Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA na tropie Wilka. Poseł odpowie przed prokuratorem

Utworzony przez zakrzowiak, 14 lipca 2011 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Nosil Wilk razy kilka....poniesli i Wilka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Ales się bracie zapluł od uprawiania tej "polityki miłości, zgody i pokoju"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
zacinasz się? Goń do logopedy, może pomoże?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
A teraz to już nerwica natręctw! Lecz sie bracie, lecz! Pigułki pomogą. Może. A jak nie, to sanatorium pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody krasnik napisał:
Lepszy niż Włodarczyk jest Dubiel. To ten nakręca Pinokia i robi dobrą minę, uczeń Czu, dużo się nauczył. Szemrana ekipa skupia się jedynie na tym jak kogoś wsypać, zwolnić, może się napić dobrej wódy, nic nie robią dla miasta. Widzicie to . Gdzie te miejsca pracy. zagłosowaliśmy na Włodarczyka i musimy spiep.... z Kraśnika. Mam żal do siebie że na nich postawiłem. Jak można zmienić władze samorządowe. Ktoś zna receptę?
USTAWA z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym. (Dz. U. Nr 88, poz., 985) (zmiany: Dz. U. z 2002 r. Nr 23, poz. 220, Nr 113, poz. 984 oraz Nr 153, poz. 1271, z 2004 r. Nr 102, poz. 1055, z 2005 r. Nr 175, poz. 1457 oraz z 2007 r. Nr 112, poz. 766)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za precz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marianna napisał:
Jak widzę kampania wyborcza się zaczęła, co do Pana Posła - porządny człowiek, jak źle zrobił to na pewno nie bedzie uciekał od odpowiedzialności - powodzenia Panie Pośle a przy okazji - drugi Poseł oprowadzał się z Wójtem Cieślą, tylko oprowadzali się bo trochę "wiało" a potem samochodem się jeździło...a potem dziwne rzeczy się działy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
Na przykład tej subwencji w sp3?No i kto wtedy był w tej szkole dyrektorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
Żadnych sprzeczności. Kłamstwa nie popieram lecz piętnuj.Wytłumacz mi jak przezwiska mogą zastąpić argumenty argument jest jeden te osoby kłamią. Wymienione przeze mnie osoby to nie klasa tylko konkretne osoby. Szanuję wybór społeczeństwa ale oczekuje dotrzymania przedwyborczych obietnic. Jak na razie to typowe TKM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...