Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Burmistrzu czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa "umiejętność czytania ze zrozumieniem". I tego uczą w szkole podstawowej ..... Ciekawy jest problem: czy ktoś, kto nie potrafi zrozumieć prostego pisma powinien być burmistrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa umiejętność czytania z podtekstem pisma burmistrza analfabeci... Pytanie, czy ktoś kto nie widzi drugiego dna w odpowiedzi burmistrza powinien komentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba też umieć czytać między wierszami i komentujący niech wezmą to pod uwagę. A dobry Burmistrz umie czytać między wierszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo byłem głodny, byłem spragniony, byłem przybyszem,byłem nagi.... . Zna to pan panie Włodarczyk? Chyba nie, bo pan to taki bardziej teoretyczny katolik. Pod publikę, na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa umiejętność czytania z podtekstem pisma burmistrza analfabeci... Pytanie, czy ktoś kto nie widzi drugiego dna w odpowiedzi burmistrza powinien komentować?
Drugie dno to obecna kadencja włodarczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na całą Polskę. Znowu. Powinien wrócić do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...możliwość zapewnienia wyżywienia (własna kuchnia lub poprzez firmę cateringową)..." - rozumiem, że LUW do NASZYCH bezdomnych i potrzebujących również dostarcza wyżywienie poprzez firmę cateringową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO jeden umie czytać a drugi pisać. Tak to jest w magistracie miasta K. Cały ugrupowanie tak ma więc tak musi być. jeden nie doczytał, drugi napisał, a trzeci podpisał i gada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wojewoda nie wiedział co pisze? Przecież "zwraca się o wskazanie obiektów na terenie danej jednostki administracyjnej" - czyli nie we Wrocławiu, ani w Szczecinie...W przypadku braku obiektów spełniających wymogi (dobry stan techniczny, catering), prosi o udzielenie odpowiedzi negatywnej. Z wpisów poniżej wnioskuję, że na forum uaktywnili się wyznawcy byłego - na szczęście - "prezydęta" Bula, który szkoli teraz kadry dla dyplomacji. Uczniowie PO piszą wprawki na forum. Pała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Burmistrz! Jestem dumna, że nie uląkł się hejterów z PO, zachowuje stanowczość w obronie miasta przed wszelkiej maści lewactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo byłem głodny, byłem spragniony, byłem przybyszem,byłem nagi.... . Zna to pan panie Włodarczyk? Chyba nie, bo pan to taki bardziej teoretyczny katolik. Pod publikę, na pokaz.
Samarytanin się znalazł... Za cudze! Poczytaj jeszcze "Mitologię grecką" Parandowskiego, może też jakiś życiowy cytat przytoczysz z tego dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego za cudze? Płacę w tym mieście niemałe podatki . Wolę je przeznaczyć na uciekające przed wojną dzieci niż nową brykę dla pana Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i trochę to nie halo porównywać EWANGELIĘ z mitologią Parandowskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście burmistrz Kraśnika nie wie jaką jednostką administruje. Trzeba mu literka po literce tłumaczyć. Wskazać wolne, to nie oznacza wskazać te, w których są lokatorzy. :DJego pacjentom życzę zdrowia. Lekarz co nie rozumie prostych tekstów - perełka na skalę światową.  :lol:  Jest też druga możliwość. W miarę rozumie słowo pisane, ale... Przed wyborami, w świetle fleszy, wręczał klucze, a po ewentualnym zwycięstwie wyborczym PiS - eksmisja na bruk. Czy nie wygląda to na zastraszanie mieszkańców w celu otrzymania "dowodów wdzięczności"? Prokurator powinien ten wątek zbadać!    Do ateisty, który omyłkowo wpisał kod 8325 jako nick: "Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie. Wówczas zapytają i ci: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie? Wtedy odpowie im: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili. I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego." (Mt 25,31-46) Choć w to nie wierzysz, nie minie cię to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna lokalna szczujnia na burmistrza, zapewne sterowana przez jedną albo dwie osoby. Na ogólnopolskich forach ma on 95% poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, wykorzystywanie ludzi najbiedniejszych i w najtrudniejszej sytuacji aby wygrac wybory, ale czego można się spodziewać po człowieku nie umiejącym czytac ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem - 99.999999999999% Polków nie słyszało o Włodarczyku, 99% nie wie, że taki Kraśnik istnieje. Natomiast 100% mieszkańców bloków przestraszyło się, że ich wyrzucą z mieszkań. Pewnie 99% zastanawia się ile kasy dać dobrodziejowi, by ich z tych mieszkań nie wyrzucił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, Bohater nam się objawił , wybawca społeczności lokalnej co czytać ze zrozumieniem nie potrafi, a może by tak Panie Burmistrzu coś tak naprawdę dla ludzi zrobić , tak poprostu, podyktowane dobrymi intencjami bez bicia piany i ugrywania wlasnych korzyści.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pożal się boże Burmistrzu, pierwsze mieszkania socjalne z prawdziwego zdarzenia powstały za pana poprzednika na ulicy Kolejowej w wyniku przebudowy budynku biurowego przejętego przez miasto. W pana przypadku brak umiejętności czytania ze zrozumieniem to nie jedyna wada - widać postępującą amnezję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...