Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyklęci dalej działają ...A to dadzą komuś po ryju, a to zdemolują ławki , czy wywrócą śmietniczki , a to komuś porysują samochód ...Ach ,ci bohaterowie wyklęci ,ze też cały czas muszą walczyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczne PODSYCANIE NIENAWIŚCI JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:     1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kółkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...   Tylko w kwietniu internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):       1) „NEWSWEEKz dn. 5.IV.2016 r. w artyKULe: Polska katolicka albo żadna”. Narodowcy zakłócili wystawę w TarnowieoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „FAKT24.PL”z dn. 5.IV.2016 r. w artyKULe: Kaczyński postawi się biskupom. Będzie konflikt?oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „DZIENNIK ŁÓDZKIz dn. 4.IV.2016 r. w artyKULe: Przerwana msza w kościele św. Anny. Poseł Stanisław Pięta zawiadamia prokuraturę oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   4) „SUPEREXPRESSz dn. 6.IV.2016 r. w artyKULe: 1}PiS wycofuje się z zakazu aborcji ; 2}CENNIK usług KOŚCIELNYCH w Polsce. Ile kosztuje ŚLUB, POGRZEB, CHRZEST. Czy tylko słynne CO ŁASKA” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.       ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!         Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!     Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie tracz pana glupie pomysly siegaja zenitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był radny Tracz jak cichaczem, bez jakiejkolwiek dyskusji i jawnego głosowania klepnięto tak znaczną podwyżkę cen wody i ścieków?  Czemu nie poszedł za przykładem innych miast gdzie o podwyżkach się merytorycznie dyskutuje?  Wiem, wiem, dyskusja i głosowanie poprzez podniesienie ręki nie było wygodne dla radnych PiS.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dylemat czy do Was pisać... Jestem w połowie pomiędzy 50-60- lat, niech młodzież sobie policzy... Wychowywał mnie m.in. mój Dziadek (rocznik 1899), który mi wpajał, że po wojnie grasowali bandyci, którzy chodzili po wsiach, mieli przy sobie pistolety (co było wówczas rzadkie), rabowali ubrania - zwłaszcza buty, rabowali koce, odzież grubą tzn. ciepłą, szabrowali zapalniczki do papierosów, niejako przy okazji wyprowadzali kobiety za wieś ... gdzie je gwałcili, mój Dziadek znał ich z widzenia, bo byli w Jego wieku lub podobnym, a dzisiaj widzimy, że to byli ... żołnierze wyklęci. Piszę z małej litery świadomie, bo to jest zwykłą patologia. Przed chwilą wróciłem z Ukrainy i widziałem cierpiących ludzi w związku z wojną z Rosją. Proszę, aby w 2016 roku, gdzie organizujemy Światowe Dni Młodzieży, opamiętać się. Nie jestem debilem, mam stopień naukowy doktora nauk humanistycznych i bardzo mnie boli, kiedy promujemy = bandytów, morderców, gwałcicieli, czyli żołnierzy wyklętych, a nie prowadzimy rozsądnego dialogu. Opamiętajmy się, nie promujmy w Polsce dzisiaj czyli w XXI wieku po prostu przestępców, którzy uciekli z domów. Dzisiaj byliby ścigani za gwałty i alimenty, jacy z nich żołnierze wyklęci. Prawdziwych Żołnierzy Wyklętych (świadomie piszę z dużej litery byłoby w Polsce ze dwóch może trzech, inni to są dzisiejsi dewianci, dalej dopowiedzcie sobie sami) Zastanówmy się naprawdę kim był Lalek z okolic Piask... ile kobiet zgwałcił, którym dzisiaj odmawiamy aborcji. Apeluję o rozsądek... można mnie aresztować i spalić jak czarownicę... szkoda pisać, niech różni patologiczni ziobryści i różni patologiczni zielińscy and ułaskawieni bandyci kamińscy aresztują mnie .... piszę o tych tuzach świadomie z małej litery, jak takie prostactwo doszło do stanowisk rządowych, dokąd my zmierzamy. Jeśli opublikują mój wpis, to poczytajcie sobie Arystotelesa, Sokratesa and innych bandziorów z Grecji, to dowiecie się, skąd się wzięła patologia... tzn. demokracja. Już końcowy wniosek: rozwiązać patologiczny ipn, a wszelkie teczki przekazać do archiwum akt nowy, to niebawem zobaczymy, że pracownicy ipn to nowe pokolenie żołnierzy wyklętych...patologia pogania patologię. A;e::: ile kasy nas to kosztuje !!! Ile kasy płacisz Kolego na dewiantów??? Sądzisz, że ci pseudoprcownicy z ipn robią to za darmo??? Zarabiają powyżej 11 tysięcy co miesiąc i Ty na tych darmozjadów płacisz.. gratuluję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dylemat czy do Was pisać... Jestem w połowie pomiędzy 50-60- lat, niech młodzież sobie policzy... Wychowywał mnie m.in. mój Dziadek (rocznik 1899), który mi wpajał, że po wojnie grasowali bandyci, którzy chodzili po wsiach, mieli przy sobie pistolety (co było wówczas rzadkie), rabowali ubrania - zwłaszcza buty, rabowali koce, odzież grubą tzn. ciepłą, szabrowali zapalniczki do papierosów, niejako przy okazji wyprowadzali kobiety za wieś ... gdzie je gwałcili, mój Dziadek znał ich z widzenia, bo byli w Jego wieku lub podobnym, a dzisiaj widzimy, że to byli ... żołnierze wyklęci. Piszę z małej litery świadomie, bo to jest zwykłą patologia. Przed chwilą wróciłem z Ukrainy i widziałem cierpiących ludzi w związku z wojną z Rosją. Proszę, aby w 2016 roku, gdzie organizujemy Światowe Dni Młodzieży, opamiętać się. Nie jestem debilem, mam stopień naukowy doktora nauk humanistycznych i bardzo mnie boli, kiedy promujemy = bandytów, morderców, gwałcicieli, czyli żołnierzy wyklętych, a nie prowadzimy rozsądnego dialogu. Opamiętajmy się, nie promujmy w Polsce dzisiaj czyli w XXI wieku po prostu przestępców, którzy uciekli z domów. Dzisiaj byliby ścigani za gwałty i alimenty, jacy z nich żołnierze wyklęci. Prawdziwych Żołnierzy Wyklętych (świadomie piszę z dużej litery byłoby w Polsce ze dwóch może trzech, inni to są dzisiejsi dewianci, dalej dopowiedzcie sobie sami) Zastanówmy się naprawdę kim był Lalek z okolic Piask... ile kobiet zgwałcił, którym dzisiaj odmawiamy aborcji. Apeluję o rozsądek... można mnie aresztować i spalić jak czarownicę... szkoda pisać, niech różni patologiczni ziobryści i różni patologiczni zielińscy and ułaskawieni bandyci kamińscy aresztują mnie .... piszę o tych tuzach świadomie z małej litery, jak takie prostactwo doszło do stanowisk rządowych, dokąd my zmierzamy. Jeśli opublikują mój wpis, to poczytajcie sobie Arystotelesa, Sokratesa and innych bandziorów z Grecji, to dowiecie się, skąd się wzięła patologia... tzn. demokracja. Już końcowy wniosek: rozwiązać patologiczny ipn, a wszelkie teczki przekazać do archiwum akt nowy, to niebawem zobaczymy, że pracownicy ipn to nowe pokolenie żołnierzy wyklętych...patologia pogania patologię. A;e::: ile kasy nas to kosztuje !!! Ile kasy płacisz Kolego na dewiantów??? Sądzisz, że ci pseudoprcownicy z ipn robią to za darmo??? Zarabiają powyżej 11 tysięcy co miesiąc i Ty na tych darmozjadów płacisz.. gratuluję
Trafione !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Tracz to się powinien chyba leczyć. Chłopie jak ty chcesz poświęcić pomnik partyzanta w parku. Kto to widział, co ty masz z tymi żołnierzami, jakiś zadawniony kompleks czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnych wybieraliśmy po to by reprezentowali interesy mieszkańców a nie realizowali jakieś swoje chore fobie, właśnie , gdzie człowieku byłeś jak były takie duże podwyżki wody i podatku od nieruchomości? Od tego czy taki pomnik będzie stał czy nie nie zależą koszty utrzymania mojej rodziny. Zajmij się pan ważniejszymi sprawami , mam nadzieję, że już ludzie więcej się na pana nie nabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnych wybieraliśmy po to by reprezentowali interesy mieszkańców a nie realizowali jakieś swoje chore fobie, właśnie , gdzie człowieku byłeś jak były takie duże podwyżki wody i podatku od nieruchomości? Od tego czy taki pomnik będzie stał czy nie nie zależą koszty utrzymania mojej rodziny. Zajmij się pan ważniejszymi sprawami , mam nadzieję, że już ludzie więcej się na pana nie nabiorą.
panie tracz nie klej pan wody pana propozycje to tylko tani populizm ; popiersia pomniki to tani chwyt największym pomnikiem jest ludzka pamięć; a zresztą co pan wiesz o bohaterach zacznijmy od tego;  weź pan załatw jakies miejsca pracy; rzuc p[omysł na gospodarkę, ekonomie a nie ble ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dylemat czy do Was pisać... Jestem w połowie pomiędzy 50-60- lat, niech młodzież sobie policzy... Wychowywał mnie m.in. mój Dziadek (rocznik 1899), który mi wpajał, że po wojnie grasowali bandyci, którzy chodzili po wsiach, mieli przy sobie pistolety (co było wówczas rzadkie), rabowali ubrania - zwłaszcza buty, rabowali koce, odzież grubą tzn. ciepłą, szabrowali zapalniczki do papierosów, niejako przy okazji wyprowadzali kobiety za wieś ... gdzie je gwałcili, mój Dziadek znał ich z widzenia, bo byli w Jego wieku lub podobnym, a dzisiaj widzimy, że to byli ... żołnierze wyklęci. Piszę z małej litery świadomie, bo to jest zwykłą patologia. Przed chwilą wróciłem z Ukrainy i widziałem cierpiących ludzi w związku z wojną z Rosją. Proszę, aby w 2016 roku, gdzie organizujemy Światowe Dni Młodzieży, opamiętać się. Nie jestem debilem, mam stopień naukowy doktora nauk humanistycznych i bardzo mnie boli, kiedy promujemy = bandytów, morderców, gwałcicieli, czyli żołnierzy wyklętych, a nie prowadzimy rozsądnego dialogu. Opamiętajmy się, nie promujmy w Polsce dzisiaj czyli w XXI wieku po prostu przestępców, którzy uciekli z domów. Dzisiaj byliby ścigani za gwałty i alimenty, jacy z nich żołnierze wyklęci. Prawdziwych Żołnierzy Wyklętych (świadomie piszę z dużej litery byłoby w Polsce ze dwóch może trzech, inni to są dzisiejsi dewianci, dalej dopowiedzcie sobie sami) Zastanówmy się naprawdę kim był Lalek z okolic Piask... ile kobiet zgwałcił, którym dzisiaj odmawiamy aborcji. Apeluję o rozsądek... można mnie aresztować i spalić jak czarownicę... szkoda pisać, niech różni patologiczni ziobryści i różni patologiczni zielińscy and ułaskawieni bandyci kamińscy aresztują mnie .... piszę o tych tuzach świadomie z małej litery, jak takie prostactwo doszło do stanowisk rządowych, dokąd my zmierzamy. Jeśli opublikują mój wpis, to poczytajcie sobie Arystotelesa, Sokratesa and innych bandziorów z Grecji, to dowiecie się, skąd się wzięła patologia... tzn. demokracja. Już końcowy wniosek: rozwiązać patologiczny ipn, a wszelkie teczki przekazać do archiwum akt nowy, to niebawem zobaczymy, że pracownicy ipn to nowe pokolenie żołnierzy wyklętych...patologia pogania patologię. A;e::: ile kasy nas to kosztuje !!! Ile kasy płacisz Kolego na dewiantów??? Sądzisz, że ci pseudoprcownicy z ipn robią to za darmo??? Zarabiają powyżej 11 tysięcy co miesiąc i Ty na tych darmozjadów płacisz.. gratuluję...
Nie wiem z czego masz doktorat ale umysł jedno kierunkowy skoro ludzi ściganych już w 1944 r a po wojnie wręcz likwidowanych porównujesz  do band zwyczajnych złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyklęci - przeklęci. raz bohaterstwo, raz barbarzyństwo. Dlaczego wpadamy w tym temacie w takie skrajności???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z czego masz doktorat ale umysł jedno kierunkowy skoro ludzi ściganych już w 1944 r a po wojnie wręcz likwidowanych porównujesz  do band zwyczajnych złodziej.
  bez doktoratu wiem że wielu z nich to zwykli mordercy i złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Wychowywał mnie m.in. mój Dziadek (rocznik 1899), który mi wpajał, że po wojnie grasowali bandyci, którzy chodzili po wsiach, mieli przy sobie pistolety (co było wówczas rzadkie), rabowali ubrania - zwłaszcza buty, rabowali koce, odzież grubą tzn. ciepłą, szabrowali zapalniczki do papierosów, niejako przy okazji wyprowadzali kobiety za wieś ... gdzie je gwałcili, mój Dziadek znał ich z widzenia, bo byli w Jego wieku lub podobnym, a dzisiaj widzimy, że to byli ... żołnierze wyklęci. Piszę z małej litery świadomie, bo to jest zwykłą patologia. .
Konkretnie - kto, i gdzie chodził ? Jaka nazwa oddziału, pseudonim dowódcy, komu podporządkowany ? Bo jeśli nie, to serwujesz jako kolejny "bajędę z 1000 i jednej nocy" :) I coś mi się widzi, że twój dziadziuś był tzw. "utrwalaczem władzy ludowej", czyli zwykłym, komunistycznym ścierwem wysługującym się Sowietom w walce Antykomunistycznym Podziemiem Zbrojnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...