Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zarzuca posłowi Wojciechowi Wilkowi złamanie prawa

Utworzony przez mieszkaniec, 14 lipca 2011 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Za to płazem uchodzą wszystkie świństwa Włodarczyka i krzywda jaką wyrządza uczciwym ludziom. Wywindował się na stołek dzięki dobrej koniunkturze a sadzi się jakby rzeczywiście uwierzył, że jest dobry. Ciekawe co o tych ewidentnych świństwch, jakie czyni jego Wieki Przyjaciel, sądzi Biskup Lubelski, pewnie rozgrzesza go po cichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Za to płazem uchodzą wszystkie świństwa Włodarczyka i krzywda jaką wyrządza uczciwym ludziom. Wywindował się na stołek dzięki dobrej koniunkturze a sadzi się jakby rzeczywiście uwierzył, że jest dobry. Ciekawe co o tych ewidentnych świństwch, jakie czyni jego Wieki Przyjaciel, sądzi Biskup Lubelski, pewnie rozgrzesza go po cichu.
Kąsasz na oślep, po omacku. Jak brakuje argumentów, to najlepiej przyczepić się i zgonić winę na kościół? Ot, taka palikotowa demokracja...Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msciwosc, zazdrosc, zawisc. Najgorszy motor dzialan "zyczliwych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzją jest chodzić do kościoła, przyjmować komunię i twierdzić że jest się dobrym katolikiem, kiedy niszczy się ludzi, pluje się na wyborców i nie przestrzega się podstawowych przykazań kościelnych, Dekalogo. Jak Panu nie wstyd burmistrzu. W częstochowie zawierza Pan Krasnik Matce Bożej, a później z nienawiścią i agresją niszczy pan mieszkańców , którzy pana wybrali. Wstyd, oj wstyd.niech pan zrezygnje z funkcji burmistrz jesli pan nie potrafi sznować ludz. nie dorósł pan do niej. Pół roku rządów i taka fatalna cenzura i opinie o panu na mieście. Nie słyszałem nic dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pół roku rządów i taka fatalna cenzura i opinie o panu na mieście. Nie słyszałem nic dobrego
A Ja wręcz przeciwnie,słyszę same pozytywy i czasami neutralność.Natomiast okropnie ludzie psioczą na urzędników jacy w spadku zostali po Czubińskim.Panie Włodarczyk odstawił Pan nie więcej jak 10% zatwardziałych ,zepsutych ludzi którzy szkodzili "miastu". Miej Pan jaja i odstaw resztę,bo nie ruszymy z miejsca.Niekompetencja tych ludzi krzywdzi innych,czas podjąć męską decyzję i wymienić personel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ireneusz napisał:
A Ja wręcz przeciwnie,słyszę same pozytywy i czasami neutralność.Natomiast okropnie ludzie psioczą na urzędników jacy w spadku zostali po Czubińskim.Panie Włodarczyk odstawił Pan nie więcej jak 10% zatwardziałych ,zepsutych ludzi którzy szkodzili "miastu". Miej Pan jaja i odstaw resztę,bo nie ruszymy z miejsca.Niekompetencja tych ludzi krzywdzi innych,czas podjąć męską decyzję i wymienić personel.
Po wymianie wszystkich, wtedy to dopiero będzie niekompetencja, ze nic nie załatwimy. Tak jak i teraz pełna dezorientacja, bo nie ma komu zamieścic dokładnych informacji. I tym sposobem w dniu jutrzejszym zacznie sie bieganie po bankach. Gdybym nie zaglądała na stronę miasta, to starym zwyczajem udałabym się po co miesięczny odbiór świadczenia do BS, ale że zmienił sie bank obsługujący konto urzędu, to pewnie i ten sam wypłaca świadczenia. Który to jest dokładnie, czy tez mamy sobie do Lublina jeżdzic odbierac pieniądze? Tak ciężko wraz z informacją o nowym koncie miasta było podac nazwę i adres krasnickiego banku. Przeciez to jest zwykłe lekcewazenie ludzi.
Ostatnio edytowany 21 lipca 2011 r. o 20:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tak jak i teraz pełna dezorientacja, bo nie ma komu zamieścic dokładnych informacji.
No to wnieś skarge do UM ,zeby wywalili na pysk Daniela Niedziałka oraz Flapisa którzy odpowiedzialni sa za wpisy na stronnie UM. Obaj zatrudnieni przez Czubińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kąsasz na oślep, po omacku. Jak brakuje argumentów, to najlepiej przyczepić się i zgonić winę na kościół? Ot, taka palikotowa demokracja...Tfu!
A co może do mnie na imieniny Biskup przyjeżdżał. A mohery zza płota patrzały i żaden moher nie ośmielił sie zagłosować inaczej niż na Wielkiego Przyjaciela. A pluć to sobie możesz na kłamcę i oszusta co myśli że został wybrany dzięki swoim walorom a nie manipulacji wyborczej popełnionej na społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to wnieś skarge do UM ,zeby wywalili na pysk Daniela Niedziałka oraz Flapisa którzy odpowiedzialni sa za wpisy na stronnie UM. Obaj zatrudnieni przez Czubińskiego.
Myśle, ze obaj nie piszą nic poza tym, co im głowno dowodzący każą.A władza zwierzchnia uznała, że krasnickiemu motłochowi nie potrzebna taka informacja i jak chcą pieniędzy to niech sobie pobiegają po bankach aż w koncu trafią do tego właściwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No toś se pokrzyczał A i tak nikt się ciebie nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo! to na dwie zmiany pracujesz? Nadliczbowe trzepiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dla miasta i dla ludzi będzie jak ta niedojda odejdzie, Mnie nie każe nikt pisać. Nie jestem partyjny ale myśle, że z tym gównem w mieście trza coś zrobić ludzie zróbta coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Lepiej dla miasta i dla ludzi będzie jak ta niedojda odejdzie, Mnie nie każe nikt pisać. Nie jestem partyjny ale myśle, że z tym gównem w mieście trza coś zrobić ludzie zróbta coś
Ja twierdze ,że musi odejsc około 50 niedojd urzędników ,bo jak nie to bedziemy dreptać w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z czubińskim.czubiński musi siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja twierdze ,że musi odejsc około 50 niedojd urzędników ,bo jak nie to bedziemy dreptać w miejscu.
A ja sie moge spytac o konkrety? Mozesz podac chociaż kilka przykładów urzędników niedojdów i napisac co masz im do zarzucenia oraz w jaki sposob ich niedojstwo ma wpływ na realizację celów nowej władzy, że aż z ich powodu drepcze w miejscu. Czy może chodzi o to, ze władza znalazła sobie pretekst, żeby winę za własną nieudolnosc zrzucic na tych ludzi i szukać okazji do ich pozbycia się, żeby zwolnili stanowiska pracy dla jej protegowanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownikow z doswiadczeniem na bez doswiadczen, ale za to z duza wdziecznoscia i przekonaniem ze teraz jest lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...