Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA na tropie Wilka. Poseł odpowie przed prokuratorem

Utworzony przez zakrzowiak, 14 lipca 2011 r. o 21:04 Powrót do artykułu
JAN napisał:
A nasz były wójt Zakrzówka [Andrzej C] nawet nie miał z kim się oprowadzać . Ciemnota poszła głosować na niego nie wiedząc jaki bat ukręcił na ich DU**. Pół gminy miała być podsłuchiwana a druga połowa sprawdzana alkomatem .Gratulacje dla tych co głosowali na niego.
Mam nadzieję, że to ten Jan, o którym myślę, a mianowicie ojciec panującego. Wstyd Panie Janie, wstyd!!!! Pan Andrzej zawsze z szacunkiem odnosił się do petentów, nigdy nie przyniósł wstydu urzędowi, który piastował. Cała afera podsłuchowa to wymysł Grzegorza i jego ojca. Całe noce spędzali w urzędzie jak młody L wygrał wybory, szukali i szukali, a że nic nie znaleźli musieli takie g…o rozdmuchać. Co do obecnego wójta, sposób w jaki traktuje ludzi budzi niemałe kontrowersje. Nie umie się zachować, oddać szacunku starszym od siebie. Zatrudnia kolesi z PO, ale to typowe dla tej partii. Właściwie to nie sam rządzi, ale „świeta trójca zakrzowska”- wójt, ojciec i pleban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina napisał:
Mam nadzieję, że to ten Jan, o którym myślę, a mianowicie ojciec panującego. Wstyd Panie Janie, wstyd!!!! Pan Andrzej zawsze z szacunkiem odnosił się do petentów, nigdy nie przyniósł wstydu urzędowi, który piastował. Cała afera podsłuchowa to wymysł Grzegorza i jego ojca. Całe noce spędzali w urzędzie jak młody L wygrał wybory, szukali i szukali, a że nic nie znaleźli musieli takie g…o rozdmuchać. Co do obecnego wójta, sposób w jaki traktuje ludzi budzi niemałe kontrowersje. Nie umie się zachować, oddać szacunku starszym od siebie. Zatrudnia kolesi z PO, ale to typowe dla tej partii. Właściwie to nie sam rządzi, ale „świeta trójca zakrzowska”- wójt, ojciec i pleban.
A kto tam nowy jest w urzędzie, bo jakoś ciężko zauważyć zmiany. Oczywiście poza byłą panią sekretarz, która nic nie robiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rp.pl/artykul/688363.html łoj, rozdmuchali sprawę, chyba to przypadłość posłów niezależnie od przynależności partyjnej. Ale czy za pracę o charakterze społecznym się karze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
http://www.rp.pl/artykul/688363.html łoj, rozdmuchali sprawę, chyba to przypadłość posłów niezależnie od przynależności partyjnej. Ale czy za pracę o charakterze społecznym się karze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
http://www.rp.pl/artykul/688363.html łoj, rozdmuchali sprawę, chyba to przypadłość posłów niezależnie od przynależności partyjnej. Ale czy za pracę o charakterze społecznym się karze?
co to za link ? a co do pracy to w obecnych czasach nie ma harytatywki nawet na kopa w d... trzeba zarobić - więc nie pisz że ktoś za free coś robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szanuje Posla Wilka, staral sie pomoc krasnickiej pilce. To kandydat ktory kampanie wyborcza prowadzi przez caly okres kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowiek napisał:
A ja szanuje Posla Wilka, staral sie pomoc krasnickiej pilce. To kandydat ktory kampanie wyborcza prowadzi przez caly okres kadencji.
Panie pośle, niech Pan sobie przypomni jak za Pana panowania, w KPC-u byli fikcyjnie zatrudnieni piłkarze Stali. Niech Pan wyjaśni swoją pracę w SUK-u i co z pieniędzmi jakie wpłacił Pan za nielegalne zatrudnienie Czubińskiego. Co dalej ze sprawą haraczy jakie wpłacali wam w zamian za stanowiska poddani, dlaczego mimo zeznań świadków sprawa ucichła. Niech Pan opublikuje zdjęcie które obiecał pokazać Czubiński, kto faktycznie kierował samochodem UM kiedy wracaliście z Węgier. Pan grał pierwsze skrzypce jako przewodniczący komisji przy ubezwłasnowolnieniu IPN-u. Dlaczego podpisał się Pan pod planem budowy dróg ,który zakładał rezygnacje z trasy s-19 i obwodnicy Kraśnika. Czy prawdą jest ,że bierze Pan czynny udział w przygotowaniach do realizacji obietnicy Sawickiej ,czyli prywatyzacji kraśnickiego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie piszmy kto co wie o zatrudnianiu osób w Krasniku : - córka pana Kusiaka w KPWIK - mąż Posyniak w Urzędzie Pracy - siostra Ćwikły w Urzędzie Pracy - E. Opoka w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie - Wojtan w FŁT - K.Choma w KPM - B.Mucha w Gminie chyba w Zakrzówku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='oberski' timestamp='1311066664' post='503489'] ludzie piszmy kto co wie o zatrudnianiu osób w Krasniku : - córka pana Kusiaka w KPWIK - mąż Posyniak w Urzędzie Pracy - siostra Ćwikły w Urzędzie Pracy - E. Opoka w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie - Wojtan w FŁT - K.Choma w KPM - B.Mucha w Gminie chyba w Zakrzówku [/quo plytkie insynuacje, powinni byc bezrobotni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy Posła S. - Urząd Miasta Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie jest takie że Lepszego posła jak Wojciech Wilk to w Kraśniku nie mieliśmy i miec nie będziemy wiec nie zmarnujmy szansy, dużo zrobił dla dzielnicy Fabrycznej tj: Pomoc dla FŁT, Graniczna jak i Starej dzielnicy tj: Obwodnica........ szkoda że mamy burmistrza takiego jakiego mamy bo i by jeszcze była Urzędowska zrobiona ale cóż bedziemy musieli poczekac jeszcze trzy lata az sie władza w miescie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek Wilk dużo zrobił dla Krasnika i Lubelszczyzny.... Aby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście niech każdy pracuje napisałem po to, żeby zweryfikować wiadomości moje i sie dowiedzieć o innych zatrudnieniach a nie po to żeby kogoś rozliczać nie taka intencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co to za link ? a co do pracy to w obecnych czasach nie ma harytatywki nawet na kopa w d... trzeba zarobić - więc nie pisz że ktoś za free coś robi
Link do kolejnego artykułu gazety, która pociągnęła temat z ITVL. Wielu ludzi mam sobie przychylnych, potrafią działać za free. Współczuję doświadczeń, ale taka karma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bercik napisał:
Wojtek Wilk dużo zrobił dla Krasnika i Lubelszczyzny.... Aby tak dalej
Pozdrowienia dla pracowników bióra poselskiego Wilka. Coś słabo udzielacie się jeszcze na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Pozdrowienia dla pracowników bióra poselskiego Wilka. Coś słabo udzielacie się jeszcze na forach.
Nie bióra, tylko biura. W dzisiejszych czasach wystarczy podczas pisania sprawdzić, czy "trudny" wyraz nie jest podkreślony na czerwono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Pozdrowienia dla pracowników bióra poselskiego Wilka. Coś słabo udzielacie się jeszcze na forach.
jak się dowiedziałam ostatnio, pracownicy biura poselskiego mają zakaz pisania na forach internetowych, Poseł im powiedział żeby zajęli się robotą, a nie pierdołami - BRAWO Panie Pośle - tak dalej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bióra, tylko biura. W dzisiejszych czasach wystarczy podczas pisania sprawdzić, czy "trudny" wyraz nie jest podkreślony na czerwono.
Jak się nie ma argumetuf to się czypio łortogrofi :-)))) Pozdrawiam wszystkich brązowonosych z poprzedniej ekipy kochanej władzuni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rem napisał:
Jak się nie ma argumetuf to się czypio łortogrofi :-)))) Pozdrawiam wszystkich brązowonosych z poprzedniej ekipy kochanej władzuni.
Im więcej piszesz, tym bardziej potwierdzasz żeś kiep Proszę o jeszcze ku chwale promowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek tyle zrobił dla naszego miasta, dlaczego ktoś bezpodstawnie go oskarża... wszystko to jest wyssane z palca... a robi to pewnie pan S.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...