Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
poPO napisał:
Jak słusznie zauważyłeś PAN Stawiarski jeżeli pojechał na narty to za swoje pieniądze , a nie ze zrzutek dyrektorów szkół z publicznych pieniędzy. To Włodarczyk i Stawiarski doprowadzili do wyroku na tego łapownika Czubka i za to im chwała.
Tak,tak za swoje,jak w czsie gdy był starostą?Hipokryzja jak stąd do kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o jakim wyjeździe na narty tak ostro piszecie? byłem wczoraj pod urzędem i osobiście widziałem Pana Stawiarskiego. Zanim zaczniecie pisać o czymś namiętnie i z uporem maniaka to sprawdzajcie informacje bo te akurat są wyssane z palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU WIELKA KPINA!55 TYSIĘCY ŁAPÓWEK?PRZECIEŻ TEGO BYŁO WIĘCEJ.WYSTARCZY POLICZYĆ ILE ZARABIAŁ,ILE PŁACIŁ ALIMENTÓW,ZA CO WYBUDOWAŁ DOM ---Y? ILE MA NA KONCIE W POLSCE I ZA GRANICĄ.PROKURATURA WYRAZIŁA ZGODĘ NA TO,BY CZ.SAM PODDAŁ SIĘ WYROKOWI.PEWNIE BYŁY NACISKI Z "GÓRY".PRZECIĘTNY KRAŚNICZANIN,KTÓRY NIE Z WŁASNEJ WINY NIE MA NA CHLEB,A WEŻMIE SOBIE ZE SKLEPU BEZ ZAPŁATY ZGNIJE W WIĘZIENIU,RZECZNIK POLCJI OGŁOSI TO W INFORMACJACH W TELEWIZJI KRAŚNIK I BĘDZIE AFERA.JEŚLI CHODZI O CZ.-TO CISZA!WSZYSTKO ZAMIATANE JEST POD DYWAN.TAKĄ PROKURATURĘ I SĄD NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ!TO JEST ŻENUJĄCE,ŻE TACY LUDZIE ORZEKAJĄ O WINIE WIELU LUDZI-NIE SĄ OBIEKTYWNI I ROBIĄ KRZYWDĘ WYDAJĄC WYROKI.CZ.POWINIEN POSIEDZIEĆ W WIĘZIENIU ZA SWOJE WINY,NALEŻY MU SIĘ TO ZA KRZYWDĘ OSÓB,KTÓRE SKRZYWDZIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
ZNOWU WIELKA KPINA!55 TYSIĘCY ŁAPÓWEK?PRZECIEŻ TEGO BYŁO WIĘCEJ.WYSTARCZY POLICZYĆ ILE ZARABIAŁ,ILE PŁACIŁ ALIMENTÓW,ZA CO WYBUDOWAŁ DOM ---Y? ILE MA NA KONCIE W POLSCE I ZA GRANICĄ.PROKURATURA WYRAZIŁA ZGODĘ NA TO,BY CZ.SAM PODDAŁ SIĘ WYROKOWI.PEWNIE BYŁY NACISKI Z "GÓRY".PRZECIĘTNY KRAŚNICZANIN,KTÓRY NIE Z WŁASNEJ WINY NIE MA NA CHLEB,A WEŻMIE SOBIE ZE SKLEPU BEZ ZAPŁATY ZGNIJE W WIĘZIENIU,RZECZNIK POLCJI OGŁOSI TO W INFORMACJACH W TELEWIZJI KRAŚNIK I BĘDZIE AFERA.JEŚLI CHODZI O CZ.-TO CISZA!WSZYSTKO ZAMIATANE JEST POD DYWAN.TAKĄ PROKURATURĘ I SĄD NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ!TO JEST ŻENUJĄCE,ŻE TACY LUDZIE ORZEKAJĄ O WINIE WIELU LUDZI-NIE SĄ OBIEKTYWNI I ROBIĄ KRZYWDĘ WYDAJĄC WYROKI.CZ.POWINIEN POSIEDZIEĆ W WIĘZIENIU ZA SWOJE WINY,NALEŻY MU SIĘ TO ZA KRZYWDĘ OSÓB,KTÓRE SKRZYWDZIŁ.
A nie udław się tylko jadem,który sączysz tak po katolicku przy Niedzieli Palmowej.Egzekucja publiczna zadowoliła by Cię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papciu, widac nie zorientowany jestes.Nie mam nic przeciwko wyjazdom Stawiarka ,ale wrócił z Włoch chyba w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie jestem zorientowany, piszę tylko o tym co widziałem, a widziałem go w piątek pod urzędem.A czy był we Włoszech na nartach prywatnie, czy z urzędnikami nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Oczywiście, że nie jestem zorientowany, piszę tylko o tym co widziałem, a widziałem go w piątek pod urzędem.A czy był we Włoszech na nartach prywatnie, czy z urzędnikami nie wiem.
podobno z urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
A nie udław się tylko jadem,który sączysz tak po katolicku przy Niedzieli Palmowej.Egzekucja publiczna zadowoliła by Cię?
A to katolicy nie mają prawa upominać się o sprawiedliwość? Dziwne podejście i jakże wybiórcze: jak komu pasuje ze względu na lans - to zapycha do kościoła i w pierwszym rzędzie staje. A jak uwierają go przykazania, to krzyczy głośniej od ateistów, że katolicy upominają się o godność i uczciwość. Wszyscy powinni być równi wobec prawa. Jeśli różnicować, to ostrzej karać tego wykształciucha na świeczniku niż rowerzystę po piwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym problem? Zbierajcie dowody, szukajcie świadków i zgłaszajcie popełnianie przestępstw organom ścigania, bo jak na razie prokutratura nie ma na podstawie czego stawiac mu zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten dziecioròb powinien dostac dozywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monix napisał:
ten dziecioròb powinien dostac dozywocie
mAsz problem, ze cie zapłodnił czy nie zapłodnił? Bo mnie tak wisi ile dzieci i komu zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
mAsz problem, ze cie zapłodnił czy nie zapłodnił? Bo mnie tak wisi ile dzieci i komu zrobił.
Nie wiem, kto z kolei ciebie zapłodnił (i czy w ogóle tego dokonał), ale musiała to być ciemna, bezksiężycowa noc ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Nie wiem, kto z kolei ciebie zapłodnił (i czy w ogóle tego dokonał), ale musiała to być ciemna, bezksiężycowa noc ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Nie wiem, kto z kolei ciebie zapłodnił (i czy w ogóle tego dokonał), ale musiała to być ciemna, bezksiężycowa noc ...
Może i była ciemna, bezksiężycowa, ale to by w takim momencie zwracał na to uwagę. Najważniejsze że dzieci nie wyszły ciemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
bo jak na razie prokutratura nie ma na podstawie czego stawiac mu zarzutów.
Kłamliwa suka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kłamliwa suka.
Gdybys reprezentował sobą trochę wyzszy poziom niz chama i prostaka, to bys napisał konkretnie jakie dowody w jakich sprawach prokuratura posiada przeciwko Czubinskiemu, a mimo tego nie chce postawic go w akt oskażenia. Ja taką wiedzą nie dysponuję, ale wychodzi na to, że ty ją powinienes mieć. Czy tylko konczy sie ona u ciebie na bezpodstawnym obrażaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
na razie prokutratura nie ma na podstawie czego stawiac mu zarzutów. [/quote] [quote name='Marysieńka' timestamp='1333624346' post='618351'] jakie dowody w jakich sprawach prokuratura posiada przeciwko Czubinskiemu, a mimo tego nie chce postawic go w akt oskażenia. Ja taką wiedzą nie dysponuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Może i była ciemna, bezksiężycowa, ale to by w takim momencie zwracał na to uwagę. Najważniejsze że dzieci nie wyszły ciemne. [/quote] O – tak. I tu się zgadzam w całej rozciągłości. Jasna gwiazda twych latorośli błyszczy. Nawet na tym forum. Cóż - niedaleko pada jabłko od jabłoni. Oto próbka talenta twego potomka, snadź który retorykę cyzelował chyba u samego Cycerona, a jego idolem jest niewątpliwie bohater powieści sir Artura Conana Doyle’a:
robi napisał:
Zastanawia mnie , kto tu jest zrytym łbem ?? Tzw. "antymarysieńka" to kapuściany łeb z "hamburka" (jeśli wiesz o co chodzi )i tego należy się trzymać. "kapuściany łbie " pisz lepiej na swoich pisuarskich forach... A jak Ci Marysieńka przeszkadza to jeb..j swoim łbem o ścianę i spier.... jak najdalej.
Przy tej kwiecistej (acz barwnej) wymowie blednie taki to oto kwiatek staropolskiej szkoły sztuki mówienia i argumentacji: [quote name='robi' timestamp='1333780775' post='619028'] Do gówna linków nie podaję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...