Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chłopaki do wzięcia

Utworzony przez Samotne serce, 4 kwietnia 2013 r. o 14:37
Oglądacie "Chłopaków do wzięcia"? Jak pomóc osobom z niskim wykształceniem, mieszkającym na wsi, bez dostępu do internetu , w znalezieniu drugiej połówki? (temat potrzebny mi do pracy zaliczeniowej,proszę o odpowiedź)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak te chłopki roztropki małorolne radziły sobie przez ostanie setki lat w tej materii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oglądaliście miłosny biznes i tych wariatów? Co za głupie programy,a uczestnicy godni politowania.Całe szczęście,że to nie Polacy.Wiadomo...u nas ci tego dostatek i pierwyj sort. Z małymi wyjątkami. Chłopaków do wzięcia chyba też kiedyś obejrzałam,ale to "nieszczęśliwi" ludzie. Czasami może i wartościowi,ale takie łajzy,że coś strasznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aloj napisał:
A oglądaliście miłosny biznes i tych wariatów? Co za głupie programy,a uczestnicy godni politowania.Całe szczęście,że to nie Polacy.Wiadomo...u nas ci tego dostatek i pierwyj sort. Z małymi wyjątkami. Chłopaków do wzięcia chyba też kiedyś obejrzałam,ale to "nieszczęśliwi" ludzie. Czasami może i wartościowi,ale takie łajzy,że coś strasznego.
właśnie........ łąjzy sam jestem taki i jakoś tak z oporami z wielkim trudem ożeniłem się też można powiedzieć z łajzą i spłodziłem dwie kolejne łajzy więc lepiej zeby łąjzy się nie parowały i nie rozmnażały bo nic dobrego z tego nie wyniknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
właśnie........ łąjzy sam jestem taki i jakoś tak z oporami z wielkim trudem ożeniłem się też można powiedzieć z łajzą i spłodziłem dwie kolejne łajzy więc lepiej zeby łąjzy się nie parowały i nie rozmnażały bo nic dobrego z tego nie wyniknie
Nie sądzę,że jesteś taką łajzą...im brakuje raczej samokrytycyzmu.Ożeniłeś się,dokonałeś wyboru,masz dzieci,a to przecież już powód do radości.Co do parowania się ludzi działa to raczej na zasadzie kontrastu:zaradny z łajzą...,powolny z energicznym,choleryk z sangwinikiem czy flegmatykiem,pracowity z leniem itp. Często uzupełniamy się wzajemnie i zawsze dwoje to nie jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...