Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka wywróciła się na rondzie

Utworzony przez babiaz, 2 września 2013 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Baby to potrafią hehe,kto dał jej prawojazdy nawet taki samochud pzewrucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nadal robią takie wąskie ronda, niech wybudują wszędzie ronda turbinowe, będzie jeszcze ciekawiej... Dramat. Wystarczy popatrzeć jak zachowują sie ciężarówki na rundach, gdy np najezdzają na kostkę, zjezdzajac z pasa, bo z powodu długości naczepy nie są w stanie skręcić.. Pól biedy jeśli taka kostka i trochę miejsca awaryjnego -jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nadal robią takie wąskie ronda, niech wybudują wszędzie ronda turbinowe, będzie jeszcze ciekawiej... Dramat. Wystarczy popatrzeć jak zachowują sie ciężarówki na rundach, gdy np najezdzają na kostkę, zjezdzajac z pasa, bo z powodu długości naczepy nie są w stanie skręcić.. Pól biedy jeśli taka kostka i trochę miejsca awaryjnego -jest....
Tylko, że tutaj winę ponosi kierowca - nie dostosował prędkości. A tak jest, gdy ma się zielonego pojęcia o fizyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby to potrafią hehe,kto dał jej prawojazdy nawet taki samochud pzewrucić
A Tobie proponuję się do szkoły podstawowej wrócić - obecnie jest "nabór", mamy wrzesień i to początek. Takie błędy "sadzić" - to szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę za mała prędkość....im się zawsze śpieszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tym rondem codziennie rano. Niestety TIRy jadąc z góry (od Kielc) czasami nawet nie zwalniają, nie patrząc przy tym czy ktoś jest na rondzie czy nie, tylko przy znacznej prędkości chcą pokonać to rondo.   I to są kierowcy zawodowi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jest znowu korek na Janowskiej od strony ronda, i to sięgający do miasta - kierowcy się niecierpliwią, i zawracając wyjeżdżają z kolejki. To rondo (jak i to na Fabrycznym) to jeden wielki bubel. pierwotnie był projekt, by wybudować wiadukt - ruch od Lublina na Kielce puścić górą, a w kier. Janowa Lub. - dołem. To było rozsądne rozwiązanie, ale zwyciężyło inne, "po taniości" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może kierowca nie zachował odpowiedniej prędkości, ale również w tym wszystkim mógł " pomóc " silny wiatr, który z łatwością jest wstanie przewrócić jadącego tira z naczepą. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tym rondem codziennie rano. Niestety TIRy jadąc z góry (od Kielc) czasami nawet nie zwalniają, nie patrząc przy tym czy ktoś jest na rondzie czy nie, tylko przy znacznej prędkości chcą pokonać to rondo.   I to są kierowcy zawodowi ....
Miałem taką sytuację w ubiegłym tygodniu. TIR jadący od strony Kielc, wjeżdżając na rondo zajechał mi drogę (wymusił pierwszeństwo, mimo znaku "ustąp pierwszeństwa") i jeszcze wymachiwał do mnie pięścią z kabiny... Zawodowcy :-( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem taką sytuację w ubiegłym tygodniu. TIR jadący od strony Kielc, wjeżdżając na rondo zajechał mi drogę (wymusił pierwszeństwo, mimo znaku "ustąp pierwszeństwa") i jeszcze wymachiwał do mnie pięścią z kabiny... Zawodowcy :-( 
Prowadzisz po spożyciu i wymagasz aby ci inni nie grozili pięśćią??? dobrze że to tak miękko się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tir wiózł elementy betonowe min. słupy na lotnisko Jasionka-Rzeszów. Do dzisiaj w Lublinie na zakładzie u nas skąd te elementy wyjechały trwa ich naprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...