Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spróbuj wpaść na pomysł Panie Cz*****. , aby powrócić do Kraśnika. Mydła już nie wciśniesz ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chamstwo przynamniej do kwadratu. Apelacja w Kraśniku a do Szczecina odesłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale masz fajowe okularki przeciwsłoneczne na tym zdjęciu! Nie bądź dziadem, za taką fotkę i 60 tysięcy można dać a ty się użerasz o jakieś 13 tysiaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle mu udowodnili, a ile wzią i kto mu dawał wiedzą tylko nieliczni. Ot zmowa Kraśnickiego biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelny kmiot z tego Czu. No i potrzebuje kasy na alimenty na swoje nieślubne dzieci. Pozdrowionka dla jego żony, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Cz..... jeszcze wróci i to k...a w wielkim stylu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rp.pl/art...owkarstwem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niekraśniczanin napisał:
Co za chamstwo przynamniej do kwadratu. Apelacja w Kraśniku a do Szczecina odesłać.
A może najpierw zanim skomentujesz zapoznasz się z przepisami? skoro orzekał SR w Kraśniku to apelację składa się do tego właśnie sądu. Następnie z aktami przekazywana jest do SO w Lublinie i ten własnie sąd ją rozpoznaje. A wiec to nie "apelacja w Kraśniku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubek i Wilk to tylko dlatego funcjonują bo stworzyli układ w prokuraturze i sądzie inaczej to by już dawno siedzieli za te przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinny a zgodził się na karę. To drugi przypadek na świecie - pierwszy pochodził z Nazaretu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy brał czy nie brał, nie popieram brania łapówek, ale prawda jest to ze ten człowiek cos robil przynajmniej dla Krasnika, były jakies inwestycje, cos sie dziąlo, w UM był rygor i dyscyplina, a teraz...... teraz to brak słów. Dziwi mnie to ze radni tego nie widza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jaki pokrzywdzony przez los łapówkarz i naciągacz.Sąd powinie mu przy***przyć milon złotych grzywny (także jako przestroga dla innych łapówkarzy i naciągaczy) i byłoby po sprawie.Bezczelny typ.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko dodam...że się nie pisze, że brał "w łapówki" ale widzę skąd wziął się błąd. Za to pewnie lepiej by wyglądał poprawiony headline pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
Nie wiem czy brał czy nie brał, nie popieram brania łapówek, ale prawda jest to ze ten człowiek cos robil przynajmniej dla Krasnika, były jakies inwestycje, cos sie dziąlo, w UM był rygor i dyscyplina, a teraz...... teraz to brak słów. Dziwi mnie to ze radni tego nie widza. [/quote] [quote name='Miś' timestamp='1338360504' post='635106'] Nie wiem czy brał czy nie brał, nie popieram brania łapówek, ale prawda jest to ze ten człowiek cos robil przynajmniej dla Krasnika, były jakies inwestycje, cos sie dziąlo, w UM był rygor i dyscyplina, a teraz...... teraz to brak słów. Dziwi mnie to ze radni tego nie widza.
Ciekawa filozofia. Każdy mierzy własną miarką. Jak czytam takie wpisy to tracę całkowicie nadzieję, że ten kraj wyjdzie na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi napisał:
Czubek i Wilk to tylko dlatego funcjonują bo stworzyli układ w prokuraturze i sądzie inaczej to by już dawno siedzieli za te przekręty.
Układy to teraz ma obecna władza. Oni narobili sobie takie w przeciągu 2 lat jak te co Cz. w ciągu 14.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niektórzy mają pożywkę. Ale władza uprawiająca nepotyzm, kumoterstwo i kolesiostwo niewiele różni sie od tej, która za przysługi bierze łapówki.Tylko że w pierwszym przypadku mamy trochę inną formę wyświadczania przysług, ale które tez skutkują pewnymi korzyściami dla niej, w tym finansowymi bezpośrednio bądz też pośrednio. I dopóki władze nie wyzbędą sie swoich grzechów i grzeszków, do popełniania których maja nie małe poparcie swoich popleczników, którzy im tez pomagają w ich popełnianiu, to ten kraj nigdy nie wyjdzie na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczam,że kocham byłego burmistrza Piotra Cz. i nie wadzi mi, że jest łapówkarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ale niektórzy mają pożywkę. Ale władza uprawiająca nepotyzm, kumoterstwo i kolesiostwo niewiele różni sie od tej, która za przysługi bierze łapówki.Tylko że w pierwszym przypadku mamy trochę inną formę wyświadczania przysług, ale które tez skutkują pewnymi korzyściami dla niej, w tym finansowymi bezpośrednio bądz też pośrednio. I dopóki władze nie wyzbędą sie swoich grzechów i grzeszków, do popełniania których maja nie małe poparcie swoich popleczników, którzy im tez pomagają w ich popełnianiu, to ten kraj nigdy nie wyjdzie na prostą.
Czy ktoś z userów może przetłumaczyć ten bełkot na j. polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czy ktoś z userów może przetłumaczyć ten bełkot na j. polski ?
Juz bardziej po polsku sie na da, to tylko tobie najwyraźniej przydałyby sie jakies lekcje z czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Piotrze wstydu oszczędż jakie to ma znaczenie czy 13 tys. mniej wziąłeś czy więcej i ta sprzątaczka, za każdym razem ci to wypomną. Według mnie ta sprzątaczka to skrajne dziadostwo, trzeba było dać kobiecinie te 50zł to by nie było problemu. Miej na uwadze wyroki Lipca i Sawickiej i wyciągnij właściwe wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...