Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z panią sekretarz Beatą N.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyjechał czy idzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duqapomoc go ułaskawi jeszcze dzisiejszej nocy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duqapomoc go ułaskawi jeszcze dzisiejszej nocy !
Duda to powinien mu dołożyć przynajmniej drugie tyle. Pośle Wilk no i jak w "dziubku"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z panią sekretarz Beatą N.?
Będzie mu paczuszki słać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harcerski wyrok. Za dobre sprawowanie wyjdzie po 1.5 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto będzie płacił na dzieci? skarb państwa?nie zgadzam się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto będzie płacił na dzieci? skarb państwa?nie zgadzam się!!!
jak to kto? a 500 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dodać, że były pan burmistrz był we władzach PO, a łapówki, rzekomo nieświadomie nosił mu późniejszy wojewoda, a obecny poseł Wilk. Czekam, kiedy Temida zawita do Lublina i pan Żuk spędzi swój czas w zacnym towarzystwie dawnego wicelidera lubelskiej PO, pana Czubińskiego. Wojciech Górski. Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, solidaruchy , solidaruchy !!! Zbudowaliście kraj miodem i mlekiem płynący ,powszechnej szczęśliwości...!!! Mam wasze "podziemne gazetki" ( pisane chyba po wielu głębszych ) , jako dowód waszej głupoty i naiwności z lat 80-tych...!!! By pokazać waszym prawnukom, komu mają zawdzięczać bilionowe kredyty do spłacenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, solidaruchy , solidaruchy !!! Zbudowaliście kraj miodem i mlekiem płynący ,powszechnej szczęśliwości...!!! Mam wasze "podziemne gazetki" ( pisane chyba po wielu głębszych ) , jako dowód waszej głupoty i naiwności z lat 80-tych...!!! By pokazać waszym prawnukom, komu mają zawdzięczać bilionowe kredyty do spłacenia !!!
Nic dodać nic ująć, vide wczorajsze wystąpienie w Sejmie Pani Henryki Krzywonos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć, vide wczorajsze wystąpienie w Sejmie Pani Henryki Krzywonos
Wszyscy oni i PO i PiS wyrośli z tego samego pnia,  ale wszyscy razem pokazali co potrafią ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był chyba działaczem PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla nowych sędziów II Wydziału Karnego SR w Kraśniku i sędziów SO w Lublinie orzekajacych w tej sprawie. Czubiński to pospolity przestęca chroniony przez lata przez kolesi z Partii Obłudy (PO), w tym zwłąszcza byłego wojewodę Wilka, a także przez niezatapialną elytę II Wydziału Karnego SR w Kraśniku. Czas najwyższy, aby CBA ponownie zainteresowało się posłem Wilkiem. Należałoby również powrócić do słynnej afery w BPH i ewentualnych powiązań z nią lubelskich elyt, w tym także z lubelskiego Ratusza. Jacek Brzozowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć, vide wczorajsze wystąpienie w Sejmie Pani Henryki Krzywonos
http://wpolityce.pl/polityka/105306-czy-henryka-krzywonos-zatrzymala-komunikacje-miejska-w-sierpniu-1980-go-roku-najnowszy-biuletyn-ipn-wskazuje-ze-nie   Tutaj jest trochę o tej "bohaterce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest sprawiedliwość po polsku złodziej ukarany powinien gnić w więzieniu uciekł do Szwajcarji pani z stwardnieniem rozsianym nie spłacająca kredytu naciągacza ,idzie do ciumry na 4 miesiące szlag by to trafił te złodziejską ośmiornięc z po-zsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiesz gościu na to jak wiceminister brał tzw "składki" od radnych i też nie poniósł konsekwencji swoich działań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 dni temu widziałem pana cz. na ulicy krsinskiego pomykał białym mini cooperem s na szwajcarskich numerach. nie wiedziałem ze wyrok sie uprawomocnił bo bym zrobił zatrzymanie obywatelskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla nowych sędziów II Wydziału Karnego SR w Kraśniku i sędziów SO w Lublinie orzekajacych w tej sprawie. Czubiński to pospolity przestęca chroniony przez lata przez kolesi z Partii Obłudy (PO), w tym zwłąszcza byłego wojewodę Wilka, a także przez niezatapialną elytę II Wydziału Karnego SR w Kraśniku. Czas najwyższy, aby CBA ponownie zainteresowało się posłem Wilkiem. Należałoby również powrócić do słynnej afery w BPH i ewentualnych powiązań z nią lubelskich elyt, w tym także z lubelskiego Ratusza. Jacek Brzozowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla nowych sędziów II Wydziału Karnego SR w Kraśniku i sędziów SO w Lublinie orzekajacych w tej sprawie. Czubiński to pospolity przestęca chroniony przez lata przez kolesi z Partii Obłudy (PO), w tym zwłąszcza byłego wojewodę Wilka, a także przez niezatapialną elytę II Wydziału Karnego SR w Kraśniku. Czas najwyższy, aby CBA ponownie zainteresowało się posłem Wilkiem. Należałoby również powrócić do słynnej afery w BPH i ewentualnych powiązań z nią lubelskich elyt, w tym także z lubelskiego Ratusza. Jacek Brzozowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...