Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były dyrektor szpitala w Lubartowie prezesem KPWiK

Utworzony przez muza, 1 kwietnia 2011 o 19:22 Powrót do artykułu
Co za głupia rada nadzorcza- przecież Dudziak wszędzie już był i nic nie zrobił (ciekawe kto za tym stoi) W Lubartowie szpital robił długi ale on pobory pobierał , starosta go odwołał . to nie Rada nadzorcza tego nieudacznika po zaocznym KU L-u powołała go na prezesa żeby robił długi co za dziadoska rada nadzorcza w tym KMPiG
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze, że studia "zrobił" na KUL-U jak był wojewodą. Teraz ma posadę jak znalazł - toż to "FACHOWIEC" od wszystkiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie sprawdził się tu to może sprawdzi sie tam tak jak w polskim filmnie lat 70 nic w tym kraju sie nie zmieniło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan dyrektor Dudział bedąc w dyrektorem szpitala w Lubartowie zasłynął ściąganiem do szpitala swoich znajomych których zatrudniał i dawał im dośc dobre pobory,nawet pracował tutaj jego kuzyn i notoryczny pijak ,a jeszcze narazie pracuje jego znajoma kadrowa ze świdnika która jest osoba mało kompetentną ,przypuszczam że do Kraśnika takze sciagnie swoich ludzi ,którzy nigdzie długo miejsca nie zagrzali bo są tak kompetentni jak sam Dudziak.sam wasz nowy dyrektor to lepszy leser po zwolnieniu go ze stanowisaka dyrektora bardzo długo przebywał na zwolnieniu lekarskim i dzięki temu pobierał wysokie pobory wyrzudzcie go dopoki jest czas !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieliści Czubińskiego to dlaczego nie możecie mieć specjalisty od wszystkich dziedzin Dudziaka ,pracownik LPEC Lublin wyrzucony przez załoge,dyrektor szpitala w Lubartowie wyrzucony za brak kompetencji,podpisywanie umów niekorzystnych dla szpitala ,czasami bez ich czytania ,zatrudnianie swoich przydupasów ,notorycznych głąbów i pijaków KRAŚNIKU PRZEJRZYJ NA OCZY NIE IDZ TA DROGĄ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pasuje do obecnych władz idealnie, Burmistrz który udaje że jest urzędnikiem zastępca na sterydach i ten najważniejszy sterujący z drugiego rzędu Poseł S. Towarzystwo się dobiera, ciekawe dla kogo jeszcze trzeba zrobić miejsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież jest 1 kwietnia, mam nadzieje, że to dlatego ta informacja, bo jeśli nie to--> proponuję prześledzić działania(osiągnięcia) w Lubartowskim szpitalu tego wybitnego specjalisty.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[ Nie ma litości dla naszego nieszczęśliwego MIASTA. Nowy prezio to oczywisty " strzał w stopę " M.W. W KPWIK jest kilka osób z poza starego układu zasługujących na awans. Podczas kampanii wyborczej koło Włodarczyka pokazywało się kilka osób, które nie budziły by większych kontrowersji na stanowisku prezesa .K T O wsadził K R A Ś N I K O W I takiego prezia-G N I O T A ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczytałam i muszę przyznać, ze rzeczywiście nieciekawie sie zapowiada. Może to i żarcik aprilisowy. Na stronie BIP brakuje potwierdzonej informacji o wyniku naboru. Ale takie jaja robili by sobie z chłopa? Chyba że chcieli tym, żeby docenic wybór po kolesiostwie. A tak przy okazji. Samochód KPWiK sprzedany, a nowy pan prezes bądzie kupował drozszy i lepszy? A moze tak w ramach krasnickich oszczędnosci remoncik gabinetu jest juz zaplanowany?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Remoncik gabinetu i sauna na zapleczu, tego możecie się spodziewać po tym fachowcu od wszystkiego. Panie, miej w opiece kraśniczan, bo bardzo tej opieki będą potrzebowali . Za nimi bowiem jest Prawo, przed nimi dopiero Sprawiedliwość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie krępujcie się i napiszcie jakiej partii on jest członkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najważniejsze jest to "że młodzi nie chcą wyjeżdżać z Kraśnika", bo Nowy Burmistrz obiecał im to podczas kampanii,a tu klops - kolejny "fachowiec" jest spoza Kraśnika, co go jedynie łączy to kolesiostwo z Posłem S. i tym Wickiem na sterydach :-) szkoda miasta...wstyd P. Włodarczyk, wstyd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zobaczcie jaka propaganda na stronie Miasta - "doświadczony menager" dobry żart na 1 kwietnia :-) http://krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1190&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 a jak został w poprzednich zakładów pracy zwolniony ten Pan - ktoś śledził to?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawie i coraz ciekawiej, sami wybitni specjaliści, doświadczeni w zarządzani i nie wiadomo czym jeszcze, większość spoza Kraśnika, bo tu pewnie sami nieudacznicy zostali albo co gorsza "złodzieje" zatrudnieni przez byłego włodarza... żal patrzeć i słuchać... będzie 4 lata słychać tylko o sukcesach władzy polegających na rozliczaniu przeszłości... bo ZERO koncepcji i strategii zarządzania miastem... a dobór kadry o pomstę do nieba woła... ale cóż macie coście chcieli, z deszczu pod rynnę... miało być tak pięknie, a jest jak zwykle...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poseł Jarosław S. wraz z Burmistrzem Mirosławem W. uważa 100 tysięcy mieszkańców Powiatu Kraśnickiego za ludzi niewykształconych, niekompetentnych, generalnie niegodnych zaufania a co za tym idzie niegodnych piastowania stanowiska prezesa spółki miasta Kraśnik. Na stanowisko prezesa KPWiK został powołany Waldemar Dudziak, ostatnio piastował stanowisko dyrektora SP ZOZ w Lubartowie. Oto przytoczę kilka opinii mieszkańców Lubartowa na temat odwołania pana Dudziaka z tego stanowiska : Napisano 28 maj 2010 - 17:05 #4 Ani związkowiec, ani wojewoda, ani menadżer. Znany z wybudowania sobie w firmie prywatnej łazienki. A oto co na temat tej osoby pisze Wikipedia: Waldemar Dudziak (ur. 1955 w Lublinie) – polski związkowiec, wojewoda lubelski w latach 2000-2001. Ukończył studia magisterskie w Instytucie Zarządzania i Marketingu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Przez wiele lat pracował w Fabryce Samochodów Ciężarowych. Od 1980 należy do NSZZ "Solidarność". W 1992 został członkiem zarządu regionu związku, do 1998 był sekretarzem i skarbnikiem, następnie do 2000 jego przewodniczącym[1]. 28 lutego 2000 został powołany na stanowisko wojewody lubelskiego. Funkcję tę pełnił do końca rządu Jerzego Buzka, tj. do 22 października 2001. Od 2002 był wiceprezesem Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, następnie do 2007 prezesem tego przedsiębiorstwa. Tak to jest z przedsiębiorstwami, jak do zarządzania wyznacza się działaczy związkowych..... Napisano 29 maj 2010 - 15:40 #7 O Jej!!! POMOCY !!! Kto teraz przygarnie Waldzia? On nie może długo być bez pracy!!! Waldzio zawsze chciał być na kierowniczym stanowisku. Niestety nigdzie długo nie zagrzał miejsca. KOCHANI KOLEDZY POMÓŻCIE!!!!!!!!! Napisano 31 maj 2010 - 12:53 #10 cóż Pan Dudziak podkreślał wielokrotnie, że ma świetne przygotowanie z zakresu zarządzania (chyba chodziło mu o te studia eksternistyczne, gdzie dostał KUL-owski kwit) żeby zostać wojewodą w 2000 r. czasy teraz takie, że trudno o dobrych fachowców... ...porozsyłał swoje cv.....i na pewno takiego ..menagera'' ktoś przygarnie gwarantuje, że...położy następny zakład.. w trybie ekspresowym A może pokaż Pan Panie Dudziak coś Pan wart....przestań Pan ,,chorować'', odejdź z zadłużonego zakładu z honorem, a nie obciążasz Pan go kosztem swojego zwolnienia lekarskiego..... i stwórz Pan swoje przedsiębiorstwo. Powodzenia Panu w dalszej nieudolności działania. Taki dyrektor, manager, jak i .....związkowiec.. Napisano 31 maj 2010 - 14:18 #11 Wykształcenie zdobywał razem panią wicestarostą Bielińską. Dzięki tej znajomości miał mocną pisowską ochronę jako dyrektor szpitala. Pełna lektura : http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100528/LUBARTOW/324886142 I „Waldzia” przygarnął poseł Jarosław S. Panie Burmistrzu, Panie Pośle jako mieszkaniec Kraśnika czuje się jak by tą nominacją ktoś mi napluł w twarz!!! Po prostu brak słów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Panie Pawle podziwiam za precyzje i wnikliwość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co by tu jeszcze spieprzyć ? Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kraśniku !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a gdzie są ci kraśniccy specjaliści, dlaczego nie przystąpili do konkursu????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no właśnie, pewnie mieli info jak będzie wygladała ta praca - tzn kogo maja się słuchac, i jest jak zwykle....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To już w kraśniku zabrakło mądrych ludzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: