Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika odwołał szefową Centrum Kultury i Promocji

Utworzony przez Kulturalny, 2 października 2012 r. o 14:47 Powrót do artykułu
śmieją się z nas w Lublinie. Mam kolege w pracy w strukturach tej partii w Lublinie. Słyszałem, że zachowanie Pana Jarka S, w PIS jes źle odbierane i ze jego dni w PIS są policzone. Podobno szuka kontaktów z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ale CKiP i Krasnik do PiS, co nie zmienia faktu, ze jedni sa warci drugich i wszyscy reprezentują taki sam zakłamany polityczny syf.
Tak tu masz rację jest takie powiedzenie że " polityka to qrwa i z każdym idzie pod rękę " najważniejsze są plany partii - jednak nie liczą się z ludźmi i zapominają o wyborcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
i to jest właśnie najlepsza diagnoza. Można tylko dodać, że gdyby urząd miasta mniej destabilizował pracę ckip swoimi niezrozumiałymi decyzjami, poleceniami i zaleceniami, które nie mają nic wspólnego z szeroko pojętą kulturą a tylko z politycznymi zachowaniami, mielibyśmy dom kultury z prawdziwego zdarzenia
Niestety jestem z branży chociaż w innym mieście. Ktoś napisał że polityka to k...a i jak widać włodarze (nie tylko wasz) chcieliby aby kultura stała się k...ą. Ale wara panowie, wy nie macie pojęcia czym jest kultura i nie próbujcie udawać że coś czaicie, bo blamujecie się przy każdym wystąpieniu. To nie wasze kiełbasiano promocyjne festyniki i hopsa-sasa, co wypijem to dla nas. Po to jest dyrektor i kadra w Instytucji Kultury aby robili co do nich należy - BO SIĘ NA TYM ZNAJĄ, poza edukacją kulturalną i typowymi zajęciami "kółkowymi" otwierali ludziom oczy, czarowali i proponowali śmiałe, inne, niezwyczajne historie a nie latali bić pokłony NA WSZYSTKIM ZNAJĄCYM się burmistrzom i wójtom (szkoda że nie sołtysom) którzy będą akceptować albo nie. Wydzwonić zespoły na festyn i biesiadę, wynająć sprzęt i ochronę, zapłacić rachunki - każdy to potrafi. Ale co to ma wspólnego z kulturą??? To nawet nie promocja. Może integracja i to wątpliwa. Chyba że integrujemy się z kiełbasą i piwem. Nie znam odwołanej. Ale czytam że w Nisku podobnie, dyrektor odwołany. Te burmistrze sie na wszystkim znajo i łony wiedzo lepiej. Kiedy przyjdzie czas na palenie niewłaściwych książek? Słyszałem też że przeszła przez Kraśnik fala czystek i wycinek powyborczych. Jak śpiewał wczesny Pink Floyd "Ostrożnie z tą siekierą Eugeniuszu". Zostały już tylko 2 lata a czas płynie szybko i stanie się niebawem przed wyborcami jeno z tą siekierką bez wielkich osiągnięć, bo nie widzę z oddali aby Kraśnik jakoś szczególnie rozkwitał. A ludziom trzeba w końcu spojrzeć w twarz. Wybaczcie cienki dowcip ale to nie włodarz a Włodarczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy dyrektor już jest :-) Pan Paweł B. lub Pan Michał M. - kto kogo wybierze :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśko napisał:
(...) Dziewczyna znała się na kulturze, bardzo kompetenta, potrafiła się wypowiadać i tworzyła dobą atmosferę. Otwarta na współpracę i ludzni. Szkoda, że tak krótko, bo wiem, że jeszcze bardzo dużo dobrych rzeczy, dzięki niej by się wydarzyło. Należą jej się podziękowania, a nie tylko krytykowanie, bo to jest najprostrze. (...) Dziękuje Pani, a nie pluć na nią i kłamać. Nie ma pijęcia o kulturze. No chyba, że takiej piwnej. [/quote] dziewczyna jak to ująłeś nie miała zielonego pojęcia o kulturze, z wypowiedziami natury merytorycznej też było cieniutko, że niby miało by się wydarzyć dużo dobrych rzeczy. O zgrozo nie miała żadnego pmysłu na kulturę w tym mieście a robienie pikników by władza mogła wyjść do ludzi to po prostu żenada i porażka. Jak do tej pory to najmniej kompetenty dyrektor, bez konkretnie obranego celu czy strategii rozwoju ckip i krzewienia kultury w mieście. A tej otwartości i niby dobrej atmosferze to nawet nie chce mi się komentować bo piszesz o czymś o czym nie masz najbladszego pojęcia - szerzysz fałszywy PR i piszesz totalne bzdury. [quote name='Gość' timestamp='1349717525' post='681842'] Maszrację,jedna CZERWONA KOMUNISTYCZNA ŚITWA.
czyżby pis też uważał za komunistyczną sitwę (tak poprawnie się ten wyraz pisze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już cały "Kraśnik" się trzęsie bo wiadomo że już jest "nowy dyrektor CKiP" I TO .....Z KONKURSU KTÓRY JESZCZE SIE NIE ODBYŁ......Pan B. PODOBNIE JAK.... inne gdzie kandydaci byli znani na parę tygodni a nawet miesiecy wcześniej - takie tam jasnowidzctwo... ."władzy"......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada! NIe zagłosuję już ani na Włodarczyka ani na Stawiarskiego - czy to burmistrza, czy starostę, czy posła. Prostackie wypowiedzi pana Włodarczyka na łamach niejakiej gazety, że chciałby, by mieszkańcy przyszli ze skargą, że obok CKiP jest głośno to już kres beznadziejności. Proszę pierwsze zapewnić odpowiedni budżet dla kultury, a potem wymagać. A pan burmistrz, czy pan były poseł - ile zrobili dla miasta i ludzi, i kultury, i wyborców, i pacjentów? Boże, jakem żywa - nigdy nie pójdę już na wybory w mieście Kraśnik, ani nikt z mojej rodziny. Dla jasności - nie wiąże mnie nic z panią Edytą Bodys. Z wyrazami szacunku dla niej, a w przeciwnieństwie - bez wyrazów szacunku, z pogardą wręcz - dla włodarzy "pożalsiębożę". TRAGEDIA. Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co można wymagac od ludzi zemsty i obłudy! Walczyli o stołek i niestety wygrali te wybory bo oszukali mieszkańców. W normalnym kraju zostaliby szybko rozliczeni. Ale nie w Polsce. Wydają publiczne pieniadze na lewo i prawo, nie robia nic dla rozwoju Krasnika, nie tworza nowych miejsc pracy, nie próbuja nawet coś robić. Wszędzie gdzie się pojawiaja widza podstęp, zastraszają ludzi, zwalniają. mają gdzies prawo! napewno czas i zycie ich rozliczy trzeba poczekać, szkoda,ze tak duzo to Miasto kosztuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pani Bodys za mało imprez z piwem i fajerwerkami robiła, na których notabene mogliby pokazywać się włodarze miasta. Precz z imprezami z piwem i disco polo w tle. W pewnej malutkiej miejscowości w powiecie kraśnickim we wrześniu odbyłą się plenerowa impreza - z dobrą muzyką klasyczną na żywo, z wykładami o historii miejsca, w którym impreza się działa. Można? Można. I wcale nie upieram się, że musi to być myzyka tzw. poważna, ale kultura powinna karmić ludzi czymś, co jest na poziomie. Przy okazji - ukłony dla pana wójta gminy Kraśnik i ksiedza z parafii w Stróży (niestety nie pamietam nazwiska) za oragnizację wspomnanego wydarzenia. Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Pewnie pani Bodys za mało imprez z piwem i fajerwerkami robiła, na których notabene mogliby pokazywać się włodarze miasta. Precz z imprezami z piwem i disco polo w tle. W pewnej malutkiej miejscowości w powiecie kraśnickim we wrześniu odbyłą się plenerowa impreza - z dobrą muzyką klasyczną na żywo, z wykładami o historii miejsca, w którym impreza się działa. Można? Można. I wcale nie upieram się, że musi to być myzyka tzw. poważna, ale kultura powinna karmić ludzi czymś, co jest na poziomie. Przy okazji - ukłony dla pana wójta gminy Kraśnik i ksiedza z parafii w Stróży (niestety nie pamietam nazwiska) za oragnizację wspomnanego wydarzenia. Ewa
to nie "włodarz" to Włodarczycz jedynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdumiona tak krótką pamięcią Kraśniczan. Już zdążyliście zapomnieć o niecnych poczynaniach byłego burmistrza. O tym, ze bez jego zgody absolutnie nikT nie mógł być zatrudniony. O tym, ze przez 14 lat jego urzędowania nie powstało ani jedo miejsce pracy. O ciągłym lansowaniu się kosztem naszych pieniędzy. Można wyliczać bez końca. Podejrzewam, że powyższe głosy należą do osób z poprzedniej ŚWITY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada to była przez 14 lat Żenadą jest również, że pozwoliliście drodzy Kraśniczanie na żądy tak "cudowanego włodarza " jakim był Pan C oraz na to jak was wszystkich wodził za nos, pozostawiając po sobie taką spuściznę w Kraśniku jaką mamy obecnie. Teraz wymagacie cudów i krytykujecie z ukrycia. Gdzie byliście wcześniej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa2 napisał:
Żenada to była przez 14 lat Żenadą jest również, że pozwoliliście drodzy Kraśniczanie na żądy tak "cudowanego włodarza " jakim był Pan C oraz na to jak was wszystkich wodził za nos, pozostawiając po sobie taką spuściznę w Kraśniku jaką mamy obecnie. Teraz wymagacie cudów i krytykujecie z ukrycia. Gdzie byliście wcześniej ???
A ja Ci proponuję wycieczkę do Otwocka, wtedy sie przekonasz, że gdyby nie Czubinski jaka spuściznę mielibysmy w miescie, Tylko uwazaj, zebyś sobie na dziurach w chodniach nóg nie połamała i nosa nie rozwaliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę, nawet nie będę zgadywała, ja to wiem ty jesteś z poprzeniej ŚWITY Jeżeli dla ciebie ważne są tylko chodniki, to SORRY ale nie będę z tobą dyskutowała Przez okres 14 lat było aż nadto czasu na zrobienie tychże chodników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos pisze prawdę i ocenia beznadziejna, niuedolną władze to odrazu musi byc z poprzedniej świty, otóż nie! jestem zwykłaym Krasniczaninem i mam prawo oceniać, porównywac itp. Poprzednik przyjamniej robil coś dla miasta, były inwestycje, kazdy moze oceniać je jak chce, ale cos robił, i mamy chociazy basen, gdzie w lecie jest tam setki Krasniczan, których nie stac na wczasy zagranicą. Nie mnożył urzedników jak jest teraz, od doradcy, po sprzataczki. Ten to zna aby drogę do UM i Szpitala. Nabija kase na konta i bedzie sie smial z biednych, ubogich Krasniczan bo sam odłozy ogromne pieniązdze przez 4 lata. CZy w polsce, jest drugi Burmistrz, ktory dorabia?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pani Edyty Bodys, ani polityki kadrowej Pana Burmistrza, ale to jak postąpiono z tą Panią( zwalniając ja w ciąży, błędnie pisząc okres wypowiedzenia oraz podając lakoniczne powody odwołania) nie świadczy zbyt dobrze o jej pracodawcy. Bardzo spodobała mi się wypowiedź Pani Edyty zamieszczona w najnowszym wydaniu "Głosu". Ta Pani ma klasę ! Myślę, że szczerze i prawdziwie pisze o współpracy, trudnej współpracy z Urzędem Miasta, z Wydziałem Promocji jak i samym Burmistrzem. Brawo Pani Edyto za odwagę Życzę Pani pomyślności i dziękuję za festiwale filmowe w których uczestniczyłem i za doskonałe promowanie kina . Oby następca chociaż w 50 % był tak oddany kulturze jak Pani .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Nie znam Pani Edyty Bodys, ani polityki kadrowej Pana Burmistrza, ale to jak postąpiono z tą Panią( zwalniając ja w ciąży, błędnie pisząc okres wypowiedzenia oraz podając lakoniczne powody odwołania) nie świadczy zbyt dobrze o jej pracodawcy. (...) (...) dziękuję za festiwale filmowe w których uczestniczyłem i za doskonałe promowanie kina .(...)
papciu po pierwsze nie zwolniono tylko zwyczajnie i po prostu nie przedłużono z nią kontraktu - trzymajmy się faktów a nie zasłyszanych opowiastek. Po drugie - festiwale? To jedna wielka porażka. Piszesz, że byłeś na nich, więc powinieneś wiedzieć ile osób na te "super" filmowe imprezy przychodziło. Poza tym filmowego festiwalu raczej nie traktuje się jako promocji kina a tylko pewnych filmów czy ich twórców. Dziękujesz za promocję kina? Zwróć swoją wysublimowaną uwagę na fakt, że duża cześć kraśniczan nawet nie ma pojęcia, że w swoim mieście, od ubiegłego roku, mają kino cyfrowe i 3D. Więc zapytam grzecznie - gdzie ta promocja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Gościu !Ależ zwolniono bowiem umowę o pracę te Pani miała na czas nieokreślony, więc została ona wypowiedzona, a nie nie przedłużona.Wcale nie dziwi mnie, że Kraśniczanie nie mają pojęcia, że mają kino, bowiem większość Kraśniczan nie pała zbytnio za kulturą, kinem, dobrym filmem, wystawą itp. Za to bardzo licznie uczestniczą w zabawach typu disco-polo, kiełbasa z grilla i piwo w plastiku. Przykre to ale niestety prawdziwe i nie wiem czy jest coś w tym złego. Taka mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyku obłudniku obudź się!!! Nie budź Polski, Ona ma prawo odpocząć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...