Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale dobrze tym posłom -nie płacą mandatów a dlaczego?Czyli mogą jeżdzic jak chcą?Paranojaaaaaaaaaaaaa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystąpiliśmy do policji w Nisku (podkarpackie) o udostępnienie zdjęcia. - Musimy odmówić, bo zgodnie z kodeksem wykroczeń zdjęcie jest dowodem w sprawie. Mogą je oglądać osoby, które są w niej stroną - mówi Anna Kowalik Środek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nisku.
Ciekawe czy Pan Burmistrz otrzyma to zdjęcie. Jeżeli tak, to oznacza, że jest stroną w sprawie. Z wyjaśnień Pana Burmistrza i Pana posła Wilka wynika, że to Pan poseł kierował służbowym samochodem magistratu. Oznacza to, ze Pan Poseł Wilk jest stroną w sprawie. Nie Pan Burmistrz. Na jakiej podstawie Pan P.Cz. otrzyma zdjęcie? Ciekawe. Bardzo ciekawe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można oskarżać o cokolwiek tak "prawego" człowieka jak Burmistrz Kraśnika??!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdybym tak wierzył Panu, Panie Czubiński w pana nieskazitelność .... Skończ waść wstydu oszczędź . Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! Dość tych kłamstw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
inaczej fotografujcie tych dupków, najpierw Łątka, teraz Czubiński; niedobrze się robi patrząc na te nadete gęby;
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie bylo zdjecia - było źle, teraz jak będzie też źle. Wydaje mi się, że tu nie chodzi o fakt, kto prowadził, tylko o to by dokopać Czubińskiemu i Wilkowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piotr Cz. sprytnie odwraca uwagę od istoty sprawy. Należy wyjaśnić jak została rozliczona delegacja czy poseł Wilk zapłacił za wyjazd i nie doszło do wyłudzenia za delegację publicznych pieniędzy?. Czy poseł Wilk może prowadzić służbowe auta i na jakiej podstawie ? Dokumenty związane z tymi pytaniami powinny być ogólnie dostępne tym bardziej dla dziennikarzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Czy poseł Wilk może prowadzić służbowe auta i na jakiej podstawie ?
Dokładnie, dlaczego poseł Wilk prowadził auto służbowe Urzędu Miasta? Przecież nie jest pracownikiem UM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szachiści mawiają: "najlepszą obroną jest atak".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co jesli zdjecie okaże sie nieczytelne? Chyba rzadko sie zdarza, żeby było widac na takiej fotce kierujacego pojazdem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piotrze Cz., zachowaj się jak facet z jajami i skieruj pozew do sądu! Oj,oj... czy Ciebie na to stać?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Burmistrzu, ja też bym chciał pojeździć służbowym Avensisem, skoro Wilk może...... Z poważaniem Zając
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie burmistrzu, trzymam Pana za słowo, że sprawa ta znajdzie się w sądzie, bowiem będzie okazja, by udzielano wyjaśnień pod odpowiedzialnością karną, za składanie fałszywych zeznań! http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=75 Czy pamiętacie Państwo atak Palikota na radnego Włodarczyka? Dla mnie jest to sprawa z tej samej beczki... http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/p...3209/#more-1420
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zobaczcie to żółtą plamkę na głowie Wodza, to słońce Peru.....................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA " a skąd Jotgie wiesz że nie jest pracownikiem, duża część parlamentarzystów bierze przecież bezpłatne urlopy by się zabezpieczyć, formalnie są więc pracownikami firmy.... Czy tu nie jest podobnie...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ". Takiej treści artykuł ukazał się w ostatnim numerze gazety "NIE" w rubryce "Wieści gminne i inne" na stronie 14. Gazeta jest z datą 26 marca 2009 r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: