Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto pisze w moim imienie-ja w słoim slownictwie nie mam tak bulwersujących haniebnie skojarzeń i przenigdy nie używam pospolitych niesmacznych słów, a takze nie ma takiej opcji abym jeszcze stawała po stronie P.CZ.,tj doprawdy szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto TO NAPISAL -To SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
Witam! Piękne plakaty wyborcze ma Pan Mirosław W lodarczyk! Takie rodzinne! Czego nie można powiedzieć o kontrkandydacie prorodzinnym inaczej ;-)
A przepraszam , kto będzie rządził w mieście, lekarz czy jego - skądinąd bardzo milutka córka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A przepraszam , kto będzie rządził w mieście, lekarz czy jego - skądinąd bardzo milutka córka?
jesteś mało inteligentny! Oczywiście że córka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dalej będę głosił swoje, bo warto: Jarosław Czerw to najbardziej godziwy człowiek w Kraśniku samorządzie! Głosuje na Jarka (zresztą jak wszyscy którzy mogą i których znam ), i jestem pewny, że podjąłem słuszną decyzje Pozdrawiam! www.czerw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lepszego od penisa czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędniczka UM napisał:
nie ma lepszego od penisa czubińskiego
szacun dobre skojarzenie i jak najbardziej ten slogan powinien być na przedwyborczych banerach i w ktv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...