Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zarzuca posłowi Wojciechowi Wilkowi złamanie prawa

Utworzony przez mieszkaniec, 14 lipca 2011 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Do wyborów duch Czubińskiego pociągnie za sobą całe kraśnickie PełO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Do wyborów duch Czubińskiego pociągnie za sobą całe kraśnickie PełO.
Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to inni posłowie też działali w zarządach naszych lokalnych klubów sportowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pozostaje jeszcze tylko Czerw i Babisz do odstrzału. Poczekamy, zobaczymy. W Urzędach Gmin Szastarce i Zakrzówku miejsca pracy czekają na spadochroniarzy od Czubińskiego, już sporo zatrudnionych, oczywiście po "wygranych konkursach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kombik napisał:
Z tego co wiem to inni posłowie też działali w zarządach naszych lokalnych klubów sportowych.
Konkretne przykłady może podasz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek popełnia błędy... ale nadal jest człowiekiem Widać że zaczyna się kampania wyborcza- WOJTEK nie daj się- jesteśmy z TOBĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubisia odstrzelili a teraz chcą się zabrać za jednego z tych porządnych ludzi. Nie ładnie panie pośle Jarosławie S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być- Chłopina nawet złotówki za to nie wziął a Wy tu halo robicie - spójrz najpierw na siebie czy jesteś krystaliczny a potem dopiero oceniaj ludzi!! Nie daj sie chłopie bo tu w Kraśniku lekkiego życia nie masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty Pisior napisał:
Czubisia odstrzelili a teraz chcą się zabrać za jednego z tych porządnych ludzi. Nie ładnie panie pośle Jarosławie S.
Aaa co ma do tego poseł Stawiarski???. Może on też nasłał CBA na Palikota!!!. Nie zauważasz tumanie faktu walki frakcji Schetyny i Grabarczyka ze sobą w łonie lokalnej PO. To są efekty tych wojenek. Poseł Wilk za bardzo uzależniony był od Czu. który trzymał sztamę z Palikotem. Teraz Wilk zbiera owoce tego romansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważne zarzuty są wtedy gdy ktoś pobiera wynagrodzenie za swoje funkcje, a gdy to robi za darmo - to jest WOLONTARIAT. Panie Pośle tak trzymać i zdrówka życzę bo podejrzewam ze to dopiero początek batalii o mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykłe przeoczenie a nie afera - chłopina dostaje baty za to ze jest cacy - niestety takie chore klimaty panują w całym kraju. niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopina tu lekko nie ma! Trzymaj się, to nie zarzuty tylko jakiś bełkot ataku politycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wzajemne podsrywanie wewnątrz PO. Jak się ma w sondażach ponad 50 procent, to się nie walczy z opozycją, ale bierze za swoich. Tylko dlaczego do cholery dalej ma rządzić PO? Jak śpiewał Rosiewicz? WYSTARCZY CZTERY ZIOBRA, A POLSKA BĘDZIE DOBRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera... skoro nie dostał za to żadnej zapłaty to o co chodzi? Wydaje mi się, że to dobrze, że się angażuje w "sprawy lokalne", przecież mógłby zagospodarować ten czas zupełnie inaczej. Chyba ktoś chce obsmarować Posła przed wyborami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, zaczyna się nagonka na porządnych ludzi...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój - e tam co to za afera skoro on nawet złotówki na tym nie zarobił.... żenada dla autora tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jak nie poseł S Wilka podp... przecież to ten sam elektorat. W.W to dobry człowiek a zawistna i mściwa bestia co niszczy wszystko co napotka na swej drodze jeszcze za te swoje plugawe poczynania słono zapłaci. Słyszy się na mieście co ludzie gadają o nim i nowej ekipie ti M.W, uczeń pana posła Dubiel, którą struje. Sam nie wiem też co byłoby lepsze dla nas żeby poszedł do tej stolicy czy nasze miasto ma dalej pomagać ciągnąć na dno. A miałem nadzieję że nie będzie ingerował w lokalną politykę, ale jestem głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu trzeba upatrywać roli posła Stawiarskiego. Jak się nie ma własnych zasług to trzeba pogrążyć tego co je ma. Nieładnie panie Stawiarski. Myśli Pan, że te metody rodem z IV RP zapewnią panu stołek na Wiejskiej? Spokojnie, nawet jak się pan nie dostanie do Sejmu to burmistrz Włodarczyk spłaci wobec pana dług i jakiś wakat znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to afera!!! Koń by się uśmiał! Widać że kampania wyborcza się zaczęła. Życzyłabym sobie i innym, żeby w naszym parlamencie zasiadali tylko tacy szlachetni i uczciwi ludzie jak Pan poseł Wilk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk z Czubińskim grubsze interesy robili. Całe PO to partia ludzi nieuczciwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...