Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
obserwator napisał:
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
obecne jak i poprzednie władze wydają pieniądze na 21 radnych zarabiajacych na posiedzeniach po jakieś 2000 średnio przez 12 miesiecy tj.504 tyś.rocznie + 2 burmistrzów (nieudolnych) po 10 000 zł przez 12 miesięcy to daje 240 tyś zł rocznie - tu znikają nasze podatki dlatego należy zwiekszyć opłatę za przedszkola bo radni i burmistrzowie mają za mało . na marginesie mówiąc radni oprócz zasiadania w radzie są dyrektorami w przedsiębiorstwach prezesami oraz współwłaścicielami firm gdzie zarabiają kupę kasy . tak więc zwiększajmy po-datki - datki na PO żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ? Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
E, tylko w jednym mnie widzisz? Ja to na twoim miejscu wmawiałabym wszystkim , że wszyscy sa mną, a ja wszystkimi, jak juz nie tylko ze mnie musisz robić idiotkę, ale za porządnych ćwierć inteligentów masz wszystkich pozostałych. I dochodzę do wniosku, ze ty to musisz być zdrowo naiwny i głupi , skoro wydaje ci się, że wszyscy tak dają wiarę twoim bredniom. Ale jesli mogę ci coś poradzic, to zmien nick, na "kraśnicki bóg" , wtedy będziesz miał większą szansę , ze przed niektórymi będziesz wyrabiał na niekwestionowany autorytet, który swoim wyznawcom jest w stanie wcisnąć każda ciemnotę, jak by ona nie była, nawet tą najmniej prawdopodobobną. I ja z małpami nie obcuję taj jak ty, to nie jest mi wiadome co by ona zrobiła, ale być może to samo, co butny, arogantny polityk z władzą, do której się dorwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...