Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą się pozbyć pizzerii, bo śmierdzi im w domach

Utworzony przez pizzaman, 9 października 2009 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Ja żądze tym miastem i jak komuś się nie podoba to w...! Mam pacholkow wszędzie w PUPie szkołach Starostwie i chyba sami nie chcecie wiedzie gdzie! heheh! Nawet Afganistan jest ze mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy coś się dzieje w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno zamykaja pizzer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
Czy coś się dzieje w tej sprawie?
Tak. Inspektor Budowlany nakazał (ze względu na szereg nieprawidłowości) wstrzymać działalnośc "hallo pizza" przy ul.Urzędowskiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O..... to ciekawe ,czyli jest coś na rzeczy?To chyba jakaś faktycznie śmierdząca sprawa,że nadzór budowlany zainteresował się tą sprawą,a co na to sanepid?Ja pierdzielę,współczuję tym mieszkańcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i było na rzeczy,miasto bezprawia.......!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem całą burzliwą dyskusję. Przeczytałem bo sam jestem żywo zainteresowany takim problemem. Czy inspektor nakazał zamkniecie lokalu? I czy lokal faktycznie został zamknięty? Jeżeli tak to gratuluję mieszkańcom, bo sam wiem bardzo dobrze jak teraz odetchnęli. I w przenośni i dosłownie. Mam tez parę pytań związanych z tym tematem. I nie ukrywam, ze bardzo liczę na pomoc bardziej doświadczonych ode mnie. 1. Do kogo należy pisać w podobnej sprawie? 2. Czy sa jakieś normy i przepisy regulujące tego typu działalność? Czyli, krótko mówiąc - jak zacząć walczyć z pizzerią i co zrobić, aby odnieść sukces, taki jak Wy odnieśliście? Pozdrawiam wszystkich mogących oddychać świeżym powietrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...