Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny smog osad !!!

Utworzony przez Gość, 27 września 2016 r. o 08:01
Od poniedziałkowego wieczoru na ulicach Kraśnik pojawił się  dziwnego pochodzenia czarny brudny osad zaobserwowanych na karoseria samochodów ale również na butach.Spacerowałam z psem wieczorem w okolicy fabryki i po powrocie pies miał bardzo brudne czarne łapy  które nie chciały się domy i o dziwo takie same miałam  buty które  niestety nie chcą  się  teraz doprać.Były  pokryte takim miałem  węglowym , wniosek z tego ze jakiś dziwny smog musiał  osiąść  na ulicach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach pomyśleć co my wdychamy i kto i czym nas zatruwa .Może by ktoś zainteresował  się sprawą  ?! To nie było z pewnością palenie z kominów  domowych bo nie miałoby  takiego zasiegu.Czarny osad na ziemi był w okolicach FŁT i aż po osiedle Balladyny,okolice kościoła. AUta na parkingu przy Balladyny są do obejrzenia !!,całe pokryte czarnym,śliskim smogiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cco niechcecie wiatraków to wdychsjcie smog?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autentycznie posłuszna rozmowa kilku dziewczynek w wieku około 10 lat na placu zabaw Balladyny".....nie dotykaj niczego,ani karuzeli ani huśtawki niczego bo sądza jest wszędzie ,na wszystkim na całym placu zabaw Nic dodać nic ująć ! Rozmowa między dziewczynkami.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pracownicy spółdzielni dziś od rana pracowicie sprzątalismy ,zamiatali chodniki na osiedlu,dziwne,bo sadza czarna była gołym okiem widoczna na kostce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...