Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były burmistrz Kraśnika nadal bez wyroku

Utworzony przez Antypis, 29 lutego 2012 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Pewnie, jednych nie można ukarać bo tego nie chcą drugich bo tego chcą i stąd tak długo wloką się sprawy a wyroków nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie spotkałem sie nigdy i nigdzie z taką łaskawoscią sądu, który czeka, aż oskarżony sie namyśli, jaką chce karę. Jak w raju! Po prostu jak w raju! A mówią, że sądy są do niczego?! To niesprawiedliwi złośliwcy tak mówią! Prosze się tym nie przejmować bardzo wysoki sądzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś inny już dawno by siedział an Pan Czu sparwa za sprawą i z każdej wychodzi obranną ręką, ale cóż się dziwić jak pewnie wszyscy kraśniccy sędziowie to jego ziomki albo siedzą u niego w kieszeni ehh polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w tym kraju takie prawo mamy i adekwatne do niego przewinienia, żeby go stosowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahha!!! Od kiedy to sąd pyta sie jakiej kary sie chce ?? śmiech na sali zaraz sie okaże że jest niewinny ze nie brał w łape ! do pierdla go ! szarego człowieka pewnie juz by wsadziłi ale CZubka nie no po co niewinny !Złodziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz,moze powinni go wogóle uniewinnic i nie będą miec biedni sędziowie problemu............ludzie co za kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE STAWIAREK I MIRON POWINNI SIE PRZYGLADAC I ODKLADAC KASE NA POŹNIEJ BO BEDĄ TAK SAMO OCENIANI,,,KASA PÓJDZIE ZE SKARPETY JAK NIC DLA SĄDU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
Zaraz zaraz,moze powinni go wogóle uniewinnic i nie będą miec biedni sędziowie problemu............ludzie co za kraj.
A moze tez nie mają za bardzo na podstawie czego go karać? Tak może bywac jak akt oskarzenia na siłę jest robiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu jaki hardcore!!! Czyżby Czubiński kręcił lody również z prokuratorem i sędzią??? Oni sa gotowi malwersanta uniewinnić!!!!! A potem awans do warszawki.Polska już "D".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja pierdziu jaki hardcore!!! Czyżby Czubiński kręcił lody również z prokuratorem i sędzią??? Oni sa gotowi malwersanta uniewinnić!!!!! A potem awans do warszawki.Polska już "D".
Ja był u władzy może i kręcił, na zasadzie rączka rączkę myje,ale teraz? A to hardcore opiera sie na samych suchych beznaniach, bez zadnego dowodu winy. A tak to z zazdrosci, mściwosci, zawziętosci, nienawisci kazdy kazdego mógłby udupiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takze reasumując można powiedziec, że ta władza jedno gówno ma na Czubinskiego i dlatego pozostaje jej przy byle sprawie tyle krzyku robić. Ale dowodzi to tez , że będąc przy władzy i mając decydujący głos niezłe wałki mozna kręcić,o których w niektórych przypadkach jest mniej lub bardziej głosno, niektóre udaje sie utrzymac w tajemnicy, a i tak mozna pozostawać za nie bezkarnym, lub poniesc tylko częścio0wa odpowiedzialnosć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idź Ty marysieńska do diabła, blogerko roku. Niewinny Pan z czarną nalepką na oczach, jaki on pokrzywdzony, pewnie trzeba mu przyznać jakaś pomoc socjalną, najlepiej w wysokości 20tys m-c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
A idź Ty marysieńska do diabła, blogerko roku. Niewinny Pan z czarną nalepką na oczach, jaki on pokrzywdzony, pewnie trzeba mu przyznać jakaś pomoc socjalną, najlepiej w wysokości 20tys m-c.
A czy ja gdzies napisałam, że on jest niewinny. Rzecz w tym, że jego winy nie sa takie łatwe do udowodnienia. I takie winy ma niejeden na swoim sumieniu.Nie o jednym jako o łapówkarzu i szui się słyszy i mówi, a mimo tego pozostają bezkarni. Podobnie jest z tym przypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
A idź Ty marysieńska do diabła, blogerko roku. Niewinny Pan z czarną nalepką na oczach, jaki on pokrzywdzony, pewnie trzeba mu przyznać jakaś pomoc socjalną, najlepiej w wysokości 20tys m-c.
To wcale nie jest takie niedorzeczne, bo ponoć Czubiński stara się o zasiłek rodzinny na swoje dzieci! xD Niezła jazda ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mops napisał:
To wcale nie jest takie niedorzeczne, bo ponoć Czubiński stara się o zasiłek rodzinny na swoje dzieci! xD Niezła jazda ;p
Niezła jazda to by była, jakby o zasiłek rodzinny na dzieci mogli sie starać płacący alimenty, a tym bardziej ci, którzy unikają ich płacenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham takie sądy! Wyrzuceni z pracy z naruszeniem prawa muszą pogodzić się z przegraną, bo sąd tłumaczy pracodawcę trudną sytuacją gospodarczą kraju (!); łapówkarza przeprasza za kłopot (dla niego to faktycznie kłopot - przyjazd z alpejskiego kraju w sezonie narciarskim jest niedogodnością) i po skomplikowanym liczeniu dni odsiadki (dodawanie w granicach 10)uprzejmie prosi o wyznaczenie sobie odpowiednio niedolegliwej kary; oszustom i złodziejom delikatnie grozi paluszkiem i zasądza grzywnę niewielką, bo i tak przeciez stracili na paliwie dojeżdżając do sądu hondą... No, po prostu kocham nasz wymiar "sprawiedliwości"!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ czy to nie polityka, układy, wzajemne zaleznosci czynią z naszej temidy takie uosobienie chwiejnej sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mops napisał:
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
O kurna, wszyscy sa mopsem, a mops jest wszystkimi.A moja propozycja dla ciebie i tych wszystkich. Przeciez nie musicie tego czytac, albo przeniescie sie na strony innych miast. Tam sie nie udzielam. A szczerze jakbym nie musiała czytać głupot innych, to bym nie musiała swoimi mądrosciami ich raczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , a pani Siejewicz poddała się już karze , wyrok jest prawomocny a ona dalej zasiada w radzie miasta, to skandal, ciekawe, czy bierze dietę , bo będzie póżniej musiała ją zwrócić, a jak nie to ta osoba która zatwierdziła jej dietę do wypłaty. Mąż pani Marzeny już przytulisko znalazł u Stawiarskiego, ale morale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...