Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobre. Nie ma to jak iście na łatwiznę mediów nazywac proroctwem. Ale czgo oczekiwac, przeciez krasnicki PiS rozkoszuje sie w odgrzewanych kotletach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie ma to jak iście na łatwiznę mediów nazywac proroctwem.
Kobieto przestań nas bronić .Robisz nam „niedźwiedzią przysługę” . Idź do szkoły i naucz się pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ireneusz napisał:
Kobieto przestań nas bronić .Robisz nam „niedźwiedzią przysługę” . Idź do szkoły i naucz się pisać.
Tobie to by się szkoła przydała do nauki czytania i wypowiadania swych mysli ze zrozumieniem. Bo nie to że nie kojarzę komu i czym robię niedzwiedzią przysługę, ty tym bardziej nie wiem w czym, o co i w jaki sposób kogos tutaj bronie? Ja nie swiadek a tym bardziej nie wysoki sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraska napisał:
To efekt braku kadencyjności na tego typu stanowiskach (prezydenci, burmistrzowie, wójtowie. Okopanie sie przez kilka lat w swoich "fortecach: powodują,że ludzie ci czują się bezkarni i uprawiają własne politykę panów i władców, nie pacząc na zasady prawne o moralnych nie wspominając. Takich czubińskich w samym województwie lubelskim jest kilkudziesięciu. W przypadkach cudownych zmian na stanowiska włodarzy gmin, wówczas wychodzą kwiatki typu Kraśnika. Mam nadzieję, że okaże sie tak też w Szatarce i innych gminach, gdzie nastąpiły zmiany. W przypadku wprowadzenia kadencyjności (czego najbardziej obawiają się koryciarze z PSL)mielibyśmy więcej takich ciekawostek.
Dlaczego sączysz żółć - jest naturalnym, że partia agrarna(PSL) rządzi w gminach. Nikt o środowisko wiejskie się nie upomina- tak skutecznie. Wielu partiom wydaje się, że środowisko wiejskie to łatwy kąsek do manipulacji przedwyborczych. (W.Pawlak - "niektóre partie przed wyborami chłopieją....")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prwsamorzadzie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka będzie tam gościem honorowym i główną atrakcją programu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha biedni mieszkańcy Sosnowca, ale im się trafiło hahahaha niech tam się przeniesie, zawsze to sympatyczniej w mieście bez takich jak on. Ale jakie zasługi sobie wypisał, szkoda, że o zarzutach i długu miasta nic nie wspomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marysieńka będzie tam gościem honorowym i główną atrakcją programu
Wyczuwam w tym rozsiewanie fałszywej propagandy i szyderę. Marysieńka nie jest taka głupia, żeby swoje młode lata marnowac na wysłuchiwanie przynudzania, które jej nie pasjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wyczuwam w tym rozsiewanie fałszywej propagandy i szyderę. Marysieńka nie jest taka głupia, żeby swoje młode lata marnowac na wysłuchiwanie przynudzania, które jej nie pasjonuje.
A ja wyczuwam shizofrenię paranoidalną u tej baby.Jest na tym forum jakiś psychiatra?Abramowice nie tak daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
A ja wyczuwam shizofrenię paranoidalną u tej baby.Jest na tym forum jakiś psychiatra?Abramowice nie tak daleko
Jesli wyczuwasz, to tylko od siebie. Innej opcji nie ma przy tego rodzaju zaburzeniach psychicznych. A to co bierzesz za moje urojenia wszyscy moga sobie sprawdzic na podstawie odpowiednich źródeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jesli wyczuwasz, to tylko od siebie. Innej opcji nie ma przy tego rodzaju zaburzeniach psychicznych. A to co bierzesz za moje urojenia wszyscy moga sobie sprawdzic na podstawie odpowiednich źródeł.
Najpierw poczytaj co to shizofrenia paranoidalna dopiero pózniej wypisuj swoje wypociny,kobieto,jesteś zwyklym nieukiem z hiper objawami manii prześladowczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiałam Wszystkich bardzo mocno przeprosić za te wszystkie posty na forum.Teraz wiem,że nie miałam racji,bładziłam i byłam nieuczciwa wobec innych forumowiczów,tak tutaj jak i na innych forach.Wszystko przez to,że byłam opętana przez SZATANA! Obecnie jestem po egzorcyzmach,odnalazłam właściwą drogę, bębę nią podążać i głosić jedynie prawdę! W podzięce za nawrócenie, ruszam na kolanach do Częstochowy,wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do współudziału i dalszego wspierania mnie na nowym szlaku ku światłości,gdyż SZATAN nie śpi i może mnie zatakować z podwójną mocą!Niech MOC będzie z Wami i ze mną! ALLELUJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Najpierw poczytaj co to shizofrenia paranoidalna dopiero pózniej wypisuj swoje wypociny,kobieto,jesteś zwyklym nieukiem z hiper objawami manii prześladowczej
W celu rozpoznania własnych objawów naczytałes sie w internecie i teraz wydaje Ci sie, ze pozjadałes wszystkie rozumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
W celu rozpoznania własnych objawów naczytałes sie w internecie i teraz wydaje Ci sie, ze pozjadałes wszystkie rozumy.
Tak kobieto,masz rację,naczytałem sie ale nie w internecie lecz na studiach.To jest obecnie moja praca ,by leczyć i pomagać takim ludziom jak Ty.To,że jesteś tylko po podstawówce nie oznacza,że kazdy skończył edukacje na Twoim poziomie i nie każdy jest ignorantem.Jesli tylko zechcesz sobie pomóc to podam Ci adres i godziny przyjęć w poradni, włacznie z telefonem pod którym będziesz się mogła zarejestrować.Lublin nie jest aż tak daleko od Kraśnika.Nie bierz wszystkich swoją miarą w myśl,jeśli ktoś nie jest z nami jest przeciwko nam....to już było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Tak kobieto,masz rację,naczytałem sie ale nie w internecie lecz na studiach.To jest obecnie moja praca ,by leczyć i pomagać takim ludziom jak Ty.To,że jesteś tylko po podstawówce nie oznacza,że kazdy skończył edukacje na Twoim poziomie i nie każdy jest ignorantem.Jesli tylko zechcesz sobie pomóc to podam Ci adres i godziny przyjęć w poradni, włacznie z telefonem pod którym będziesz się mogła zarejestrować.Lublin nie jest aż tak daleko od Kraśnika.Nie bierz wszystkich swoją miarą w myśl,jeśli ktoś nie jest z nami jest przeciwko nam....to już było.
Po dokonanym przez Ciebie rozpoznaniu muszę stwierdzic, ze blizej Ci do konowała niz dobrego lekarza. I nie raz lepiej nie miec tego wykształcenia niż bez skrupułów fundowac innym innym swoje pomyłkami lekarskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, Marycha! dawaj, pisz te swoje pier***y, moze teraz "dojdziesz" Hahaha, ale ci sie trafil rozmowca. Noo, klawiatura ci sie zablokowala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sama potrzebujesz tego dojścia, ze sie podłączyłas. Tak to jest jak się ze swoim poziomem nie trafia, to pozostaje na przyczepkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem pewną zależność: gdzie temat o Czubku, tam Marysieńka oraz jej mądrości wszelakie i obrona niewinnie skazanego gospodarnego i cudownego Pana Byłego Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj na słowa- nie jest skazany. A gospodarzem był lepszym niż obecny on coś budował a ten tylko potrafi donosić do prokuratury, policji, cba, abw itp. Ciekawe czym się zajmie jak mu zabraknie osób na które można zgonić całą swoją nieudolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andress napisał:
Zauważyłem pewną zależność: gdzie temat o Czubku, tam Marysieńka oraz jej mądrości wszelakie i obrona niewinnie skazanego gospodarnego i cudownego Pana Byłego Burmistrza.
Tak sie składa, że w posusze informacji takie tematy przeważają. I moze z Twojej strony wygląda to na obronę, a jak dla mnie sa to wyłącznie uwagi dotyczące wielkości i jakości zarzutów, jakie zostały mu postawione. W porównaniu z tym ile było krzyku przed wyborami jest to marnizna wytaczana na siłę, do której w dalszym ciagu musicie dorabiac swoją wyobraźnie widząc go juz jako skazanego. I ja nigdzie nigdy nie pisałam o byłym cudownym panu burmistrzu. Na LKR nie brakuje śladów mojej krytyki z czasów jego urzędowania. Tylko, ze Tobie w głowie sie nie miesci, ze do tego typu spraw mozna inaczej podchodzic niz kierując sie samymi względami politycznymi. I tak przy okazji spytam. Co z zarzutami w sprawie wyłudzonych zawyżonych subwencji oswiatowych, które rzekomo miały byc zagarnięte? Swego czasu zwolennicy burmistrza Włodarczyka huczeli az o tym na LKR, a teraz jakos tak przycichło. Czyzby okazało sie, że nie przywłaszczył ich sobie? PS.Jestes nowym, jeszcze nie wykazanym w spisie pracowników UM, jego urzędnikiem, siedzącym blisko nowej władzy? Bo to chyba Ty na LKR zacząłeś zamieszczac informacje z zatrzymań członków byłej ekipy. A takich informacji warując pod urzędem sie nie zdobywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...