Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zaproście Behemoth \m/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jesli jest to zgodne z obowiazujacym w kraju prawem, to niech sobie robia. Na mnie liczyc nie powinni. Od czterdziestu szesciu lat unikam Kosciola, niczym przyslowiowy diabel swieconej wody... Zyja jednak wsrod nas osobnicy rodzaju ludzkiego, ltorzy maja potrzebe bliskich kontaktow z ksiezmi, a wiec niech ich utrzymuja z wlasnych srodkow... Nie mam nic przeciw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jesli jest to zgodne z obowiazujacym w kraju prawem, to niech sobie robia. Na mnie liczyc nie powinni. Od czterdziestu szesciu lat unikam Kosciola, niczym przyslowiowy diabel swieconej wody... Zyja jednak wsrod nas osobnicy rodzaju ludzkiego, ltorzy maja potrzebe bliskich kontaktow z ksiezmi, a wiec niech ich utrzymuja z wlasnych srodkow... Nie mam nic przeciw!
Dowartościowałeś się tym wpisem? No, bo dowiodłeś wielkiej odwagi pisząc taki post. Po prostu bohater! Ale ja też nie mam nic przeciw / to żeby nie było, że jest inaczej/. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa upadł na głowę, albo mu zaszkodziły jakieś używki!!! Na budowie nie dokończonej to sobie po cichu może zrobić siku, a nie zwoływać tam ludzi, bo prawo tego zabrania !!! Co jeszcze kuriozalnego wymyśli ten człowiek, zanim go stąd ludzie wywiozą na taczkach? Cegiełkami niech się zajmuje p.Poseniak i reszta, a nie urzędnik opłacany z miejskiej kasy (jak długo jeszcze?) I niech to kościółkowe towarzystwo wreszcie przestanie się plątać po urzędach i zawracać głowę burmistrzowi i in. A pan burmistrz to może im dać symbolicznie 100zł datku, a jak ma więcej to proponuję dać jakiemuś bezrobotnemu co nie ma zasiłku, a ma dzieci na utrzymaniu, albo samotnej matce, i niech się lepiej zainteresuje w jakiej wysokości opieka społeczna wypłaca zapomogi. Kościół nie wspomaga biednych, tylko zdziera jeszcze z nich kasę nawet za pogrzeby. To jest służba boża i powołanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto i kraj się wyludnia, mieszkańcy coraz ubożsi, ale księży i kościołów coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowane były przecież inne kościoły w Kraśniku i okolicy, też były zbiórki, ale bez takich wygłupów, bez podpinania się do budżetu i takiej medialnej tuby, takiego lamentowania na całą Polskę. To jest jakaś rozbuchana ponad miarę inwestycja?   Jest prosty sposób na zebranie brakujących środków na ten dach. Biskup powinien zaapelować tydzień wcześniej do wiernych, aby każdy przyniósł w niedzielę na mszę symboliczną złotówkę i położył na tacy. Jedna niedziela i mamy około 650 tys. złotych, bo ostatnie liczenie wiernych na niedzielnych mszach w całej Archidiecezji Lubelskiej dało taki wynik. A więc można z powagą, bez medialnej głupawki pomóc kraśnickiej parafii... tylko trzeba chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady też nie były skończone ,a dopuścili do ruchu.Niech inspektor budowlany poczyta na jakich prawach ich dopuszczono.A jeszcze lepiej zobaczy w kalendarz kiedy są wybory samorządowe.Ta funkcja jest kadencyjna zależna od opcji politycznej w samorządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady też nie były skończone ,a dopuścili do ruchu.Niech inspektor budowlany poczyta na jakich prawach ich dopuszczono.A jeszcze lepiej zobaczy w kalendarz kiedy są wybory samorządowe.Ta funkcja jest kadencyjna zależna od opcji politycznej w samorządzie.
  Ale po co ten jazgot ! Te spory... angażowanie inspektorów, burmistrza, radnych. Ogłosić jednorazową zbiórkę w kościołach symbolicznej złotówy i po kłopocie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jasne: w Polsce jest totalitaryzm, a nie żadna demokracja. Jeśli ludzie przegłosowali na co chcą wydać własne pieniądze, a "władza" i nie pozwala to się nazywa komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest krzyk o dach. A czy Ci ludzie co krzyczą o dach zdają sobie sprawę, że potem trzeba będzie kolejne pieniądze na tynki, posadzki, ołtarze, zdobienia, organy, wykończenie, elektrykę itp. itd. ??? I co wtedy? Dalej będzie szukanie kasy i robienie takich cyrków ? Może lepiej taką dużą plebanią sprzedać i kasę na kościół przeznaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypowiedzi "Jana" to bardzo dobrze, że takie władze są, bo nasze społeczeństwo nie jest gotowe na demokracje, oczywiście to starsze. Jako młody mieszkaniec Kraśnika mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiegokolwiek dofinansowania tej budowli oraz, że zacofani emeryci skończą robić z naszego miasta cyrk. Również tyczy się to naszego szanownego burmistrza. Zajmij się społeczeństwem, brakiem pracy i brudem na ulicach a nie wspieraniem fanatycznych katoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypowiedzi "Jana" to bardzo dobrze, że takie władze są, bo nasze społeczeństwo nie jest gotowe na demokracje, oczywiście to starsze. Jako młody mieszkaniec Kraśnika mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiegokolwiek dofinansowania tej budowli oraz, że zacofani emeryci skończą robić z naszego miasta cyrk. Również tyczy się to naszego szanownego burmistrza. Zajmij się społeczeństwem, brakiem pracy i brudem na ulicach a nie wspieraniem fanatycznych katoli
Krzysiu! Wytrzyj gile, bo ci wiszą u nosa i zasłaniają widok. Ci, tak pogardzani przez ciebie emeryci, to często ludzie dużo lepiej od ciebie wykształceni, a wyrzuceni na siłę z pracy, żeby ustąpić takim jak ty: z gorącą, "nowoczesną" głową, o wielkich aspiracjach i zerowych umiejętnościach. Jak przestaniesz wyrzucać papierki i puszki po piwie, to na ulicach będzie czysto - i nie ma co do tego mieszać burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz wszyscy wiemy co by bylo w Polsce gdyby nie prawny zakaz finansowania kosciola z panstwowych pieniedzy.   czas zakonczyc wyplacanie pensji i skladki zus za nauczanie religii w szkolach demokratyczna czy totalitarna mamona.   matka z ojcem niech dziecko religii ucza z chrzestnymi bo od tego sa. babki z dziadkami moga sie z dziecmi modlic skoro ksieza tylko za pieniadze wiary ucza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koncercie zagrać ma Behemoth i inne heavy metalowe zespoły haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas również zakończyć płacenie z pieniędzy podatników oszołomom z różnych partii politycznych, bo jak pokazują powyższe przykłady, ich działania powodują całkowite wymóżdżenie społeczeństwa. Niechaj partyjni utrzymują się ze swoich składek i ewentualnej tacy, żeby było sprawiedliwie i żeby im zazdrość nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu! Wytrzyj gile, bo ci wiszą u nosa i zasłaniają widok. Ci, tak pogardzani przez ciebie emeryci, to często ludzie dużo lepiej od ciebie wykształceni, a wyrzuceni na siłę z pracy, żeby ustąpić takim jak ty: z gorącą, "nowoczesną" głową, o wielkich aspiracjach i zerowych umiejętnościach. Jak przestaniesz wyrzucać papierki i puszki po piwie, to na ulicach będzie czysto - i nie ma co do tego mieszać burmistrza.
  Rozczaruję, nikt mi nie ustępuje miejsca bo uczę się pod okiem starszego, doświadczonego pracownika. Dwa, z autopsji wiem, że tacy pracujący emeryci mają do kościoła stosunek lekko mówiąc obojętny. Ale co ja młody mogę wiedzieć. Doświadczony Pan piszę, że śmiecę to z pewnością śmiecę i nie wiem o czym mówię. I jak w tym kraju ma być dobrze, gdy ludzie taki mają stosunek do młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukienkowi do roboty , a nie na żebry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukienkowi do roboty , a nie na żebry
  Na całym swiecie działalność pozyskiwania funduszy od prywatnych darczyńców, czyli tzw. fundraising, jest rzecza normalną. Tylko w naszym porąbanym kraju nazywa się to żebractwem - w sytuacji, kiedy fundraiserów zatrudniaja najwieksze instytucje na świecie - Luwr, Oksford, etc. Życze parafianom wszystkiego najlepszego, pokazcie urzędasom co potraficie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypowiedzi "Jana" to bardzo dobrze, że takie władze są, bo nasze społeczeństwo nie jest gotowe na demokracje, oczywiście to starsze. Jako młody mieszkaniec Kraśnika mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiegokolwiek dofinansowania tej budowli oraz, że zacofani emeryci skończą robić z naszego miasta cyrk. Również tyczy się to naszego szanownego burmistrza. Zajmij się społeczeństwem, brakiem pracy i brudem na ulicach a nie wspieraniem fanatycznych katoli
No Krzysiu, to się twój mentor zapewne ucieszy, jak się dowie, że taki "nowoczesny Krzyś" uważa starszych za zacofanych i fanatycznych katoli. No, ale starsi są zbyt mało delikatni dla takich "nowoczesnych" i urażają ich krytyką. Nie płacz Krzysiu, wytrzyj nosek:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady też nie były skończone ,a dopuścili do ruchu.Niech inspektor budowlany poczyta na jakich prawach ich dopuszczono.A jeszcze lepiej zobaczy w kalendarz kiedy są wybory samorządowe.Ta funkcja jest kadencyjna zależna od opcji politycznej w samorządzie.
Otóż pan inspektor budowlany jest w powiecie od niepamietnych czasów można rzec. A jest tak długo bo głupot nie robił a co mozna było to przymykał oko fachowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...