Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były komendant Straży Miejskiej wrócił do pracy

Utworzony przez rops i juz, 21 lutego 2013 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Gość napisał:
czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
A co tu ma do rzeczy honor ? Człowiek zwolniony niesłusznie idzie do sądu. I jak widać sąd orzekł prawomocnie . Więc dalsza dyskusja powinna dotyczyć totalnego braku honoru Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów... Najlepiej wychodzi im ustawianie fotoradaru na prostej drodze gdzie brak zagrozenia. Równie dobrze czepiaja sie parkowania na chodniku przy przepisowym 1.6 przejscia. Ale gdy Gurba zastawial brame pozarowa na narutowicza to bylo okej. osobiście powiedialem Im o grupie wywalajacej kosze w parku ale była 21:55 a chłopaki tylko do 22 pracują a musieli jeszcze hotdoga na bliskiej zjeść. więc jeszcze raz pytam za co im płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już czas rozwiązać Straż miejska w Kraśniku jak i w innych miastach rozwiązano wystarczy policja i tak nie maja co robić. tam gdzie potrzeba to ich nie ma tylko aby zabrać kase od kierowców a cwaniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawid napisał:
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów.
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych? To bardzo interesująca kwota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych? To bardzo interesująca kwota...
Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem wypowiedź na ostatniej sesji, czy Pan Różyński przed zwolnieniem go z pracy ( juz chyba 3 próba ) uciekł na zwolnienie lekarskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
Władza ma w głębokiej pogardzie gawiedź i nie będzie dzieliła się z nią swoją wiedzą. Jej wystarczy, że powie gawiedzi, że gawiedź ma wysupłać z kieszeni 8 000 000 i już! Ważne, żeby kolesiom nic złego się nie stało i nie zbiednieli zbytnio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam nowego komendanta i wiem ze to bardzo miły człowiek a uważam że straż miejska jest potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...