Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika znów uniewinniony

Utworzony przez grin, 23 grudnia 2008 o 20:51 Powrót do artykułu
Przydomek "Niezatapialny" jakim ten człowiek jest określany przez mieszkańców miasta nie wziął się przecież przypadkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRZENIEŚĆ SPRAWE DO INNEGO SĄDU, W INNYM WOJEWÓDZTWIE I BĘDZIE PO SPRAWIE.
0
to cwany facet - Łyżwa nie zatrudnił to siedzi za molestowanie- on zatrudnił to nie siedzi
0
Szanujecie Sądy czy nie Wy bałwany ? Czy też uważacie, że lepiej wiecie nie widząc nawet materiału dowodowego ? Jesteście głodni krwi tak na Święta ... Najlepiej jak byście go sobie ukrzyżowali ... miłosierni chrześcijanie ...
0
Badźmy obiektywni. Skoro prokuratura wniosła apelację to znaczy, że ma jakieś powody do tego - stwierdziła nieprawidłowości.
0
phhh napisał:
Szanujecie Sądy czy nie Wy bałwany ? Czy też uważacie, że lepiej wiecie nie widząc nawet materiału dowodowego ? Jesteście głodni krwi tak na Święta ... Najlepiej jak byście go sobie ukrzyżowali ... miłosierni chrześcijanie ...
Ty podła szmato jak ten złodziej kradł to gdzie byłeś łobuzie?
0
Układ personalnych zależności jakie stworzył Czubiński sięga już nie tylko Lublina ale i Warszawy. Należy pamiętać , że mafia była i jest najpoważniejszym zagrożeniem , które godzi w podwaliny państwa prawa. Jak widać korupcja sięgnęła już szytów władzy.
0
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...
0
Nie podniecajmy się, nie zniżajmy się do poziomu, który reprezentuje włodarz Kraśnika. Bądźmy lepsi, uczciwsi i śpijmy spokojnie z myślą, że nas nikt nie kupi.
0
Piotrek jest cul wszyscy co Go opluwaja to wieloletnie nieudałoty tak jak ich skarłowaciałe przywództwo. Panie Burmistrzu głowa do góry. To co Pan zrobił dla Kraśniczan w kilka lat, te nieudałoty nie zrobiłyby przez 100 lat.
0
nutka napisał:
A ja sobie już cichutko śpiewam:...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!...
Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.
0
http://dziamber.wordpress.com/2008/12/30/w...-zolwiem-15608/
0
Mat1 napisał:
Za te piękne cytaty prokuratura powinna się wziąć za Ciebie. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Swoje sprawy załatwiacie chyba w Gdańsku, bo do Warszawy wszystkie skorumpowane. Żenada totalna. Zachowujecie się jak zwykłe chamy, wyzywając od złodziei itp. Są do tego opłacane z naszych pieniędzy instytucje. Zgłaszajcie do prokuratury (poza Warszawą) na "przestępcę Czubińskiego". A Twój cytat zrobi nie długo karierę. Śpiewaj tak dalej. A tak poza tym pogadamy na forum jak zdejmiecie Czubińskiego, co będzie się pisać o następcy. Powodzenia. I mniej chamstwa. Pozdrowienia dla Burmistrza.
Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!
0
nutka napisał:
Mat?! Ty się boisz?! I dlatego szczujesz mnie prokuratorem? Ja mam czyste sumienie i mogę sobie śpiewać WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ. Ale cieszę się, że to napisałeś, bo teraz zaczynam śpiewać głośniej!!!
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.
0
Mat1 napisał:
Twoja wypowiedź jest żenująca. To ,że nie toleruje chamstwa i próbą wyroku bez sądu jest obawą przed czymś, jesteś w błędzie. Jestem zwykłym mieszkańcem Kraśnika. Twoje słowa do czegoś prowadzą, chyba, że nie jesteś świadomy swoich słów. Napisałeś to tak jak byś chciał zabić burmistrza za jego czyny. Tak to się odbiera. Niczym nikogo nie szczułem (nie w moim stylu) . Mnie osobiście interesuje to, jak wygląda Kraśnik. Mam gdzie parkować i po czym chodzić. Miasto normalnie wygląda. Nie wiem jak będzie jak będzie inny burmistrz. Jeżeli Cię uraziłem przepraszam. Ale tak się nie ocenia ludzi. Polityka rządzi się aferami i tak zostanie. Płace te same podatki, czy coś robi się w mieście czy nie. A ten burmistrz zrobił naprawdę dużo, to widać. I chwała mu za to. Reszta afer mnie mniej interesuje. Pozdrowienia dla Burmistrza.
Jak to niewiele niektórym potrzeba! Problem Kraśnika, a raczej elektoratu burmistrza, polega na tym, że nie dociera do nich myśl, iż za pieniądze pochodzące w podatków można byłoby zrobić o wiele, wiele więcej. Jeszcze więcej chodników i parkingów, drogi Mat1!
0
Mat1 napisał:
Jeśli coś tu jest żenującego, to jest tym Twoja wypowiedź! Czytaj chłopie (czy aby na pewno Mat1 jest mężczyzną? coś mi się zdaje, że nie!)ze zrozumieniem, bo nie sądzę, żeby to tylko niefrasobliwość spowodowała taki bełkot: to Ty piszesz o zabijaniu, braku świadomości, chamstwie i tym podobne bzdury. Ja sobie tylko śpiewam! I nie ma w tym mowy nawet o jednej kropli krwi, a cóż dopiero o jakiejś krwawej jatce?! Twoja chora wyobraźnia czy może strach przed wymiarem sprawiedliwości doprowadza Cię do obłędu...próbujesz tłumaczyć brak uczciwości stwierdzeniem, że normą jest uprawianie polityki pełnej afer...Mat1, tak może pisać tylko zakochana w aferzyście pełna kompleksów, zaszczuta i niedowartościowana kobiecina...Mat1! To można leczyć! Na zdrowie!
0
"Zalew dla miasta - praca dla ludzi" tak obiecywał burmistrz. A co jest? Zbiornik retencyjny dla sinic i widmo bezrobocia dla tysięcy ludzi. A burmistrz? Już nie przechwala się, że leje wodę! On to OLEWA. Tak, jak PO olewa naród i cały kraj!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: