Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zarzuca posłowi Wojciechowi Wilkowi złamanie prawa

Utworzony przez mieszkaniec, 14 lipca 2011 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Walka o miejsca na listach w PO trwa i kolega koledze podkłada świnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretycznie nie wziął a praktycznie wzioł i to bardzo dużo, złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celina napisał:
i tu trzeba upatrywać roli posła Stawiarskiego. Jak się nie ma własnych zasług to trzeba pogrążyć tego co je ma. Nieładnie panie Stawiarski. Myśli Pan, że te metody rodem z IV RP zapewnią panu stołek na Wiejskiej? Spokojnie, nawet jak się pan nie dostanie do Sejmu to burmistrz Włodarczyk spłaci wobec pana dług i jakiś wakat znajdzie.
Oczywista sprawa , że to afera sztucznie rozdmuchana przez pana Stawiarskiego. Czasami mam wrażenie , że Pan Stawiarski sam szuka sobie problemów , a nawet je tworzy. Afera wymyślona zapewne wraz z panem Jachem i cała Pisiarską świtą przy jakimś piwku. Ułańskiej fantazji panu Stawiarskiemu z pewnością nie braknie. Ciekawe czym zaskoczy nas wkrótce? Bo , że zaskoczy to pewne , przecież on słynie z nieczystych zagrań. Ładna nam się szykuje kampania.Panu posłowi Stawiarskiemu, jeśli nie dostanie się do sejmu, wróżę karierę w showbiznesie jako hardcorowy koksu II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzegam drodzy internalci przed rzucaniem oszczerstw bo to rze was nikt nie widzi to nie oznacza ze jestescie bezkarni troche pomyślunku i rozwagi i zycze trzezwosci myslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał 18 napisał:
Przestrzegam drodzy internalci przed rzucaniem oszczerstw bo to rze was nikt nie widzi to nie oznacza ze jestescie bezkarni troche pomyślunku i rozwagi i zycze trzezwosci myslenia
Ja miałem do czynienia z posłem Wilkiem kiedy był jeszcze wice.Niekompetentny i niesłowny facet.Ciekawi mnie dlaczego mimo zeznań świadków z 2008 roku nie postawiono mu zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na odmianę miałam do czynienia z posłem Stawiarskim jeszcze jak był starostą. cham i gbur. To jest moje zdanie na temat tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka ,poniosą i wilka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał 18 napisał:
Przestrzegam drodzy internalci przed rzucaniem oszczerstw bo to rze was nikt nie widzi to nie oznacza ze jestescie bezkarni troche pomyślunku i rozwagi i zycze trzezwosci myslenia
przestrzegam Cię Michale 18 przed pisaniem z błędami gdyż się wszyscy śmieją z Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojtku Kraśnik z Panem ,prosimy owięcej załatwiania spraw które wstydu Panu nieprzyniosą,a wzmocnią panską pozycje,przeciwnikom wstyd że nic niepotrafią coś dobrego zrobić,co załatwił Pański kolega poseł JS nic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam styczność z posłem Wilkiem, kiedy przyszłam do niego jako zwykła interesantka. I tu bardzo miłe zaskoczenie, pogodny, ciepły człowiek, a do tego pomocna dłoń z jego strony i serdeczność. Panie pośle, dziękuję i życzę Panu, aby sprawował Pan poselski mandat kolejną kadencję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że będąc po prawie tak sie wkopał. przeciez to było bardziej niz pewne, że opozycja wczesniej czy później wykorzysta ten fakt. Czy pełnienie tej funkcji było tego warte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja miałem do czynienia z posłem Wilkiem kiedy był jeszcze wice.Niekompetentny i niesłowny facet.Ciekawi mnie dlaczego mimo zeznań świadków z 2008 roku nie postawiono mu zarzutów.
Gościu jeżeli ty twierdzisz, że poseł Wilk jest niekompetentny, to popatrz na tę zgraje, która teraz siedzi w urzędzie. Szczytem ignoranctwa, niekompetencji i tchórzostwa wykazuje się pan burmistrz Włodarczyk ze swoją świtą. Jedynie co potrafią, to niszczyć innym życie, grzebać się w gównie,ryć pod ludźmi i donosić na nich różnym trzyliterowym instytucją. Ciekawi mnie tylko jedno - kiedy ktoś przyjrzy się wreszcie umorzeniom podatków od nieruchomości lokalnemu szpitalowi w powiązaniu z kontraktem super-specjalisty uzdrowiciela W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
top1 napisał:
Panie Wojtku Kraśnik z Panem ,prosimy owięcej załatwiania spraw które wstydu Panu nieprzyniosą,a wzmocnią panską pozycje,przeciwnikom wstyd że nic niepotrafią coś dobrego zrobić,co załatwił Pański kolega poseł JS nic....
Elektoracie, do szkół! Błędy ortograficzne to obciach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Wilk jest politykiem, z którego inni powinni brać przykład! Kompetentny i pomocny innym ludziom. Ta "afera" to zwykły hak przedwyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu Włodarczyk niech Pan wywali z Urzędu resztę tych niekompetentnych urzędasów zatrudnionych przez Pana poprzednika. Sami na tym forum przyznają się że są gamoniami. A najgorsze że działają na szkodę urzędu i miasta i jeszcze chwalą się tym na forach wypisując jacy to w urzędzie pracownicy są deb***ni i niedouczeni. No no ale "fachowców" pozatrudniał Czu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj nam Boże tylko takie afery z udziałem polityków i tylko takie "złamania prawa". Jeżeli nawet doszło do uchybień wobec prawa to dotychczasowa postawa, praca i życzliwość wobec ludzi Pana Wojciecha Wilka spokojnie wykupują jego "winny". Przecież to dmuchana afera! Smrodzik i bąki posła JS wrażenie mogą zrobić wyłącznie na PiSkorzach. Wiem jedno te społeczeństwo potrafi wybaczyć księżą pedofilię ale za pracę na rzecz lokalnej społeczności, bez jakiegokolwiek wynagrodzenia ale naruszającej prawo w sposób niezamyślony gotowi są Judasze człowieka oskarżyć, osądzić i jeszcze sami by chcieli zostać "katem społecznym". Zapomnieli słów "... widzisz cierń w oku brata swego, a nie dostrzegasz belki w oku swoim..." - smutne jak za coś tak błahego ludzie zawistni za wszelka cenę chcą zniszczyć naprawdę dobrego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda_polska napisał:
Gościu jeżeli ty twierdzisz, że poseł Wilk jest niekompetentny,
Twierdzę ,że jest niekompetentny leń. Czubiński pstryknął paluszkiem a on jak mały piesek z wywaloneym jezorem skamlał u jego stóp i robił to co Pan wymyślił. Poseł Wilk ma za uszami jeszcze inne sprawy które są znane prokuraturze,a zniewiadomych powodów nie wychodzą na jaw. Może czekaja aż straci imunitet?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów widac robote PISOWCÓW a Dziennik Wschodni widze to ich gazeta. Skąd My to znamy? czyz nie z wyborów samorzadowych, ta sama historia, beda teraz ukazywac sie artykuły oczerniajace niewinnych ludzi, potem kopie roznoszone po domach i moze znów uda się wygrac w ten szachrajski sposób wybory!! Poseł PIs, z Burmistrzem na czele, kolejne miesiace nic nie beda robic tylko knuć! A w UM dalej marazm i brak dyscypliny pracy, juz nie wiem czy z 5 urzedników pracuje tam, siedza w socjalnych pokojach i ciesza się z laby jaka mają, a po co sie przepracowywac, przecież pensyjka wpłynie na konto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNICZANKA napisał:
Znów widac robote PISOWCÓW a Dziennik Wschodni widze to ich gazeta. Skąd My to znamy? czyz nie z wyborów samorzadowych, ta sama historia, beda teraz ukazywac sie artykuły oczerniajace niewinnych ludzi, potem kopie roznoszone po domach i moze znów uda się wygrac w ten szachrajski sposób wybory!! Poseł PIs, z Burmistrzem na czele, kolejne miesiace nic nie beda robic tylko knuć! A w UM dalej marazm i brak dyscypliny pracy, juz nie wiem czy z 5 urzedników pracuje tam, siedza w socjalnych pokojach i ciesza się z laby jaka mają, a po co sie przepracowywac, przecież pensyjka wpłynie na konto!
To jak najszybciej łodarczyk powinien tę bandę niekompetentych urzędasów zatrudnionych przez Czu. pognać z UM. "Kraśniczanko" swoimi postami potwierdzasz jaka banda nieudaczników wcześniej rządziła miastem. A teraz Włodarczyk z trudem radzi sobie z ich szkodliwym działaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to, co teraz się dzieje w Kraśniku zakrawa wręcz na jakąś paranoję. Poseł Wilk w porównaniu ze Stawiarskim to zupełnie inny kaliber człowieka. Stawiarski mógłby za Wilkiem książki nosić, jeżeli chodzi o kompetencje, uczciwość i kulturę osobistą. Stawiarski jest po prostu szeregowym żołnierzem Kaczyńskiego, który moim zdaniem powinien zostać postawiony przed Trybunał Stanu za sprawę Blidy. I nie tylko zresztą. Za 4 lata rządów, które jeżeli trwały by do dzisiaj, zniszczyły by Polskę. Mielibyśmy pewnie na polskich ulicach takie sceny, jakie dzieją się w Grecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...