pana Sznajdera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWYCZAJÓW nie zwyczai
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz wymaluj z tymi telewizjami chyba tak mają Przykład z Kraśnika biorą w Lubartowie http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/23108/samorzady_finansuja_prywatna_telewizje_lubartow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pokazali młodej urzędniczki z którą burmistrz często służbowo wyjeżdzał? Dziwne - myślałem że i ona jest członkiem tej sielskiej rodzinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani, która czyta wiadomości ma niezbyt ciekawą dykcję. O wiele lepiej robiła to pani Ania - nie wiem czy już nie czyta wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego materiłu o wakacjach, to jest tam wiele kłamst: np. radny Michał Z. mówi że wakacje spędza na kraśnickich placach zabaw z dziećmi, a zapomniał że kilka dni był na Roztoczu i kilka dni wraz z ekipą kilku urzędników i radnych spędził na Węgrzech - oj Panie Michale nie ładnie tak łgać!!!! no no, wyborcy to zapamietają, choć podobno starujesz z okręgu gdzie już dawno, dawno nie mieszkasz - ale jak Pan Burmistrz każde to tak robisz!!! żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie jechałem przez Fabryczny i na jednym z bloków ujarzałem jego - Słońce Nasze - na biblordzie jest Burmistrz ze swoim pieskiem i zaprasza na festyn psiego ogona, a na tym biblordzie wcześniej była promocja kształcenia - projektu zleconego przez UM dla żony Burmistrza - porażka może jakis redaktor tym też się zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać, że kampania. Czy pan Depta ma coś wspólnego z panią Orzeł-Depta? Pan Depta to jedyny mieszkaniec Kraśnika i okolic, któremu obrodziły grzybki. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem jak u Ciuły - siatka i psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest normalne , że ojciec nie spędza wakacji ze swoimi dziećmi, a może przyszedł wiek , że przrzucił się na roślinki . Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...