Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No pewnie, że by nie dali. Przecież taka Rodzina byłaby biedna, brudna i umęczona drogą. A Polacy przecież sami w potrzebie, o siebie trzeba zadbać, a obcym postraszyć. Może Stawiarek kilka głosów zyska. A ta obłudna marionetka Włodarczyk zrobi każdą podłość dla swojego guru. W Boże Narodzenie będą wzruszać się  żłóbkiem i brakiem miejsca w gospodzie . Aż niedobrze się robi na tę obłudę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,Boga w sercu trzeba nie mieć żeby pluć takim jadem. A nie boicie się, że to kiedyś do was wróci, że kiedyś to wy albo wasze dzieci będziecie prosili o pomoc. I dostaniecie to czym teraz tak ochoczo miotacie. Gdzie wasze człowieczeństwo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich ćwoków (z megatrollem Guestem na czele), zwolenników muslimów gorąco zachęcam do wzięcia co najmniej jednej rodziny muzułmańskiej pod swój dach - ujawnijcie się na forum z nazwiska, i zadeklarujcie, ile osób przyjmiecie - czekam. Kto pierwszy, kto najodważniejszy ? Bo robienie z siebie samarytanina za cudze pieniądze jest po prostu prymitywne, i świadczy o osobach tak czyniących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że burmistrz ma te wasze wypowiedzi w dupie. Zrobił, co uważał za stosowne. Jak można na ten biedny wschód upychac jeszcze uchodźców ( w myśl ch.j z tą Polską wschodnią). Niech se ich Kopaczka i to całe zlodziejskie P0 weźmie na wiejską, tam ich wejdzie więcej niż 50 a i catering niezły. I nie pierd. lcie o czytaniu że zrozumieniem bo PIS i tak wygra te wybory!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać Włodarczyka to Kraśnik wróci do cywilizacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za cudze, za moje. Płacę tu podatki.Wolę przeznaczyć je na dzieci uciekające orzed wojną niż na auto i "pielgrzymki" Włodarczyka. A nazwiska nie ujawnię bo boję się- nie tych biednych uciekających rodzin. Was się boję nienawistnicy.Jak wam nie wstyd? Katolicy posłuchajcie papieża .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się kobieto nie ośmieszaj - ile płacisz dla Kraśnika podatku ? 140 zł ? 160 zł podatku od nieruchomości ? I za to kasę chcesz nam sprawdzić do miasta 50 kozojebców z rodzinami ? :D Sama weź ich sobie na utrzymanie, a nie wyręczaj się rękami innych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby prawidłowo odczytać kontekst wypowiedzi burmistrza, trzeba znać realia życia w Kraśniku. Kilka przykładów: 1. Zabrakło w budżecie 20 tys. na funkcjonowanie klubu piłkarek, który załapał się do wysokiej kategorii krajowej, skutkiem czego dziewczyny odpadły. W międzyczasie burmistrz kupuje z tegoż budżetu skodę superb za jedyne 100 tys.; 2. w ubiegłorocznym budżecie miasta znaczną sumę przeznaczono na dach jednego z kościołów; działanie odrzuciła RIO; 3. funkcjonuje kilka klubów seniora (chyba 5?); na każdy przeznaczany jest publiczny grosz, bo to najwdzięczniejszy elektorat; 4. w godzinach pracy (chyba był to czwartek) w czerwcu b.r. kilkadziesiąt osób (władze miasta, urzędnicy, nauczyciele) udaje się na pielgrzymkę do Częstochowy - również za publiczny grosz. Piszę to tym, którzy nie znają sposobu funkcjonowania władzy w Kraśniku. Wiem, że burmistrz i jego ekipa nie cofnie się przed niczym, co przysporzy kilku głosów - obecnie posłowi i kandydatowi na posła p.Stawiarskiemu, który podczas obecnej kadencji odezwał się w sejmie tyle razy, że wystarczyłoby palców rąk, a może nawet jednej. Teraz a propos wypowiedzi Włodarczyka: obezwładnia prymitywizm tego populizmu. Działanie na podstawowe emocje ( np.strach - będą wysiedlać mieszkańców ! ). Przy okazji samochwałka - TO JA dbam o nauboższych, bo przekazałem im mieszkania socjalne. I tak modna ostatnio troska o Polaków na Kresach - ich trzeba sprowadzić ,nie obcych. Tylko, co zrobiłeś, burmistrzu, dla nich do tej pory? Wyjaśniam jeszcze, że nie jestem mieszkańcem Kraśnika. Nie jestem też zwolennikiem przyjmowania uchodźców bez rozeznania ich sytuacji. Ale nade wszystko jestem przeciwnikiem takiego uprawiania polityki - wpisywania się w nastroje społeczne, podlizywania wyborcom oraz fałszu. Młodzi wyborcy PISu z Kraśnika już to zrozumieli i głosują nogami. Z ok. 30 tys. mieszkańców w 2007r. zostało niecałe 27 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się kobieto nie ośmieszaj - ile płacisz dla Kraśnika podatku ? 140 zł ? 160 zł podatku od nieruchomości ? I za to kasę chcesz nam sprawdzić do miasta 50 kozojebców z rodzinami ? :D Sama weź ich sobie na utrzymanie, a nie wyręczaj się rękami innych !!!
Za mój podatek pewni byś miesiądz przeżył. I bardo mi przykro jak widzę jak te pieniądze wydaje Włodarczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie dajcie się tej propagandzie. Jeżdżę sporo po Niemczech i 95% ludzi to mlode chlopy w dodatku z najnowszymi iphonami. Nic nie robią tylko się wlocza miedzy domami. Niemki nie chodzą same. Boja się o dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to się zastanawiam jak tu można być sobą. Nie zdziwię się że jeszcze chwila a wszyscy będziemy pod linijkę. Panie Wojewodo Wilk, cóż zrobić fobie się z czasem powiększają a Kraśnik to miasto które się starzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mój podatek pewni byś miesiądz przeżył. I bardo mi przykro jak widzę jak te pieniądze wydaje Włodarczyk.
Nie wiem, czy za twój podatek Marysieńko z Budzynia bym przeżył "miesiądz", ale jak chcesz uchodźców, to ich sobie sama weź do domu, a nie wyręczaj się innymi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brava dla burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brava dla burmistrza
Fiat Brava!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego burmistrz chce wysiedlać ludzi z mieszkań i zapełniać chrześcijanami z Erytrei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za cudze, za moje. Płacę tu podatki.Wolę przeznaczyć je na dzieci uciekające orzed wojną niż na auto i "pielgrzymki" Włodarczyka. A nazwiska nie ujawnię bo boję się- nie tych biednych uciekających rodzin. Was się boję nienawistnicy.Jak wam nie wstyd? Katolicy posłuchajcie papieża .
Kobieto masz strasznie rozbujane ego,nie tylko ty płacisz podatki.Swoje to masz w portmonetce, które zgodnie ze swoją  wolą możesz przeznaczyć na muslimów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie okulary, to zobaczysz. Imigranci z Syrii i Erytrei trafią do ośrodka w woj. lubelskim http://www.dziennikw...-lubelskim.html Erytrea, Struktura religijna kraju w 2010 roku: chrześcijaństwo – 63% (Kościół etiopski – 57,7% , katolicyzm – 4,6%, protestantyzm – 0,7%) islam – 36,6% tradycyjne religie plemienne – 0,4%   Dla dużej grupy Polaków, nawet gdyby Święta Rodzina uciekała przed Herodem, nie dali by schronienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto masz strasznie rozbujane ego,nie tylko ty płacisz podatki.Swoje to masz w portmonetce, które zgodnie ze swoją  wolą możesz przeznaczyć na muslimów.
Drogi podatniku, ja moje podatki uczciwie płacę. Natomiast Włodarczyk i jego koledzy nie koniecznie. Pamiętasz sprawę umorzeń w Trzydniku i Kraśniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Miron!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi koniec pisowskiego obłudnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...