Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co chciałbyś zmienić w Kraśniku

Utworzony przez Marcin, 15 grudnia 2011 r. o 18:18
co chciałbyś zmienić w Kraśniku, czego brakuje, czego jest za dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CHCE ZMIENIC BURMISTRZA I TO OD ZARAZ! PRECZ Z OBŁUDNIKIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z PISEM napisał:
JA CHCE ZMIENIC BURMISTRZA I TO OD ZARAZ! PRECZ Z OBŁUDNIKIEM!
Poprzednika nikt w draństwie nie przebije. Włodarczyk to super burmistrz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
Poprzednika nikt w draństwie nie przebije. Włodarczyk to super burmistrz!!!
Dla mnie miarą jakości nowej władzy będzie skuteczne "wyprostowanie" starych draństw! Przykład: wielu właścicieli starych domów może obudzić się rano z potężnym długiem, jak szlag trafi rurę! To zasługa szczwanych prawników kanalarzy... Albo to naprawią, albo nie. Są coś warci, a może ten wybór był pomyłką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
Poprzednika nikt w draństwie nie przebije. Włodarczyk to super burmistrz!!!
ALBO JESTES NAIWNY, GŁUCHY I SLEPY ALBO MASZ STOŁECZEK OD WŁODARZA, JAKI ON SUPER! CZŁOWIEKU WSTYDU NIE MASZ PISAC TAKIE KLAMSTWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
ALBO JESTES NAIWNY, GŁUCHY I SLEPY ALBO MASZ STOŁECZEK OD WŁODARZA, JAKI ON SUPER! CZŁOWIEKU WSTYDU NIE MASZ PISAC TAKIE KLAMSTWA!
A co zazdrościsz mi. Teraz ja się chce nachapać!! Też mam rodzinę!! Włodarczyk to super burmistrz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla mnie miarą jakości nowej władzy będzie skuteczne "wyprostowanie" starych draństw! Przykład: wielu właścicieli starych domów może obudzić się rano z potężnym długiem, jak szlag trafi rurę! To zasługa szczwanych prawników kanalarzy... Albo to naprawią, albo nie. Są coś warci, a może ten wybór był pomyłką?
To dranstwo to mamy chyba w całej Polsce. Coś kiedyś mówili o tym w telewizji na jakiej zasadzie dochodzi do tego naciągania przepisów przez wodociągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To dranstwo to mamy chyba w całej Polsce. Coś kiedyś mówili o tym w telewizji na jakiej zasadzie dochodzi do tego naciągania przepisów przez wodociągi.
. Przekazanie starych przyłączy właścicielom domów odbyło się 2004r. i 2005r. Tylko ci, co potrafili kanalarzom udowodnić(posiadają kopię protokółu przekazania im rur z kiedyś, kiedyś)mogą spać spokojnie. Jak mam udowodnić, że fakt przekazania miał miejsce(kopia przekazania zaginęła), a pracownik wyrzucił go do kosza i naniósł zmian? Tak się dziwnie składa, że to oni byli zainteresowani nie przyjęciem nowej rury, bo to zwiększałoby majątek firmy i podatek od nieruchomości(budowle). Mnie zachowanie własności nad tym kawałkiem rury nie była do niczego potrzebna. Oni bez niej(zapłaciłem już raz za jej wybudowanie i podłączenie!!!)nie zarobiliby ani jednej złotówki....bo na końcu jest ich wodomierz i odbiorca usługi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu bardziej chodzi o fakt, że nie wystawiali żadnych protokołów odbioru, bo sami robili i sami sobie odbierali swoją robotę, czyli te protokóły były dla nich całkowicie zbędne, a dzisiaj ten fakt sie wykorzystuje. Ale to ma wymiar ogólnokrajowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tu bardziej chodzi o fakt, że nie wystawiali żadnych protokołów odbioru, bo sami robili i sami sobie odbierali swoją robotę, czyli te protokóły były dla nich całkowicie zbędne, a dzisiaj ten fakt sie wykorzystuje. Ale to ma wymiar ogólnokrajowy.
Nie wystawiali protokołów odbioru - to jakim cudem niektórzy mają takie dokumenty? Osoby które nie podpisały im nowych umów zachowały możliwość odbioru wody na starych warunkach!!! To samo państwo i różne traktowanie obywatela? Dla mnie ma to już wymiar indywidualny, finansowy!!! Firma szczyci się nowiutkim biurem obsługi klienta, a oszukała wielu Kraśniczan - przy podpisaniu umowy nie poinformowano usługobiorcy o zmianie odpowiedzialności za przyłącze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako autor postu, proszę o konkretne pomysły co byście chcieli zmienić w Kraśniku. Co zbudować, co zlikwidować, czego brakuje, czego jest za dużo...itp. Tematy o starych sprawach to przeszłość i odbiega od pytania tego postu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
jako autor postu, proszę o konkretne pomysły co byście chcieli zmienić w Kraśniku. Co zbudować, co zlikwidować, czego brakuje, czego jest za dużo...itp. Tematy o starych sprawach to przeszłość i odbiega od pytania tego postu. Pozdrawiam
Stare sprawy??? Chłopie ja mam rachunek z 2011r! za usunięcie awarii przyłącza!!! Inni, dziś nieświadomi, zapłacą go 2012r. i kolejnych latach! A firma monopolista - spółka miejska, do którejmiasto wysyła swoich przedstawicieli do radu nadzorczej ma jakiś sposób na stary zgrabny zabieg prawniczy! Jest nowy prezes.... To nie przeszłość - to smutna prawno-liberalna teraźniejszość i oby nie przyszłość!!! I to chyba nie odbiega od tematu - kolego autorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
jako autor postu, proszę o konkretne pomysły co byście chcieli zmienić w Kraśniku. Co zbudować, co zlikwidować, czego brakuje, czego jest za dużo...itp. Tematy o starych sprawach to przeszłość i odbiega od pytania tego postu. Pozdrawiam
A ja chciałbym żeby radni byli społeczni w naszym mieście może ni pchaliby się do koryta i coś robili dla poprawy życia mieszkańców a nie swojego ale to niewykonalne :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
A co zazdrościsz mi. Teraz ja się chce nachapać!! Też mam rodzinę!! [ size="5"]Włodarczyk to super burmistrz!!!
TO ŚWIADCZY TYLKO O TOBIE I TWOIM WŁODARZU! I NIE ZARZUCAC KOMUS ZE KTOS SIE NACHAPAŁ! PROPONUJE PSYCHIATRE JAK MASZ PROBLEM ZE SOBA I BYŁES BIEDAKU NIEDOWARTOSCIOWANY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
TO ŚWIADCZY TYLKO O TOBIE I TWOIM WŁODARZU! I NIE ZARZUCAC KOMUS ZE KTOS SIE NACHAPAŁ! PROPONUJE PSYCHIATRE JAK MASZ PROBLEM ZE SOBA I BYŁES BIEDAKU NIEDOWARTOSCIOWANY!
Bardzo boli ryj oderwany od koryta!!! Włodarczyk to wspaniały burmistrz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chciałbym z antypisa zrobić repatrianta i wysiedlić go z krašnika,:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wystawiali protokołów odbioru - to jakim cudem niektórzy mają takie dokumenty? Osoby które nie podpisały im nowych umów zachowały możliwość odbioru wody na starych warunkach!!! To samo państwo i różne traktowanie obywatela? Dla mnie ma to już wymiar indywidualny, finansowy!!! Firma szczyci się nowiutkim biurem obsługi klienta, a oszukała wielu Kraśniczan - przy podpisaniu umowy nie poinformowano usługobiorcy o zmianie odpowiedzialności za przyłącze!!!
Może to zalezało od tego, kto to przyłącze robił. A moze tez nie zawsze go wystawiali. Przeciez u nas nie w jednym przypadku sie cieszą jak się samemu o cos nie upomnie. Ale przeciez logiczne jest, że jeżeli montowali swój licznik plombowali go tak samo zawór i ściągali pieniądze za tę wodę, to ten odbiór musiał nastąpic. To niech nie robią z ludzi głupich.A poza tym, czego mi sie każe odpowiadać za przyłącze jak oni sami w każdej chwili moga go sobie odkopac i robić przy nim nie wiadomo co. Tak jak np. na Urzędowskiej miało to miejsce przed robieniem ścieżki rowerowej. Wtedy dobrali sie i do mojego przyłącza, które od czasu zrobienia było bezawaryjne . Kto mi da pewnosc, ze oni go wtedy specjalnie nie nadpsuli , żeby miec mozliwosc na mnie zarobic. W sumie awarie przyłączy na Urzędowskiej to częste zjawisko. I o dziwo najczęściej puszczają te same, które sa naprawiane przez wodociągi. Ale jeszcze nie słyszałam żadnego rabanu z powodu pokrywania kosztów ich usuwania. A tak przy okazji spytam. Ile kosztuje usunięcie takiej awarii?
Ostatnio edytowany 16 grudnia 2011 r. o 15:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym, żeby uzdrowiciel przejrzał wreszcie na oczy i zobaczył jakim personelem się otoczył, co ci ludzie wyprawiają w jego imieniu i za jego plecami, do jakich metod sięgają, jak traktuje się ludzi np. po to, by składali zeznania pasujące do dętych donosów. Jedna sprawa już skończyła się umorzeniem. Czy on rozumie, że jeśli z następnymi będzie podobnie, to te wątpliwości trafią w niego jak bumerang? Walkę z patologiami usprawiedliwia tylko czysta gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Lubelskiej znowu huczy o zwolnieniach i kolejnych 5 osobach do odstrzału. Taki prezent gwiazdkowy. Może lista obdarowanych zostanie ogłoszona na tradycynym opłatu w USC? Pan i władca będzie mógł wtedy przy okazji życzeń świątecznych złożyć życzenia sukcesów w poszukiwania nowej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ quote name='antypis' timestamp='1324037372' post='571292'] Bardzo boli ryj oderwany od koryta!!! Włodarczyk to wspaniały burmistrz!!!!! [/size ZAL MI CIEBIE ZIEJESZ AGRESIA JAK TWOJA WŁADZA, PROPONUJE PILNIE LEKARZA SPECJALISTE! NIE ZNOSICIE KRYTYKI ANI NIE DOPUSZCZACIE PRAWDY DO SIEB IE JAKIMI JESTESCIE LUDZMI! IDA ŚWIETA PSEUDO KATOLIKU A TY PLUJESZ JADEM DO INNYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...