Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jasio napisał:
Czy to jest normalne , że ojciec nie spędza wakacji ze swoimi dziećmi, a może przyszedł wiek , że przrzucił się na roślinki . Żenada.
Normalne to nie jest. No, chyba że w patologicznej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają za co tak mile spędzać czas. Dziennik pisał już o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Czy to jest normalne , że ojciec nie spędza wakacji ze swoimi dziećmi, a może przyszedł wiek , że przrzucił się na roślinki . Żenada.
Nie tyle na roślinki, co zszedł na psy. I to od razu dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którą grupę trzeba mieć, żeby takie teksty pisać. Jak to jest inteligencja kraśnicka, to powodzenia. Co wy sobą reprezentujecie?.-kompletne dno umysłowe. Czemu ktoś z was nie startuje na burmistrza, pokarzecie jak to powinno się kręcić. Czy tylko pisać deb***ne i chamskie teksty pisać potraficie. Z resztą już od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Którą grupę trzeba mieć, żeby takie teksty pisać. Jak to jest inteligencja kraśnicka, to powodzenia. Co wy sobą reprezentujecie?.-kompletne dno umysłowe. Czemu ktoś z was nie startuje na burmistrza, pokarzecie jak to powinno się kręcić. Czy tylko pisać deb***ne i chamskie teksty pisać potraficie. Z resztą już od dawna.
A ty kim jesteś? Nawet nie potrafisz pisać po polsku. No, już wiem z czyjej opcji! Z opcji pana, który w telewizji kraśnickiej "pożalsieboże" mówi w wywiadzie "pożalsieboże" tak: "będzie CO posłuchać". Oj, będzie, będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypoczynek pana Burmistrza,czyli meza tej pani ktöra möwi ,jest wrecz olsniewajacy i pouczajacy.myslalem,ze metoda zawijania tych malych witek na siatce jest przez wszystkich stosowana-niewiedzialem,ze jest to taka specjalna "swoja" metoda pana burmistrza,czyli meza tej pani ktöra möwi.jestem ciekaw,czy herbatke,albo kanapke pan burmistrz-czyli maz tej pani ktöra möwi,konsumuje röwniez na tarasie wschodnim,zaciemnionym???czy tylko na zachodnim-tym widocznym???jezeli ktos publicznie ma tylko tyle do powiedzenia i w taki sposöb,to rzeczywiscie ....!pozostaje tylko policzyc drzewka i iglaki w ogrodzie,oczywiscie z pomoca matematyka-(to jest taki pan,ktöry umie liczyc).czy jest ich napewno 130????Gdyby glupota miala skrzydla,to by ta pani ktöra möwi,czyli zona burmistrza -fruwala by nad calym krasnikim niczym golebica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tak olsniony wypowiedzia zony p.burmistrza,ze moglbym pisac cala noc -to jest taka czesc doby gdzie,po zachodzie slonca,ktore jest ogladane z tarasu "zachodniego tego widocznego" nastepuje ciemnosc to jest taka...oj!naprawde inspirujacy byl ten telewizyjny wystep pani burmistrzowej!-paris hilton w hollywood
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauroczony napisał:
Wypoczynek pana Burmistrza,czyli meza tej pani ktöra möwi ,jest wrecz olsniewajacy i pouczajacy.myslalem,ze metoda zawijania tych malych witek na siatce jest przez wszystkich stosowana-niewiedzialem,ze jest to taka specjalna "swoja" metoda pana burmistrza,czyli meza tej pani ktöra möwi.jestem ciekaw,czy herbatke,albo kanapke pan burmistrz-czyli maz tej pani ktöra möwi,konsumuje röwniez na tarasie wschodnim,zaciemnionym???czy tylko na zachodnim-tym widocznym???jezeli ktos publicznie ma tylko tyle do powiedzenia i w taki sposöb,to rzeczywiscie ....!pozostaje tylko policzyc drzewka i iglaki w ogrodzie,oczywiscie z pomoca matematyka-(to jest taki pan,ktöry umie liczyc).czy jest ich napewno 130????Gdyby glupota miala skrzydla,to by ta pani ktöra möwi,czyli zona burmistrza -fruwala by nad calym krasnikim niczym golebica.
Dzień dobry! Genialna wypowiedź! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka napisał:
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
A to ty chyba z Kraśnika nie jesteś i niczego nie wiesz na temat naszego miasta i jego króla!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Ka to sam król?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kicha! Taki wielki burmistrz a ma tylko jedno ubranko.do płotu,do sadzenia drzewek,do stołu i na rowerek.ciekawe czy umył ręce przed jedzeniem.a gdzie są jego dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci? te z pierwszą żoną, pewnie z nią są, a z panią Aleksandrą chyba jeszcze nie mają - z tego co wiem! i na zdjęciach ich nie ma, a to by było dobre zagranie do Piaru - mąż ogrodnik, zapalony rowerzysta, do tego Pan swoich psów no i ojciec (przykładny) a tu lipa :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Sznajder na burmistrza. On na pewno nie jest "umoczony" w układy. Jeśli wystartuje to ja i cała moja familia na niego zagłosuje ! Juz ja się o to postaram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram obiema rękami - jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Którą grupę trzeba mieć, żeby takie teksty pisać. Jak to jest inteligencja kraśnicka, to powodzenia. Co wy sobą reprezentujecie?.-kompletne dno umysłowe. Czemu ktoś z was nie startuje na burmistrza, pokarzecie jak to powinno się kręcić. Czy tylko pisać deb***ne i chamskie teksty pisać potraficie. Z resztą już od dawna.
Wy i Was piszemy z DUŻEJ litery głąbie z grupą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka napisał:
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
oooooooooo mamy jakiegoś tercjana (Amen) czyżby ksiądz z Piask bo burmistrz tam często chodzi do kościółka a może zakonnica ? osobiście to lubię poczytać o naszym włodarzu tak więc jestem może jedyny który to czyta i chwała za to piszącym a komu nie pasuje może nie czytać - na internecie jest wiele stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a może Ka to sam król?
nie to raczej królowa kraśnika - jedna z jego wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit14 napisał:
Wy i Was piszemy z DUŻEJ litery głąbie z grupą
Szanowny Głąbie! Nie ma czegoś takiego jak "duża" litera tylko wielka litera. Więc Twoje nieudaczne zdanie powinno brzmieć: "Wy i Was piszemy WIELKĄ literą" - Głąbie z grupą :-) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak podobają się wielkie zdjęcia burmistrza i jego zastępczyni i niektórych radnych ze zwierzątkami? Czy zostały sfinansowane z pieniędzy publicznych? Ile kosztowała ta kampania podatników? Komu ona służy? Panie Redaktorze - co Pan na to? Może czas zapytać o to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienauczyciel napisał:
Szanowny Głąbie! Nie ma czegoś takiego jak "duża" litera tylko wielka litera. Więc Twoje nieudaczne zdanie powinno brzmieć: "Wy i Was piszemy WIELKĄ literą" - Głąbie z grupą :-) Pozdrawiam!
wielka jest większa od dużej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...