Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcemy skateparku w mieście

Utworzony przez łysa, 18 września 2007 r. o 13:48 Powrót do artykułu
hahah Romek :] hahah :] a ja tez sie podpisałam jak mnie jakies dzieci napadły a co :] kazdy musi miec swe miejsce zabawy, tylko niektorym rosna naturalnie owe miejsca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman to i tak sie wszędzie pozabija dla niego nie ma bezpiecznego miejsca :D (no może jest jedno ale bez klamek ) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde jestwas tam pewnie ..troche...jak w kazdym miescie i misteczku polski wiec wybudujcie im ten skatepark ale zeby mialo to rece i nogi! coz z tego ze w lbn wybudowali skatepark jesli jest w oplakanym stanie po zimie! nikt tego nie sprzata musimy sami go doprowadzac do uzytecznosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było by super jak by zrobiły to bym częściej przyjeżdzał do kraśnika na deseczke żeby pośmigać pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eno eno Roman Chcemy Skateparku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...