Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

co słychać w Kraśniku

Utworzony przez lubelak, 5 maja 2012 r. o 09:50
Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się co się dzieje z Jackiem Dubielem? Jakoś słuch po nim zaginą, sprzedał Czubka, przez rok jako burmistrz puszył się jak kogut w kurniku, potem „kopną” go Stawiarski a teraz mam wrażenie że porusza się po Kraśniku kanałami. Ciężki jest los Judasza. Co on teraz porabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lubelak~ zajmij się lepiej swoim życiem, mało masz prywatnych problemów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się co się dzieje z Jackiem Dubielem? Jakoś słuch po nim zaginą, sprzedał Czubka, przez rok jako burmistrz puszył się jak kogut w kurniku, potem „kopną” go Stawiarski a teraz mam wrażenie że porusza się po Kraśniku kanałami. Ciężki jest los Judasza. Co on teraz porabia?
Dostał dychę,podobno ściągał spodnie przed małoletnimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie zapominają zdrady. Cięzki jest los Judasza. Jeszcze zapłaci za cierienia ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeetam...fałszywych, zdradzających, mściwych, nieudolnych karierowiczów jest w Kraśniku tak dużo, że aż tłoczno. Nic mu bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
At least, ###### Online will not teach Coach Factory Online quickly as a ###### coach would, and Coach Factory Online the sink or ###### Online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Starym Kontynencie, pobudzają pożyczki i kredyty, co prowadzi do wzrostu liczby zadłużonych - osób, przedsiębiorstw. Od lat poziom zadłużenia we wspomnianych wymiarach systematycznie rośnie i obecnie przekracza już granice bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...