Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pit14 napisał:
wielka jest większa od dużej?
Witam! Trzeba przeczytać kilka książek w życiu i chodzić sumiennie na lekcje z języka polskiego i wszystko będzie jasne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel napisał:
Witam! Trzeba przeczytać kilka książek w życiu i chodzić sumiennie na lekcje z języka polskiego i wszystko będzie jasne :-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Majusku%C5%82a nie trzeba czytać książek ,żeby wiedzieć ,że duża i wielka litera to to samo a jeśli chodzi o książki to wystarczy encyklopedia . pozdrawiam i przesyłam link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit14 napisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Majusku%C5%82a nie trzeba czytać książek ,żeby wiedzieć ,że duża i wielka litera to to samo a jeśli chodzi o książki to wystarczy encyklopedia . pozdrawiam i przesyłam link
Wikipedia ???!!! Tworzona przez internautuuufff???!!! Jakiś czas temu przeczytałem w wikipedii , że w związku z Rokiem Chopinowskim odbył się koncert w dwusetną rocznicę śmierci . He, he ! Dobre. Chopinistą nie jestem, ale każdy Polak wie,a przynajmniej wydaje mi się, że powinien wiedzieć, że rok Chopinowski obchodzony jest na całym świecie bo przypada rocznica URODZIN ! hehehe wikipedczyki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=4090 P.W.N też się myli ? pozdrawiam pit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha napisał:
A to ty chyba z Kraśnika nie jesteś i niczego nie wiesz na temat naszego miasta i jego króla!!!
czy podczas tej kampanii wyborczej uda nam się wreszcie wyzwolić spod rządów Pana Cz.??? dość wstydu za afery łapówkarskie, romanse w urzędach... itp. Dajmy szanse innym, każdy inny będzie lepszy niż Pan Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lepszego od piotra czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Żenujący burmistrz czyli mąż żenujacej żony, kończ waść i wstydu oszczędź, wracaj do szkoły historii nauczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reportaż to pikuś teraz jest jeszcze lepsza promocja widoczna w postaci płachty papieru rozlepianej po wszystkich możliwych kątach, które zdołają ja pomieścić. PR jest wielki i obecny a podpisany przez wszystkich, których języki są już dawno brązowe od lizania on jest wielki, jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony i niezatapialny, beż niego kraśnik to byłaby dzicz, ciemnogród bez ulic, chodników, zalewu i oczywiście nowej hali sportowej, z której mogą korzystać tylko nieliczni i jednocześnie "niezwykli" obywatele tego miasta. Zwykli są potrzebni tylko podczas wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz o tym niby liście do mieszkańców? mnie zastanawia dlaczego nie podpisał go poseł Wilk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziemianin napisał:
nie ma lepszego od piotra czubińskiego
a w czym on taki lepszy ziemianinie - a może ziemianko ? widziałem ten baner i pod spodem popierają go same kobitki pewnie nie mają wykładnika - albo ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie same kobitki, faceci bez twarzy też, ludzie potrafią zeszmacic się dla paru miedziaków.Wstydziłabym się wyjsć na ulice gdybym była podpisana na takiej szmacie popierając takiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności do szkoły powinien wrócić Stawiarski
też o. napisał:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie same kobitki, faceci bez twarzy też, ludzie potrafią zeszmacic się dla paru miedziaków.Wstydziłabym się wyjsć na ulice gdybym była podpisana na takiej szmacie popierając takiego człowieka.
święta prawda gościu znam takich co stali po drugiej stronie barykady a teraz mu d.... liżą i włażą coraz głębiej ale po to żeby na końcu g... zobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mają swoich liżących, i ten i tamten. Ma ich Piotr, ma ich Tadzio, ma też Jarosław. Nie odkrywaj Ameryki gdyż już została odkryta.
pit14 napisał:
święta prawda gościu znam takich co stali po drugiej stronie barykady a teraz mu d.... liżą i włażą coraz głębiej ale po to żeby na końcu g... zobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy mają swoich liżących, i ten i tamten. Ma ich Piotr, ma ich Tadzio, ma też Jarosław. Nie odkrywaj Ameryki gdyż już została odkryta.
Zawsze ludzie dużo mogący załatwić w województwie, w mieście, w firmie mają grupy liżących czyli tzw "brązowonosych", nawet jeśli prywatnie są zupełnie innych poglądów. Wśród wymienionych największą grupę ma oczywiście Piotr, bo w Kraśniku właściwie wszystko zależy od niego. Jak przeglądałem białą ogromną listę popierających go ludzi to aż się zatrwożyłem bo mnóstwo tam ludzi, którzy mają dwa jakże skrajne oblicza. To przerażające jacy potrafią być ludzie, aby tylko na chwilkę zaistnieć. Drugim rozgrywającym w mieście jest Tadzio, bo ma dobry układ "na szczycie", a poza tym to prezes na całego. Ma bardzo dużo "brązowonosych" koło siebie. Otacza się ludźmi, którzy potrafią w 100% wykorzystać dla swoich celów jego prezesowanie, chociaż prywatnie mają radykalnie inne poglądy. Albo jest tak niedowidzący, albo korzyści są obustronne Trzecim i chyba najmniej mogącym w mieście jest Jarosław. Zobaczcie, że jego oficjalnych zwolenników jest w mieście garsteczka (nieoficjalni są czołowych miejscach z "Lubię Kraśnik"), a obecni radni nie mają oszałamiających stanowisk a co za tym idzie "brązowonosych" jest tu najmniej. Wybory z pewnością wygra Piotr, a jego kontrkandydaci zaistnieją na chwilkę i rozpłyną się potem jak bańka mydlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O któergo Tadzia chodzi? ja nie w temacie kraśnickim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie winiłbym jednak PCz. Tacy są ludzie, patrz historia, na przykład okres II wojny czy okresu PRL. Zawsze znajdzie się duża grupa osób, która chce mieć nad sobą pana i jemu służyć.
grin napisał:
Zawsze ludzie dużo mogący załatwić w województwie, w mieście, w firmie mają grupy liżących czyli tzw "brązowonosych", nawet jeśli prywatnie są zupełnie innych poglądów. Wśród wymienionych największą grupę ma oczywiście Piotr, bo w Kraśniku właściwie wszystko zależy od niego. Jak przeglądałem białą ogromną listę popierających go ludzi to aż się zatrwożyłem bo mnóstwo tam ludzi, którzy mają dwa jakże skrajne oblicza. To przerażające jacy potrafią być ludzie, aby tylko na chwilkę zaistnieć. Drugim rozgrywającym w mieście jest Tadzio, bo ma dobry układ "na szczycie", a poza tym to prezes na całego. Ma bardzo dużo "brązowonosych" koło siebie. Otacza się ludźmi, którzy potrafią w 100% wykorzystać dla swoich celów jego prezesowanie, chociaż prywatnie mają radykalnie inne poglądy. Albo jest tak niedowidzący, albo korzyści są obustronne Trzecim i chyba najmniej mogącym w mieście jest Jarosław. Zobaczcie, że jego oficjalnych zwolenników jest w mieście garsteczka (nieoficjalni są czołowych miejscach z "Lubię Kraśnik"), a obecni radni nie mają oszałamiających stanowisk a co za tym idzie "brązowonosych" jest tu najmniej. Wybory z pewnością wygra Piotr, a jego kontrkandydaci zaistnieją na chwilkę i rozpłyną się potem jak bańka mydlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli idzie o wybory to mam pytanko. Czy ta reklama na ulicach Kraśnika (wielkie bilbordy, plakaty na przystankach) którą ma burmistrz to kampania wyborcza czy nie? A te reklamówki w telewizji http://ktv.com.pl/aktualnosci/?f=386 to kampania wyborcza czy nie? czy to prawda że płaci za to urząd miasta? jeśli urząd to my wszyscy bo z naszych podatków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://archiwum.polityka.pl/art/wiele-talentow-burmistrza,368702.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja z PiS o to na sesji nie zapytała, to chyba wszystko jest ok.
Gość napisał:
Jeśli idzie o wybory to mam pytanko. Czy ta reklama na ulicach Kraśnika (wielkie bilbordy, plakaty na przystankach) którą ma burmistrz to kampania wyborcza czy nie? A te reklamówki w telewizji http://ktv.com.pl/aktualnosci/?f=386 to kampania wyborcza czy nie? czy to prawda że płaci za to urząd miasta? jeśli urząd to my wszyscy bo z naszych podatków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...