Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
he he he, w Kraśniku jest jeszcze "lepiej" niż za rządów P. Cz........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten odbity Krasnik, to 28 członków PiS, z czego znaczna część członków to ludzie z sąsiednich gmin? To w takim razie czym sa, co stanowią pozostali mieszkańcy Kraśnika, w ilości ok. 36 tysiecy, którzy nie zostali odbici spod panowania vice burmistrza Stawiarskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, ha, hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mam pytanie dla wszytkich którzy uprawiają poliykę. Dlaczego tak sie o głupstwa obrażacie się?. Jeżeli deklarujecie się być osobami publicznymi wobec tego musicie wszytkie opinie znosić dobre i te obrażliwe a nie oskarżać się. Dla mnie osobiście to dziecinada i brak szacunku dla wyborców. Bo z byle czego robić wielkie "alooo" to po prostu brak słów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obrazanie sie idzie od góry. Ale tak to jest jak u takiego polityka poczucie własnej wartosci przerasta go samego i przy tym sie zapomina mu sie, że w brudnej i obłudnej polityce osiagnęło sie cos tylko dzięki tym wyborcom, których później ma sie za nic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że UTUCZONE ŚWINKI OD CZUBKA już nie mają stołków dla mnie to bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na tuczenie innych, od znachorka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy reżimowa telewizja TV KWAŚNIK jeszcze nadaje i komu teraz liże du_p_ę ? I za czyje pieniążki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary już przy kompach, muszą odpowiadać i atakować wszystkich a w niedziele obowiązkowo do koscioła.TV Krasnik juz przeszkadza TV TRWAM juz nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja Kraśnik ma się świetnie ponieważ ma spore pole do popisu, rządzący dają wiele tematów do audycji.Natomiast rzetelność i tak zwany obiektywizm dziennikarski pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TV KWAŚNIK zmieniło sponsora zamiast facjaty CZUBKA teraz jest wszechobecna facjata Starosty - TADEUSZA WOJTAKA - sponsorem obecnie jest Starostwo . Ramówka ta sama pozostała...., dwie msze oczywiście z T. Wojtakiem w pierwszym rzędzie, dwie szkoły w odwiedzinach oczywiście z T. Wojtakiem obok chorągwi, jakiś wypadek na Urzędowskiej i ... szafa gra. No i cykliczne "never ending story" czyli Radni - Bezradni z budynku urzędu stanu cywilnego czyli.... coś na wzór mody na sukces. Im ktoś głupszy tym częsciej przy mikrofonie i więcej czsu antenowego zajmuje .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek doskonałe zdjęcie! Znowu piłeś? Weź no się ogarnij i nie pij, bo ciśnienia nie trzymasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akadem napisał:
Jarek doskonałe zdjęcie! Znowu piłeś? Weź no się ogarnij i nie pij, bo ciśnienia nie trzymasz...
hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Stawiarski gdyby spadł z poziomu swojego EGO na poziom sojwgo IQ, to mógłby się nawet zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P i sy zaczynają się kąsać. Dopadły do mięsa i walczą o jak największy kawałek dla siebie. Dopóki goniły wspólnie łup nawet żaden nie pomyślał żeby warknąć jeden na drugiego. Wspólne zdjęcia i libacje, a tu taki zgrzyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda_polska napisał:
Myślę, że Stawiarski gdyby spadł z poziomu swojego EGO na poziom sojwgo IQ, to mógłby się nawet zabić
A nie lepiej zrobić jak dawniej?. Wybrać sekundantów, dać panom pistolety i niech się strzelają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili głupio a nawet bardzo głupio. Zniszczyli swoich ludzi po wyborach to sam wyleciał z parlamentu. Teraz chce dowalić kolejnemu urojonemu wrogowi i wyleci z PISu. A potem z samorządu całkiem. Głupia gra. Zdjęcie chyba tłumaczy dlaczego tak głupia ta gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne oceznurować internet.........a jak....... zanim cos sie napisze zglaszac w urzedzie miasta jesli przejdzie pozytywne testy na ''judasizm'' to won! kurcze nie tak dawno wlaczyl kondor teraz łysy......oj ten kraj chyli sie ku upadkowi.....niedlugo beda teczki zakładac i inwigilowac zeby tylko reke na pulsie trzymac....szarpia to mieso ale niewiele zostalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy gdybym np. napisał na facebooku, że któryś z polityków kraśnickiej PO jest judaszem bo zdradził swojego byłego burmistrza (wiadomo którego i wiadomo który polityk PO) to poszedł by pozew do sądu? Proszę napisać mi czy tak ? Ja odpowiedź znam. A wy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telemaniak napisał:
TV KWAŚNIK zmieniło sponsora zamiast facjaty CZUBKA teraz jest wszechobecna facjata Starosty - TADEUSZA WOJTAKA - sponsorem obecnie jest Starostwo . Ramówka ta sama pozostała...., dwie msze oczywiście z T. Wojtakiem w pierwszym rzędzie, dwie szkoły w odwiedzinach oczywiście z T. Wojtakiem obok chorągwi, jakiś wypadek na Urzędowskiej i ... szafa gra. No i cykliczne "never ending story" czyli Radni - Bezradni z budynku urzędu stanu cywilnego czyli.... coś na wzór mody na sukces. Im ktoś głupszy tym częsciej przy mikrofonie i więcej czsu antenowego zajmuje .....
sponsoruje bo zrzutę robią nauczyciele i pracownicy podległych jednostek - jakby mieli zapłacić za wybory to na słupach wisiałyby zdjęcia rozmiaru legitymacyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...